Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poważny wypadek między Końskowolą a Kurowem. Droga zablokowana [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 czerwca 2019 r. o 16:49 Powrót do artykułu
Była droga krajowa nr 12, "stara siedemnastka". Chyba coś mnie ominęło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest droga krajowa nr 12, tylko droga wojewódzka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytaj dokładnie "byłej drodze krajowej nr 12" 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin - Kurów: wspólny przebieg starej 12 i 17. Kurów - Puławy: była i jest DK12, Kurów - Sielce: stara siedemnastka, obecnie droga gminna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A policjant z Kurowa p. Janicki to się w czapkę nie mieści. Jego przepisy nie obowiązują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szeryfy z Kurowa nie muszą nosić czapek. I koniec kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już mu zagraża niebezpieczeństwo, w końcu przetransportiwali go do Puław...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo " panowie kierowcy " przez takich jak wy potem sieroty płaczą Żeby was meteoryt albo cokolwiek zabrać prawo jazdy takim ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A który poprawiał makijaż w lusterku wstecznym??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Ty masz do.Janickiego? Super policjant fajny człowiek Nie każdy musi byc fit
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden lepszy od drugiego no i wyszło jak wyszło.Mimo wszystko dobrze, że wszyscy przeżyli !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co by nie było ale nikomu nikomu nic sie nie stało ale jestem za tym że kierowcą zawodowym powinno być do 60 lat i emerytura facet w tym audi wygral w LOTTO powinien na SUMĘ jak moja BABCIA mówiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach dużo sie znieniło , jak nie byłes to nie p.e.d.o.l w szpitalu kolega miał operacynie składna kostke widziałem zdjecia facet co zarządza DUŻO ZROBIŁ TRZEBA CZASU ALE ŁATKA JEST JAK WYLADOWAŁEM NA SALI OPERACYJNEJ CZUŁEM SIE NIE POWIEM ALE JEST DUŻO LEPIEJ i mam że bedzie lepiej . Sam sie wstydze że bogaty powiat ale ida zmiany 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma lat w Polsce to się robi i jeździ jak chce..mundry " polacek" jedzie np. W Norwegii- przekracza prędkość i 40 im/h iiiiiiiiiii dostaje mandat 4700zl oraz na 8 miesięcy zatrzymane prawo jazdy- 8 chu.. .ja kogo obchodzi ze kasiasty " Polacek cebulaczek". Aaaaaaa tu wy niektóre mundrolki jakbyście mogli to byście napluli policjantowi w gebe a drzewo obwinili ze winne waszego wypadku. Śmieszne umyslowo ludziki z biednej Polski. Zero Honoru i uczciwości czy przyznania się do winy- pokomunistyczny skoltuniony zlepek narodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kurowie nie ma ruchu drogowego, więc policjanci nie muszą mieć czapek. A jeżeli mają to znaczy że drogówka z Puław robi sobie na ich terenie wyniki. Tyle w temacie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za policja która nie potrafi zablokować drogi z Kudowa do czasu uprzatniecia wypadku jadąc po godzinie 20 minut dwadzieścia musiałem cofać się z miejsca wypadku z powrotem prawie do Kudowa droga była dalej nie przejezdna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek i Placek ku....wa..... Się spotkali na podwójnej ciągłej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...