Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie no jak wczoraj uslyszalem wypowiedz matki jednego z poje***ych to nie dziwie sie ze tak robil powiedziala ze ''to wina nauczyciela bo nie reagowal''-pewnie jakby zareagowal to pewnie siedzialby obok nich w sadzie,ale tak czy inaczej jestem za usunieciem takich z normalnego spoleczenstwa bo to co jest na tym filmiku to przekracza wszelkie granice powiem szczerze jakby to byl moj tato albo mama na miejscu tego nauczyciela bym sam wymierzyl sprawiedliwosc bo 3m-ce w zawiasach to nie kara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był upokarzany przez uczniów teraz upokorzyło go tvn24 ( pewnie dla pieniędzy), dołożył też swoją dyskryminację dziennik wschodni ( pełne personalia nauczyciela w odróżnieniu od zwyrodniałych bandytów których personalia utajniono) - to że jest ten nauczyciel życiowo niezaradny to nie powód aby odbierać mu resztki godności i człowieczeństwa!!!!!!!! Haniebny proceder redaktora piszącego ten artykuł powinien zostać oceniony przez Rzecznika praw obywatelskich - myślę że w końcu jakaś instytucja zajmie się dziennikiem za notoryczne łamanie praw obywatelskich!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy przedstawiciele kuratorium?Był tylko wizytator,a gdzie była wypowiadająca się pani wicekurator,bo na pewno nie w naszej szkole?/nikt jej nie widział a miała być, tak prawdopodobnie wypowiadał się w mediach Kurator/Może zrobiła sobie wycieczkę do powiatu i tam wspólnie ze starosta rozwiązywano nasz problem.Zabrakło odwagi tym osobom, żeby wejść do naszej szkoły,stanąć przed kamerą,nauczycielami,porozmawiać.Łatwo teraz krytykować kolegę za brak odwagi,oceniać nauczycieli i dyrekcję.A swoją drogą taka wizyta przypomina mi -trójkę giertychowską!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vivaldi napisał:
Był upokarzany przez uczniów teraz upokorzyło go tvn24 ( pewnie dla pieniędzy), dołożył też swoją dyskryminację dziennik wschodni ( pełne personalia nauczyciela w odróżnieniu od zwyrodniałych bandytów których personalia utajniono) - to że jest ten nauczyciel życiowo niezaradny to nie powód aby odbierać mu resztki godności i człowieczeństwa!!!!!!!! Haniebny proceder redaktora piszącego ten artykuł powinien zostać oceniony przez Rzecznika praw obywatelskich - myślę że w końcu jakaś instytucja zajmie się dziennikiem za notoryczne łamanie praw obywatelskich!!!!
dlaczego napisales ze byl niezaradny poprostu bal sie takie dziwne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale fotke zescie ladnie zaje..ali, wogole ladnie kradniecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak moze byc inaczej jak ofiara na zdjeciach wyeksponowana a twarze oprawcow zamazane???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz pierwszy o ewentualnym rozwiązniu klasy poinformowała "Panorama", ale "Lubelska" TVP3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Po raz pierwszy o ewentualnym rozwiązniu klasy poinformowała "Panorama", ale "Lubelska" TVP3
