Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i fajnie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super,pozazdrościć takiej nauczycielki i takich uczniów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo pozytywnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś wspaniałego. Szkoda, że ja nie miałam tak zgranej klasy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale super!!!Aż łezka się kręci.Brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego filmiku nie mogę włączy? :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!!!Brawo!!!Brawo, młodzi puławianie i Pani Profesor, oczywiście.!!! Życzę, zarówno młodzieży, jak i "Pani od Przyrody", wszystkiego najlepszego. Pomysł bardzo oryginalny, ale zasługa Pani Profesor, którą uczniowie tak bardzo pokochali, jest niepodważalna. Bez Jej super zaangażowania na nic zdałyby się próby tak oryginalnego pożegnania. Widać tutaj bezsprzecznie szczerość uczniów wobec Nauczycielki. Jeszcze raz brawo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspaniały pomysł ! wzruszające! wspaniała klasa i wychowawca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo brawo rosną nowi kelnerzy tak trzymać pani dyrektor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fantastyczne - mówię to jako nauczyciel :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, brawo, brawo. Wspaniała nauczycielka. Wspaniała klasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super nauczyciel, dobrze, że młodzież doceniła, w każdej szkole powinien taki być, chciałbym żeby moje dziecko ktoś taki uczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Pani Dyrektor takiego nauczyciela, widać, że ta Pani jest na poziomie, taka opanowana i grzeczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super babeczka tez mnie uczy - pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetne !!! szczerze... az sie wzruszyłam oglądając to, a dokładniej reakcję pani nauczycielki :) Widać ze jest to kobieta w odpowiednym zawodzie, a uczniowie to doceniają !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super gratulacje dla uczniów i polonistki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich  nauczycieli  nam  trzeba ....umiejących  nauczyć , mających  dobry  kontakt  z młodzieżą , skromnych , sympatycznych . Młodzież  to  zauwazyła  i  doceniła. Brawo , brawo , brawo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To najlepszy nauczyciel jakiego miałam do tej pory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, że młodzież w tych czasach potrafi docenić solidną pracę nauczyciela. Gratulację dla nauczycielki i dla uczniów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Extra! Zawsze wiedziałam, że istnieją wspaniali nuczyciele i  dzieciaki, ktore potrafią to zauważyć i docenić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...