Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pisula mówi "my nie będziemy protestować". my to znaczy kto ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magosia to ,a teraz wszysko w d...Jest wielkim ministrem i głupotami się zajmować nie będzie
JAK MA W D ....E TO NASTĘPNYM RAZEM MY JEJ TEŻ PODZIĘKUJEMY,powinna wiedzieć co wyprawiają jej podopieczni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HUMAN CITY.KAŻDY INNY WSZYSCY RÓWNI.STOP NIETOLERANCJI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie maja sie podziac ci ktorzy wychodza z domu dziecka .to ich nie interesuje ,ale dla uchodzcow to odrazu bo tylko oni sa poszkodowani . co za kraj . schodzi na psy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech Pisula i inni zwolennicy wezmą do siebie pod dach po około 5 imigrantów i niech nie decydują za innych. Podobno w Polsce mamy demokrację? I gdzie niby ona jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam, że pan Godlewski to PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest czy ty poza pisaniemkomentarzy i krytyką innych coś jeszcze potrafisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach z roku na rok ubywa ludności, młodzi wyjeżdżają za pracą za granicę, więc trzeba "dorzucić" co nieco czarnych jako bonus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napewno będą ciężko pracować na nasze emerytury...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No chyba Godlińskiego pogięło. On chyba jest z PISu ? Przecież u nas jest strategiczny zakład to będą tu kwaterować potencjalnych zamachowców ! Jak Godliński i Popiołek taki wyrywny to niech ich weźmie do swego domu. Ja jako mieszkaniec Puław i powiatu nie zgadzam się na sprowadzanie tu islamistów i utrzymywanie ich z moich podatków !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może czas pogonić ich z urzędów, bo im chyba do cna głupota mózgi przeżarła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy już rozpoczęto eksmisję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że też będą płacić czynsz jak np samotne matki z dziećmi wynajmujace mieszkania, bo nie mają się gdzie podziać i za co dzieci wyzywić, no i oczywiście wynajem i opłaty pozostałe, bo jeżeli nie to po prostu pier...e to państwo i władze i nie wiem chyba pozostaje zwrócić się do rzecznika praw konsumenta...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Pisula to może by sie mieszkańców zapytał co o czym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władza, władza, władza... Nic na to nie poradzimy! I tak żłoby na stołkach zrobią to, co przyniesie im kasę! Bo uwierzcie, to są ogromne pieniądze, a nikt "uchodźca" nie będzie się pytał, czy dostał jeden koc, czy pięć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W taki sposób Rockefeler dorobił się milionów! Niemcom sprzedawał paliwo, a Ruskim amunicję! A "nasi" Jeżdżą po nas patrząc tylko na swoje stołki, a jak pizgnie bomba w ratuszu, to się dopiero obudzą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu brak słów. Nie umiemy poradzić sobie z problemami mniejszości narodowej mieszkającej na Włostowicach, a mielibyśmy przyjąć kolejne osoby o odmiennej kulturze? Mieszkam niedaleko schroniska i porostu najzwyczajniej w świecie boje się uchodźców. Młodzi ludzie wyjeżdżają z Puław bo nie mogą znaleźć pracy, przedszkole na Norblina nie może się doczekać na wyremontowanie placu zabaw i chcą je likwidować, a przedszkolaki upchnąć w podstawówce, ale dla uchodźców miejsce się znajdzie. Czy oni chcą z Włostowic zrobić dzielnicę, na której strach będzie wyjść z domu? Nie chcę polityki poprawności kosztem mojego bezpieczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisula ma mieszkańców gdzieś! Wie, że w Kazimierzu nie ma miejsc, więc wyciera gębę w papier toaletowy, rzucając puste obietnice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Godliński na aktywizację zawodową puławskich Romów wydano 2 mln złotych, żaden w ciągu 7 lat nie podjął pracy, pomimo że świetnie znają język i większość z nich jak nie wszyscy urodzili się w Polsce. Ciekawy jestem ile pieniędzy chcecię wydać na muzułmanów (ci zapewne stanowić będą większość). Bez języka, umięjętności/kwalifikacji, z obcą kulturą i religią. Ja i moja rodzina jesteśmy stanowczo przeciw muzułmańskim uchodźcom wybieramy repatriantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękny eufemizm, "Godliński obawia się negatywnych reakcji", przecież cały jego klub z Michałkiewiczem na czele, właśnie na strachu przed imigrantami chce za chwilę wjechać do sejmu. Sam nie jestem szczęśliwy że mieliby nas odwiedzić, ale budować kapitał wyborczy na ludzkim nieszczęściu to niskie nawet jak na PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...