Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
link do siepomaga.pl nie działa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast dawać za darmo 500+ to  rząd winien te pieniądze przekazywać na leczenie chorych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wzielabym kredyt gdyby moje dziecko potrzebowalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Latwo powiedziec wzielabym kredyt nic nie wiemy O sytuacji rodziny Basi . A 135 tysiecy to bardzo duzo nawet 2 zl wplacone pomoze dziecku mozemy zrezygnowac z czegos nawet niewielka kwota sie przyda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wzielabym kredyt gdyby moje dziecko potrzebowalo
nie każdy by dostał kredyt, może już mają na mieszkanie, łatwo mówić wziełabym tak jakby tak dawali, może wpłać przynajmniej 20 zł i nie komentuj głupio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   za leczenie tego dziecka jak i na tysiące innych winien zapłacić NFZ !! NFZ płaci za leczenie pijaków i narkomanów, np leczy taką pijaczynę jak mój kuzyn, skrajny degenerat!! Na leczenie ludzi z chorobami zawodowymi, którzy kilkadziesiąt lat pracowali w kopalni lub w azbeście, pieniędzy nie ma!! PIJAKI I NARKOMANI WINNI LECZYĆ SIĘ ZA WŁASNE PIENIĄDZE!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy ja dowiedziałam się że muj syn może mieć poważną wadę serca czułam się rozdarta i bezradna. Naszczescie wszystko jest ok. Trzymam mocno kciuki za Basię , musi być dobrze. Sylwia POWODZENIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to teraz mają okazję wykazać się dobrocią rodziny dostające za darmo 500+, a tak na marginesie to choler..... rząd winien te 500+ przekazywać na leczenie chorych  a nie dawać za darmo za rozmnażanie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy ja dowiedziałam się że muj syn może mieć poważną wadę serca czułam się rozdarta i bezradna. Naszczescie wszystko jest ok. Trzymam mocno kciuki za Basię , musi być dobrze. Sylwia POWODZENIA.
  samymi słowami nie wyleczy się dziecka, tu są potrzebne i to dużeee pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma co narzekać, trzeba pomóc, przelać choć te kilkadziesiąt PLN, jak dużo ludzi pomoże, nawet po małej kwocie, to może dziecku życie uratować. Pokażmy, że na Lubelszczyźnie ludzie są życzliwi i solidarni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co mnie rozwala? --- że Ludzie są w stanie uśmiercić dziecko jak się kasy nie zbierze. Bo z tego co zrozumiałem, nie ma kasy, nie ma operacji.... Przecież operacje ratujące życie winny być za darmo. Życie to skarb który zwraca się stukrotnie i za to ceny być nie powinno. Straszne że jest jednak cena....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast dawać za darmo 500+ to  rząd winien te pieniądze przekazywać na leczenie chorych
   
no to teraz mają okazję wykazać się dobrocią rodziny dostające za darmo 500+, a tak na marginesie to choler..... rząd winien te 500+ przekazywać na leczenie chorych  a nie dawać za darmo za rozmnażanie się.
  Nikt "za darmo" nie dostaje tych pieniędzy. Rodzice samowolnie obniżają komfort swojego życia, aby poświęcić się wychowaniu dzieci, czyli przyszłego pokolenia. Jak to wg Ciebie jest "za darmo", to proszę - sam/a zdecyduj się na dwoje i więcej dzieci.  
     za leczenie tego dziecka jak i na tysiące innych winien zapłacić NFZ !!  
  Zgadzam się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzymamy kciuki niedawno wspomagaliśmy zbiórkę dla chłopca z Kurowa też z wodą serduszka i się udało Wam też się uda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego na sie pomaga pisze że zbiórka do 11 maja kwota jeszcze nie cała uzbierana a nie da sie wpłacić pisze zbiórka zakończona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...