Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powiat puławski: Ważna droga do kapitalnego remontu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lutego 2018 r. o 14:11 Powrót do artykułu
Janek Ziomka to porządny człowiek Brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie! Po tylu latach coś się ruszyło. Ta droga to wstyd jak ch.olera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek to chyba na wójta ciśnie w tym roku... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyrzyn Rządzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytam sie co z droga niezabitów kazimierz dolny jeszcze troche się rozpadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto znaczący mieszka w niezabitowie albo chociażby tam jeździ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że władze Baranowa nie oddały tych działek i nie pozwoliły zrobić bezpiecznego porządnego ronda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma z Kraśnika remontuje drogi w innych powiatach, a tymczasem powiat kraśnicki popada w drogową ruinę w tempie błyskawicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdźcie, czy ci z Kraśnika potrafią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam 5km od Kazimierza Dolnego. Do mojego domu prowadzi droga powiatowa 1,3km, ktora jest drogą polną! Droga od jesieni do wiosny jest nieprzejezdna. Ostatnio sasiadka spadla ze schodow. Miala wiele obrazeń w tym otwarte złamanie. Karetka nie mogla dojechac! Musieliśmy wyjeżdzać do drogi głównej. Pani Anna Niziol powiedziala nam ze o drodze: ,,mozemy pomarzyc" oczywiscie na kazde pismo jest jedna odpowiedź: ,,nie zabezpieczono srodkow na ten cel w tegorocznym budzecie". Krew sie we mnie gotuje jak slysze o wspanialych planach inwestycyjnych Powiatowego Zarzadu Drog. To jedna wielka sciema. Zastanawia mnie jakie kryteria decyduja o waznosci remontow? A chyba juz wiem... ☺p.s.: doradzcie mi do ktorej opcji politycznej powinnam sie zapisac zeby wreszcie zyc jak czlowiek? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba walczyć o bezpartyjnych radnych i odebranie wszystkim radnym nieopodatkowanych pensji dla żartu zwanych "dietami". Radni powinni pracować z potrzeby serca, a nie na polecenie partyjne i dla forsy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na ch..j ci rondo w Baranowie? Tam jest znikomy ruch! Byłeś kiedykolwiek w jakimś większym mieście? Miałbyś porównanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
a kto znaczący mieszka w niezabitowie albo chociażby tam jeździ?
 to jest bardzo dobra droga alternatywna z lublina do kazimierza ale jest tak nierowna ze można stracic zawieszenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinna być przebudowa  tego skrzyżowania na rondo lub coś innego, zobacz ile tam jest kolizji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Dyrektor zartudni swoich kolesi po zanajomosci i da radę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...