Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poszukiwany Andrzej Kamiński. Zaginął we Włoszech

Utworzony przez esta, 10 lutego 2010 r. o 17:16 Powrót do artykułu
Kamyk, wierzę że jesteś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tja a żona Andzelina tak się przejmuje że aż strach. On zaginął a ona ani słowa,zero poszukiwań.Może od niej powinni zacząć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tja a żona Andzelina tak się przejmuje że aż strach. On zaginął a ona ani słowa,zero poszukiwań.Może od niej powinni zacząć?
nie wydaje mi sie ze mogla mu cos zrobic, pozbawic dzieci ojca, jak nie wiesz nic na ten temat to lepiej glupot nie wypisuj, pomysl co czuje rodzina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wydaje mi sie ze mogla mu cos zrobic, pozbawic dzieci ojca, jak nie wiesz nic na ten temat to lepiej glupot nie wypisuj, pomysl co czuje rodzina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co rodzina czuje? Ano tam gdzie kasa tam rodzina.Nie mówię,że coś zrobiła mężowi tylko Andrzeja szukają rodzice a żona? Żona była w Puławach,uśmiechnięta,zadowolona. Raz,że on miał zawsze jakieś ciemne sprawki a dwa to Andzelina i jej siostra G. to niezłe zawodniczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zacznijmy od tego ze zaginiecie mojego brata to nie jest niczyja sprawa wiec te swoje komentarze wsadzcie sobie w du...e i zajmijcie sie swoimi sprawami a nie osadzajcie inny nawet nie znajac styuacji, a jak ktos jest taki odawzny to czemu nie podpisze sie pod swoim komentarzem tylko wypisuje gluppty anonimowo no odwagi troche prosze tchorze!!!!!!!!!! Kaminska Agnieszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no coż,siostra nie siostra a kultury brak. W du..... to ja mam szukanie w/w osoby,tyle interesów co robił więc pewnie sam się zamotał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sluchaj chlopczyku albo kimkolwiek czy czymkolwiek jestes? kultury to ty mnie nie uczyc nie bedziesz!! a mojego brata to nie masz prawa osadzac bo co ze sobie radzil dobrze to co zazdrosc bierze?pilnuj siebie a takimi komentarzami to sie wypchaj!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No,a skąd oni mieli na handel w tamtych czasach perfumy,kosmetyki ,buty ? Penwie na wyprzedażach kupowali???? Broń brata ale żona już dawno powiedziała za co żyją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj widze ze ty pod sufitem to ty za dobrze to nie masz, a mojego brata to ty kompletnie nie znales, dam ci dobra rade idz sie lecz! w lublinie jest taki fajny szpital dla takich jak ty, a wogole bohaterze moze bys sie podpisal czy odwagi brak???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tja a żona Andzelina tak się przejmuje że aż strach. On zaginął a ona ani słowa,zero poszukiwań.Może od niej powinni zacząć?
Jak nic nie wiesz to nie pisz glupot.A kim ty jestes ze mieli Ciebie informowac.Kto mial wiedziec to wiedzial.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moj Drogi Gosciu, radzillabym Ci serdecznie zaprzestac tych Twoich wypocin i szkalowania ludzi w necie, gdyz jest to medium pozornie anonimowe i kazdy jest traceable (odsylam do slownika www.ling.pl jakbys moj Drogi nie skumal) a przeciez nie chcesz sie dowiedziec czym zajmowal sie naprawde moj brat i jego oddani koledzy i nie tylko:) haha usmialam sie ze nie powiem:) Moja rada dla Ciebie Drogi Gosciu, z glebi serca na rozladowanie frustracji zyciowych zalecam bieg przez te sniezne zaspy podziwiajac nasz uroczy polski krajobraz, podobno zmeczenie fizyczne pomaga ulzyc w mece psychicznej lub w ostatecznosci siegnij po leki psychotropowe, ale to naprawde w ostatecznosci bo mozesz stracic koordynacje ruchowa i ciezko bedzie Ci biec przez te zaspy, w ostatecznosci moge dla Ciebie wygooglowac jakiegos lekarza, ktory usmierzy Twoj bol. Mam nadzieje ze zakonczylismy uwywnetrznianie sie na forum internetowym i szkalowanie członków mojej rodziny. Z wyrazami szacunku IK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak wytłumaczyć,że zaginął w 2008 roku a rodzina dopiero teraz szuka ,bo wcześniej nie pojawiały się żadne komunikaty. No i dlaczego żona podczas pobytu w Polsce ZERO ,ZERO ,ZERO razy wspomniała o zaginięciu męża? Teściowa ,szwagierka ,żona---------ZERO,ZERO,ZERO wzmianki,że zaginął. P.S Siostra zaginionego jak widzę to pieniaczka i chamka,nic dodać nic ująć. