Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Postawiła się bandytom, teraz boi się zemsty

Utworzony przez P.Ł., 16 lutego 2010 r. o 07:34 Powrót do artykułu
Coś mi się zdaje, że ta burdelmama nie do końca mówi prawdę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba umieć czytać by listę przeczytać - milicjanty qfafa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
??? napisał:
Czy niereagowanie na popełnione przestępstwo nie jest przypadkiem karalne? Czy w tym kraju prawo nie obowiązuje wszystkich jednakowo?
JA myśle że to dobre pytanie. Zastanawiam się kiedy bendą zarzuty dla niby pani pokrzywdzonej za te wszystkie kłamstwa które naopowiadała w Sądach,TV;itp instytucjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
JA myśle że to dobre pytanie. Zastanawiam się kiedy bendą zarzuty dla niby pani pokrzywdzonej za te wszystkie kłamstwa które naopowiadała w Sądach,TV;itp instytucjach.
może i "bendą" a może nie będą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 opcje napisał:
może i "bendą" a może nie będą.
CHYBA NIEDLUGO BENDZIE WIADOMO.ZDAJE MI SIE ZE Ją KTOS POSWIECI.WCZESNIEJ CZY PUZNIEJ TAK SIE ROBI Z TYMI CO NIE SA JUZ POTRZEBNI.MUZYN ZRUBIL SWOJE MUZYN MOZE ODEJSC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odpier*** się wkońcu HuHuHu......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EEEEE....OSTRA JEST.OSTRA.OSA.LECZ NA NAS KROTKA HEHEHE.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yj napisał:
Coś mi się zdaje, że ta burdelmama nie do końca mówi prawdę....
Niedługo jak ją w Sądzie adwokaci wezmą w obroty to wyda prawdziwychy wspólników którzy za tym stoją.Podejrzewam że nie tylko po nazwiskach ale także sprzeda ich numery identyfikacyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale im narobili już są na wolności i sałatę dalej mają co to za kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yj napisał:
Coś mi się zdaje, że ta burdelmama nie do końca mówi prawdę....
OBECNIE TA BURDEL MAMA STACJONUJE W GÓRZE PUŁAWSKIEJ NA ULICY DŁUGIEJ GDZIE RAZEM ZE SWOIM WUJKIEM HIŃCEM PROWADZI AGENCJĘ TOWARZYSKĄ O NAZWIE "CZERWONY DOMEK". KIEDY WSZYSTKIE DZIWKI MAJĄ WOLNE SAMA BIERZE SIĘ DO ROBOTY WÓWCZAS NIE NAZYWA SIĘ "SUCHY BADYL" TYLKO "AGNES"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NaTas napisał:
Co się dziwić ... Tak już jest .... normalny człowiek jak nie ma pleców to może sobie narobić aby problemów a i tak to się nie zmieni....Wiemy również jak to jest z policją, prokuraturą i sądami....Dobrze że kobieta zrezygnowała z tego biznesu, może jakoś to ją uchroni. Chociaż wątpię - i tak będzie żyła w strachu bo Ci panowie o niej nie zapomną.......
ZREZYGNOWAŁA Z BIZNESU A BĘDZIE KREDYT WZIĘTY NA DZIAŁALNOŚĆ SAMA MUSIAŁA SPŁACIĆ,ONI NAPEWNO JEJ NIE ODDADZĄ. ODSTAWIŁA CYRK BO NIE TEGO ZAMKNELI CO TRZEBA.TRZEBA BYŁO WSKAZAĆ STARSZEGO BO NA MŁODSZEGO NIC NIE STAŁO IDIOTKA.CHYBA ŻE JEJ BEŁKOT ODDA TYLKO CO?NO I ZACZNIE SIĘ STRACH ZA CO ŻYĆ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grasant napisał:
No bo "Lenin" też komuś płacił haracz od agencji i innych interesów. Zgadnijcie komu ?
TOBIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Ale im narobili już są na wolności i sałatę dalej mają co to za kraj
NO CIEKAWE CZY COŚ im JESZCZE ZOSTAŁO CZY NIE ABY SAME KREDYTY BO MI SIĘ ZDEJE ŻE ich PODGOLILI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
NO CIEKAWE CZY COŚ im JESZCZE ZOSTAŁO CZY NIE ABY SAME KREDYTY BO MI SIĘ ZDEJE ŻE ich PODGOLILI
Co cie tak interesują ich finanse?Zajmij sie swoim budżetem bo czy oni mają czy nie to tobie i tak od nich nie przybędzie.Przemawia przez ciebie zazdrość.DUREŃ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PUŁAWSKA PATOLOGIA!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POPIERAM POZAMYKAĆ W TYCH PUŁAWACH DILERÓW NARKOTYKÓW,KIBOLI,WŁAŚCICIELI BURDELI,CAŁE TO ŚCIERWO .NIE PATRZEĆ CZY TO CHŁOP CZY BABA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
OBECNIE TA BURDEL MAMA STACJONUJE W GÓRZE PUŁAWSKIEJ NA ULICY DŁUGIEJ GDZIE RAZEM ZE SWOIM WUJKIEM HIŃCEM PROWADZI AGENCJĘ TOWARZYSKĄ O NAZWIE "CZERWONY DOMEK". KIEDY WSZYSTKIE DZIWKI MAJĄ WOLNE SAMA BIERZE SIĘ DO ROBOTY WÓWCZAS NIE NAZYWA SIĘ "SUCHY BADYL" TYLKO "AGNES"
Może i prawda ale napewno to ona żyje ze sprzedaży trawy i amfy.Rozwozi to swoim niebieskim BMW ma to od swoich kolesi KIBOLI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO CO TO MA BYĆ???KARY NA SUKĘ NIE MA???BAGNO!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławianka napisał:
TO CO TO MA BYĆ???KARY NA SUKĘ NIE MA???BAGNO!! Niema bo dzięki tomu że jest świadkiem oskarżenia w innych sprawach nie może być oskarżana,byłaby niewiarygodna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mecenas zamknij jadaczkę i do szkoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...