Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powiat puławski: Planują wydatki na drogi i szkoły

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 listopada 2017 r. o 13:01 Powrót do artykułu
dwóch geriatryków rządzi powiatem wsytd nie ma młodszych??????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Pan Grobel się teraz do Powiatu przeniesie robiąc w Mieście miejsce dla kandydata PISU?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo Starosta.Wreszcie spokój i szpital chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli na liście nie będzie dużych zmian to droga Baranów-Kurów również będzie miała dofinansowanie, gdyż na 2018 i 2019 rok zwiększony jest limit dofinansowania do 41 mln zł. W takim limicie mieści się 16/17 pierwszych projektów z listy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzeczyca kolonia bo jeszcze troche sie rozpadnie zupelnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Zarząd Powiatu za przygotowanie odważnego i ofensywnego budżetu na przyszły rok, po raz pierwszy inwestycje mają taki duży udział w strukturze wydatków. Poprawi to w znacznym stopniu komfort życia mieszkańców w zakresie podróżowania po drogach powiatu puławskiego. Trzymajcie tak dalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak co niektórzy pluli na Popiołka że taki i owaki a tu się okazuje że mimo wieku potrafi skutecznie zarządzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo brawo dla starosty powiatu p. Popiołka. Wkoncu ktoś dba porządnie o interesy powiatowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo ludziom niektórym poprostu brak rozumu.na wszystko narzekać protestować przeciwko aż dziwne że jeszcze tutaj nikt na forum nie protestuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vivat Starosta!!! Takich właśnie planów inwestycyjnych z myślą o zwykłych ludziach nam potrzeba - a nie pałacy czt oper mydlanych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam też będziesz geriatrykiem i to jest pewne, mały człowieczku!!!!!! Młodzi niech narazie uczą się od starszych i mądrzejszych. Ten Zarząd  z P. Popiołkiem w roli głównej naprawia drogi, wyciągnął szpital z długów, wspomaga oświatę, straz pożarną i policję i cały czas inwestuje......a Ty czepiasz się wieku bo poprostu nie masz im nic do zarzucenia!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Udusić ze śmiechu się można czytając te peany na cześć Popiołka i zarządu. Chyba w budżecie jakaś tajna kwota na trolli została zarezerwowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Starosta Powiatu Puławskiego to wspaniały gospodarz. W PSL są sami wspaniali samorządowcy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a protestów dalej brak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się Jarząbków namnożyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba przez pączkowanie bo przecie jedna osoba wszystko to klepie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego powiatu przemęcza, starosta, naszego powiatu puławskiego. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam starosta sto lat! To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam starosta. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Jarząbek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PrzecieZ te wszystkie inwestycje finansowane są z KREDYTU >
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inwestycje nie są z żadnego kredytu. Zarząd ten przez ostatnie osiem lat nie zaciągnął żadnego kredytu!!!!! To pisze ja JARZĄBEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Jarzabki bo niepokojów społecznych i protestów dalej brak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...