w tym materiale zrobionym na podstawie rozmowy telefonicznej? lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor siedzi w gabinecie jakmysz, nie ruszy sie bo jeszcze co zobaczy i co wtedy biedny zrobi? Nauczycielowi nie wolno rozdmuchwać, bo niewie co go spotka. Wszyscy się boją mamuś i synusiów prwokatorów. Im trzeba udowodnić, a oni moga pomówić i to wystarczy. PROSTE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co, tak się przyglądam tej całej sprawie i sobie myślę że chłopaki owszem, przegięli, ale trochę ich rozumiem.... bo zatrudniają w szkole takich ćwoków, co to srają im na łeb, a ci nie reagują. To jest na zasadzie zabaw dzieci w piaskownicy - jak jest "osobnik" (dzieciak), który się daje, to jeżdżą po nim, nie wiem - z nudów, dla zabawy, dla pokazania siebie, że jestem "gościu". Bo żeby nawet nie podnieść głosu? Żeby nawet nie nakazać uniesionym tonem głosu wyjść? Żeby nie wyjść z klasy z informacją zgłoszenia tego dyrekcji? Sorry, ale ten nauczyciel to jakiś palant.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Wiecie co, tak się przyglądam tej całej sprawie i sobie myślę że chłopaki owszem, przegięli, ale trochę ich rozumiem.... bo zatrudniają w szkole takich ćwoków, co to srają im na łeb, a ci nie reagują. To jest na zasadzie zabaw dzieci w piaskownicy - jak jest "osobnik" (dzieciak), który się daje, to jeżdżą po nim, nie wiem - z nudów, dla zabawy, dla pokazania siebie, że jestem "gościu". Bo żeby nawet nie podnieść głosu? Żeby nawet nie nakazać uniesionym tonem głosu wyjść? Żeby nie wyjść z klasy z informacją zgłoszenia tego dyrekcji? Sorry, ale ten nauczyciel to jakiś palant.
PALANT to z ciebie idioto jeden napewno bys odrazu sprowadzil ich do parteru co?lajza jedna ciekaw jestem czy bys morde otworzyl jak by wiedzieli gdzie mieszkasz i bys szklil okna raz w tygodniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DAwid_Limanowa napisał:
Odwdzieczajac sie tej bandzie spedalonych i zdeb***ałych do konca gnojów ustawilbym pod sciana i kazdemu po kolei nakładł w ryj tak, zeby plakal jak dziecko i prosil o litosc... Taka jest prawda, ze im sie wydaje ze sa krolami swiata, bo najwyrazniej nikt jeszcze im nigdy nie pokazal ze tak nie jest, a szacunek powinno sie miec dla kazdego, a szczegolnie dla osob starszych.... Wiezienie mogloby ich nauczyc szacunku i moze uczynienie ich nadwornymi dziwkami wieziennymi pokazaloby ze zycie tez potrafi "dac w tylek".... heh[/quote] [quote name='olo' post='91730' date='6.02.2009, 08:46']Wiecie co, tak się przyglądam tej całej sprawie i sobie myślę że chłopaki owszem, przegięli, ale trochę ich rozumiem.... bo zatrudniają w szkole takich ćwoków, co to srają im na łeb, a ci nie reagują. To jest na zasadzie zabaw dzieci w piaskownicy - jak jest "osobnik" (dzieciak), który się daje, to jeżdżą po nim, nie wiem - z nudów, dla zabawy, dla pokazania siebie, że jestem "gościu". Bo żeby nawet nie podnieść głosu? Żeby nawet nie nakazać uniesionym tonem głosu wyjść? Żeby nie wyjść z klasy z informacją zgłoszenia tego dyrekcji? Sorry, ale ten nauczyciel to jakiś palant.
Ciężko reagować kiedy ktoś ma zaburzenia psychiczne. Nie zdziwiłbym się gdyby nagle okazało się, że ci kolesie piją, ćpają lub są upośledzeni i przez to mają mniejszą liczbę szarej substancji w mózgu przez co dochodzi do zaburzeń w płacie czołowym odpowiedzialnym m.in. za emocje. Prowadzi to do niekontrolowanych wybuchów agresji oraz złej oceny sytuacji i agresywnego zachowania. Takie zachowania są coraz częstsze u młodych ludzi i prawdopodobnie ich częstotliwośc będzie wzrastać, gdyż coraz więcej młodych ludzi sięga po alkohol i narkotyki. Często nauczyciele sobie nie radzą z takimi uczniami ale próbując ich chronić sami narażają się na kpiny i zaczepki, dlatego jak najszybciej powinni reagować dla dobra siebie i pozostałych uczniów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...