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='16.02.2010, 08:33:26' post='234960'] To jak wytłumaczyć,że zaginął w 2008 roku a rodzina dopiero teraz szuka ,bo wcześniej nie pojawiały się żadne komunikaty. No i dlaczego żona podczas pobytu w Polsce ZERO ,ZERO ,ZERO razy wspomniała o zaginięciu męża? Teściowa ,szwagierka ,żona---------ZERO,ZERO,ZERO wzmianki,że zaginął. P.S Siostra zaginionego jak widzę to pieniaczka i chamka,nic dodać nic ująć. Tyle w temacie. [/quo PO TWOICH WYPOWIEDZIACH SAM LUB SAMA JESTES PIENIAK I CHAM/KA A DO TEGO TWOJ BRAK SZACUNKU DO RODZINY KAMYKA.DO TEGO JESZCZE NIEDOINFORMOWANY BO KOMUNIKATY O ZAGINIECIU KAMYKA BYLY W TV PULAWSKIEJ W 2008.A JAK WIADOMO Z WCZESNIEJSZYCH TWOICH WYPOWIEDZI NIE INTERESUJE CIE JEGO ZAGINIECIE TO CO SIE TAK PODNIECASZ TA CALA SPRAWA I WYPISUJESZ GLUPOTY.TAK ZE NIE CZEPIAJ SIE. A TAKICH LUDZI JAK TY TO POWINNO SIE UNIKAC A NIE MIEC WSROD ZNAJOMYCH PO PRZECZYTANIU TWOICH WYPOWIEDZI NA TEMAT KAMYKA I JEGO RODZINY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W koncu ktos dobrze poinformowany. Zanim chlopie lub dziewczynko bzdury bedziesz wypisywac to przeprowadz jakis research. Poza tym ze byly informacje w telewizji pulawskiej i na kanale informacyjnym, to zaangazowalismy dodatkowe osoby zeby zorganizowac wyjazd by szukac Andrzeja na wlasna reke z pomoca wloskiej policji i kumpli Andrzeja. Wiec jak nic nie wiesz to nie wypisuj bzdur zakompleksiony pulawski jelopie i poza tym jak widac nie lubiles mojego brata wiec daj spokoj i skoncz temat, Ty pseudokolego!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MI TO SIE WYDAJE ZE TE KOMENTARZE TO PISZA NAWET NIE PSEUDOKOLEDZY TYLKO LUDZIE KTORZY KAMYKA NIE ZNALI, PRAGNACY DAC UPUST SWOIM KOMPLEKSOM NA FORACH INTERNETOWYCH, NIE MAJACY ZNAJOMYCH ANI KOLEGOW ZEBY POGADAC W REALU, PISZA TAKIE GLUPOTY. NIE WIESZ , NIE ZNASZ SPRAWY TO SIE NIE WYPOWIADAJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co się czepiacie żony,rodziny kamyk był w porzo chłopak,trzeba być dobrej myśli że się odnajdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To jak wytłumaczyć,że zaginął w 2008 roku a rodzina dopiero teraz szuka ,bo wcześniej nie pojawiały się żadne komunikaty. No i dlaczego żona podczas pobytu w Polsce ZERO ,ZERO ,ZERO razy wspomniała o zaginięciu męża? Teściowa ,szwagierka ,żona---------ZERO,ZERO,ZERO wzmianki,że zaginął. P.S Siostra zaginionego jak widzę to pieniaczka i chamka,nic dodać nic ująć. Tyle w temacie.
wiesz niektorzy ludzie w przeciwieństwie do Ciebie maja uczucia i te bzdury które wypisujesz po to by się lansowac napewno ich bolą. Jakby nie było to dzieci straciły ojca, żona meza, matka syna itd. Zastanowiles się jak oni się czują przez taki osadzanie i bzdury? A co jeśli jego syn to czyta??? Wszyscy już wystarczająco dużo przeszli. Mam nadzieje ze Ciebie nigdy nic takiego nie spotka. Nikt nie wie co się z nim stało ale sam fakt ze dzieci nie maja ojca jest wystarczająco przykry wiec proszę przestań wypisywać te bzdury i ranic niewinnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bla,bla,bla ...........zakompleksiony pulawski jelopie.......... brawo,teksty akurat odzwierciedlają kulturę tej rodziny. Jelop to zona kamyka,ile ma klas 8 ? a może tylko 7?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ilosc skonczonych klas o niczym nie swiadczy, mozesz byc jelopem jesli nawet skonczyles 8 klas i moze zawodowke o ile, ale brak ci klasycznej inteligencji, wyczucia smaku i kultury osobistej, wiec zamilcz i odpitol sie od wszystkich czlonkow mojej rodziny, w tym Angeli!! skumal? czy trzeba ci to wylozyc jak krowie przy rowie, bo widze ze kompletnie nic do ciebie nie trafia, no coz jak ktos jest bezmozgie yeti to nikt juz nic na to nie poradzi. zatem moge tylko stwierdzic ze bardzo mi cie szkoda ze musisz sie tak ze soba meczyc!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...