Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Potrącił na przejściu dwie nastolatki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 maja 2017 r. o 16:34 Powrót do artykułu
Ten wasz dziennik wschodni to jakaś totalna porażka, nie raz i nie dwa już opublikowaliście nieprawdziwe informace, ale to już przegięcie. Powyższego zdarzenia byłem świadkiem i zostało potrącone jedno dziecko w wieku 7lat. A sprawca ma 21lat i zrobie wszystko zeby podał was do sądu za pisane tych bzdur. Redaktor tej gazety to niedorozwinięty kretos jak wypuszcza taki chłam na światło dzienne. Mało tego ta dziewczynka wbiegła pod koła i nie ma opcji tu na "prawidłowe" przejście. Jesteście totalną porażka i najgorszym serwisem informacyjnym w Polsce nie pozdrawiam, ten kto to napisał niech wie ze jest totalnym tumanem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez tak uważam. Czytam ten dziennik z nudow. Żeby poczytać plotki a nie fakty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ten wasz dziennik wschodni to jakaś totalna porażka, nie raz i nie dwa już opublikowaliście nieprawdziwe informace, ale to już przegięcie. Powyższego zdarzenia byłem świadkiem i zostało potrącone jedno dziecko w wieku 7lat. A sprawca ma 21lat i zrobie wszystko zeby podał was do sądu za pisane tych bzdur. Redaktor tej gazety to niedorozwinięty kretos jak wypuszcza taki chłam na światło dzienne. Mało tego ta dziewczynka wbiegła pod koła i nie ma opcji tu na "prawidłowe" przejście. Jesteście totalną porażka i najgorszym serwisem informacyjnym w Polsce nie pozdrawiam, ten kto to napisał niech wie ze jest totalnym tumanem.
 chłopie nikt Cie nie zmusza abyś czytał ten portal więc nie marudz.. zawsze zostaje jakiś pudelek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak zwykle ten kurw.a sęp jeb.any z ubezpieczeń.Wal sie lachociagu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdą jest że na Centralnej codziennie można zaobserwować pokazy debilizmu szczególnie młodych łysych w rozpadających się bmw czy innych golfach. Tam obowiązkowo powinien być monitoring obejmujący wszystkie trzy przejścia i walić grube mandaty baranom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdźcie nagrania z monitoringu będzie wszystko wiadomo. Swoją drogą proponuje umieścić nagranie na sieci by wszyscy mieli pewność jak było naprawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może się wreszcie lachony nauczą że nie wchodzi się na ulicę przed nadjeżdżającym samochodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca moze być niewinny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam jest przejście i to były dwie dziewczynki a nie żadne lachony baranie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie, czy monitoring to w ogole objął. Zazwyczaj w takich sytuacjach okazuje się, że żadnej kamery tam nie było. U mnie na parkingu jest monitoring firmy SCAZI, ale zdaję sobie sprawę z tego, że to pewien luksus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...