Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To raczej produkt radnego Dyktafona, dyr. biura posła Szulowskiego
Dlaczego dyktafon? Nie rozumie? Czyżby  nagrywał dyktafonem ludzi? Dyrektor biura posła? Niemożliwe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klaun!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idiota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To miała być ironia czy co? Chłopinie nawet to nie wyszło. Do czego on sie nadaje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże mój, i ten ktoś nazywa siebie posłem. Osłem to rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę posła Szulowskiego o wyjaśnienie cyrku który dzieje sie wśród jego podwładnych, funkcjonariuszy PIS w Puławach. Proszę o wyjaśnienie za czyje pieniądze radni PIS, w tym dyrektor pańskiego biura poselskiego nijaki Kwapiński, wyjechali i balowali w Finlandii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze, że brat posła niejakiego szulowskiego został głównym fachowcem w ZA, więc reszta nie ważna, a zwłaszcza obietnice wyborcze. A co zrobił dla Puław, no właśnie co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to nie wiesz co zrobił dla Puław? Szefem swojego biura poselskiego zrobił Kwapińskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opis trafia w punkt jeśli podstawi się pod "cyrk" partię PiS. Jeden z jeźdźców konnych to może Macierewicz powodujący wypadek swoimi rozkazami o szybkiej jeździe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klaun napisał:
Najważniejsze, że brat posła niejakiego szulowskiego został głównym fachowcem w ZA, więc reszta nie ważna, a zwłaszcza obietnice wyborcze. A co zrobił dla Puław, no właśnie co?
Jak to nie wiesz co zrobił dla Puław? Szefem swojego biura poselskiego zrobił Kwapińskiego  Skompromitował się on tym, że będąc pracownikiem biura Sadurskiej, nagrywał  człowieka dyktafonem dostarczonym mu w tym celu przez pewną dziennikarkę. Otrzymanymi od niego nagraniami, szantażowała ona człowieka. Dostała za to wyrok. Takich …. zatrudnia, otacza się i promuje poseł Szulowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja, nawet tu na forum tej gazety jakiś pajac o wszystko co tylko może to zaraz Radny Maj. Głupie to i nieprawdziwe bo akurt to ja to napisałem - trafienie w dziesiątkę godne Stevie Wondera. Zresztą można sprawdzić po nr IP że to nie jegoale moje - inna rzecz że z pracy. Miłego weekendu życzę i dalszego trolowania. P.S. Tak się akurat składa, że Maja to popiera spora ilość ludzi w mieście toteż i nie dziwota że jak ktoś cos napisze to zaraz: Maj się odezwał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiektywnie rzecz ujmując to ten Radny Maj to jedyny który nie jest klakierem UM. A tak poza tymi z tymi dyktafonami i klakierami to nawet tutaj nie chce mi się nawet gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyrkowcy i klany małej miary. Jedyne co potrafią to pie...c głupoty, nagrywać, oskarżać, lansować sie po kościołach i wigiliach, pchać dup..ska do Finlandii za czyjeś pieniądze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i komu przeszkadzał ten cyrk. Pani Mucha pięknie śpiewała i PO rusku o puczu recytowała , aż ją cała Dąbrowica pod lubelska ze śmichem oglądała .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I za taką twórczość pobiera kilkanaście tysięcy co miesiąc? To chyba jedno z najdennieszych wystąpień w historii parlamentaryzmu światowego. Gratuluję tym co na niego głosowali nieźle się teraz muszą czuć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już pośmiewisko sejmu kontraktowego -poseł Czeżyk mniej kompromitował Puławy. Dobrze, że chociaż Kulesza i Karpiński jakiś poziom trzymają, bo mieliby nas za miasto idiotów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Szkoda, ze ten mądry poseł z Puław nic nie mówi o cyrku jaki nam stwarza jego ugrupowanie pod dyrekcja najmnieszego klauna.Takie idiotyzmy można opowiadać długo namiętnie i bez sensu ale z tego PKB nie urośnie. A z działań cyrku pod dyrekcją najmniejszego cyrkowca zawsze coś wyjdzie ale najczęściej in minus.
Kto to wybiera to rude  jak przysłowie mówi to wredne,czy aby nie tacy jak on.Jak krytykuje debilne zachowanie to chociaż zachowałby odrobinę powagi bo sam robi z siebie wariataI to ma być profesor.Co Puławy mają z takiego przedstawiciela w parlamencie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A sam kim jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie nie interesuje czy to Mucha czy Szulowski. Mnie interesuje ze odstawiają szopki, cyrki. Poziom tych ludzi, czy na mównicy czy w mieście, jest żenujący i odpychający. Niech pan zatrudni więcej dyktafonów panie pośle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby Sadurskiej poslowanie nie znudzilo to kimby byl? Nawet na radnego go nie chcieli. I sie popisuje. To profesor slyszycie ludzie. Elita a o klaunach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...