Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Płakać się chce - zadam pytanie ;Co poseł zrobił dla Tomaszowa L . Radzynia ,Włodawy ? Dlaczego bo pracuje w Cyrku i nie musi nam z mównicy przypominać ,wszyscy to widzą .Mamy bardzo słabych [nic nie znaczących w PISIE posłów ] i to gubi Polskę B Nikt ze wschodem się nie liczył bez względu na opcję Jaka partia by nie rządziła jesteśmy w czarnej dziurze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A masz dowód na korupcję polityczną? To podaj te dowody. Byłeś tam z nimi w Finlandii, że wiesz, że tak było? Pisać to wszystko można a liczą się fakty ! Takie bezpodstawne oskarżenia w naszym kraju to norma. Ludziom najlepiej wychodzi oczernianie innych, szkalowanie i sianie fermentu. Oj tak w tym to niektórzy są dobrzy. I chyba tylko w tym ! Zajmij się lepiej sobą, bo chyba masz bardzo nudne życie, że tak fascynuje Cię życie innych. Albo jeszcze lepiej - zamień swoją negatywną energię w dobrą energię nakierowaną na coś pożytecznego np. pomoc innym ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz Maciuszczak co to jest znowu jakiś ukrainiec z bożej łaski tu przyjechał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Poseł nie jest w stanie nauczyć się wypowiedzi 3 minutowej ? Właściwie czytać też do końca nie. Weź się chłopie za robote!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiota. Idiotę wybrali idioci. Smutna prawda o polskim narodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie był marszałek Kuchciński?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za tą wypowiedź ufunduję Panu Posłowi bilet do cyrku, aby tylko do Puław zjedzie (cyrk i pan Poseł)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, dużo nieprzychylnych dla PiSu komentarzy. To się biedactwo radny Dyktafon musi napracować, tworząc wpisy bałwochwalcze dla swojego ukochanego posła pracodawcy i ugrupowania pIs
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam radnego Dyktafona przebranego za puławiankę, sądząc z żarliwości i treści wpisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po twarzy widać kim jest ten facet... to właśnie ten poziom Facet który do garnitur zakłada przykrótką kurtkę. żal, że wybieramy takie barachło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Poseł ma 100% racji!!!!!!!!! Jestem dumny że głosowałem na Pana!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok tylko co dają takie przygłupie wystąpienia? Czy dzięki tej wypowiedzi Szulowski stworzył jakieś miejsce pracy, załatwił coś dla miasta czy mieszkańców? Co daje takie denne ględzenie, nawet się nie nauczył tylko dukał z kartki. żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Posła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuszki krytykują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada ale Małgośka wybaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Puław i wstyd mi za tego id...ę. Przed Świętami byłem na wigili miejskiej na Placu Chopina ale tylko do momentu gdy ten błazen zaczął składać rodakom życzenia. rozpoczął od wyliczania co jego sekta zrobiła przez ponad rok rządzenia, zrobiło się jak na wiecu wyborczym, mój niedawno zjedzony obiad chciał koniecznie wrócić na zewnątrz, odszedłem czym prędzej po drodze jeszcze usłyszałem od pewnego pana ,,ciekawe czy będzie też apel smoleński''. I tak się zakończyła moja wigilia miejska o ile wiem apelu jednak nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to radny Maj się tak produkuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To raczej produkt radnego Dyktafona, dyr. biura posła Szulowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławianie! Nie uwierzę. Wy na niego głosowaliście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy klakierzy pisowscy. Żeby widzieć co za syf sie tu dzieje, ocenić poziom wystąpienia posła i napisać komentarz, nie trzeba do tego Maja. Ale jeśli wg pisowców węszących wszędzie spiski i szukających wspólnego wroga , oskarżających wszystkich personalnie naokoło włączeni z Majem, to widocznie wszyscy jestesmy Majami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...