Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomyliła drogę i chciała zawrócić. Potrąciła motocyklistę, trafił do szpitala

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 września 2019 r. o 19:30 Powrót do artykułu
motocyklista za wolno jechał - powinien zdechnąć na miejscu idiota. Ktoś kto wsiada na 200 konną maszynę bez klatki bezpieczeństwa to debil . Nie wyhamował bo nie miał wyobraźni. Kto wsiada na motor - to psychicznie chory człowiek . Im ich mniej tym mniej hałasu w mieście i mniejsze zagrożenie dla przechodniów. Wsiadasz na motor - jedziesz na trumnie. MOTOCYKLOM NIE - bo to głośne, spać nie daje i tylko co rusz zabija się jeden za drugim. Bardzo dobrze. Mniej motocyklistów debili - bezpieczniejsza droga do pracy i do szkoły. Ja mam swojego rumaka w majtkach i nie musi o tym wiedzieć całe miasto w środku nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motocyklista za wolno jechał  - powinien zdechnąć na miejscu idiota. Ktoś kto wsiada na 200 konną maszynę bez klatki bezpieczeństwa to debil . Nie wyhamował bo nie miał wyobraźni. Kto wsiada na motor - to psychicznie chory człowiek . Im ich mniej tym mniej hałasu w mieście i mniejsze zagrożenie dla przechodniów. Wsiadasz na motor - jedziesz na trumnie. MOTOCYKLOM NIE  - bo to głośne, spać nie daje i tylko co rusz zabija się jeden za drugim. Bardzo dobrze.  Mniej motocyklistów debili - bezpieczniejsza droga do pracy i do szkoły.  Ja mam swojego rumaka w majtkach i nie musi o tym wiedzieć całe miasto w środku nocy.
 Czy przeczytałeś to, co napisałeś??? Niech dobry Bóg wybaczy Ci taką nienawiść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam tam i szczerze to co napisałeś mnie przeraża. Jak można być takim człowiekiem. Nie znać sytuacji a odrazu oceniać i to jeszcze tak . Wina leży po stronie tej Pani.,a nie motocyklisty. Chyba trzeba mieć coś ze wzrokiem że nie widziała że z naprzeciwka coś jedzie tym bardziej że motocykl był oświetlony a ty zanim coś napiszesz przemysł to parę razy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mistrzyni z wiochy, która ma zawsze pierwszeństwo, na starym ruplu ,kontra PRAWIDŁOWO JADĄCY MOTOCYKLISTA!,1:0 DLA WIEŚNIARY !!mistrzyni DOWIEDZIAŁA SIĘ, ŻE JAZDA NA TRASIE, TO COŚ INNEGO NIŻ MANEWRY PO JEJ OBEJŚCIU NA WSI, MIĘDZY STODOŁĄ, A CHLEWEM!Mistrzynię czeka odsiadka w mamrze, gdzie klawisze się nią zajmą! Już teraz definitywnie postanowiła, że porzuca motoryzację , wraca do garów, gdzie jest jej miejsce i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!! zrobiło się bezpieczniej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zauważyła, bo trudno jest zauważyć wystrzelony pocisk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku*wa wszędzie te pijani i naćpani motocykliści , nawet zawrócić nie można !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinę poszkodowanego motocyklisty proszę o kontakt 504-387-549
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o telefon 606924319, dziekuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...