Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
lol, a czemu na zdjęciu jest Wisła a artykuł jest o kurówce....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
<`>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie byli rodzice?!? Co robi 13 letnie dziecko same na tym wielkim moście?? No i co ta tragedia ma wspólnego z powodzią, przecież do takiego zdarzenia mogło dojść bez powodzi, chyba, że zadecydowała ciekawość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poDciąg, nie pociąg...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna była pochodzenia romskiego.a powodz akurat w tym przypadku nie miała nic wspolnego z wypadkiem panowie redaktorzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy analfabeci internauci , nauczcie się czytać i MYŚLEĆ. Jest to trudne, ale przy odrobinie ćwiczenia wykonalne. PODCIĄG mostowy (nie pociąg /jak np. do wódy lub głupoty) to jest wyłożony kamieniem spadek od góry wału do brzegu wody pod przęsłem mostu. Mokre kamienie są śliskie i na stromym spadku łatwo zjechać na d... do wody jeśli brak komu rozumu. Konsekwencją jest właśnie ta niepotrzebna tragedia dziecka. Ciekawość przeważyła nad instynktem samozachowawczym. Pech, albo braki w czym innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w esce przed chwilą mówili, że ją uratowali ;/ więc nie wiem komu wierzyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za to w Zetce mówili ze dziewczyna chodziła po metalowej belce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to święty most im. Jana Pawła II. Cudu nie było? Ani anioła stróża?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Józef napisał:
Przecież to święty most im. Jana Pawła II. Cudu nie było? Ani anioła stróża?
Nie nabijaj się..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podejrzewam, ze zrobiła to bo rodzice bardzo biedni. Przecież w naszym kraju kupę jest samobójstw i to właśnie z biedy. Niech podadzą w końcu w mass mediach ile osób odbiera sobie życie. Co, dane ukryte. Gdzie ta cholerna solidarność i gdzie te spełnione postulaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawdzic tych dwoch facetow co to podobno ratowali i nie uratowali ? nie powinnna byc w szkole , cos nie tak !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faceci to kosiarze, usłyszeli krzyki, rzucali linkę ale nie było wsród nich bohatera który by wskoczył do tych bełtów powodziowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
faceci to kosiarze, usłyszeli krzyki, rzucali linkę ale nie było wsród nich bohatera który by wskoczył do tych bełtów powodziowych
krytykować łatwo ciekawe czy sam/a/ byś wskoczył/a/.Każdemu zycie mile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
faceci to kosiarze, usłyszeli krzyki, rzucali linkę ale nie było wsród nich bohatera który by wskoczył do tych bełtów powodziowych
Gościu, ja tam byłem wczoraj, w tym samym miejscu, ci kosiarze też tam wczoraj kosili, ale nie znalazł byś odważnego, który by w te wiry za nią wskoczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krytykować łatwo ale ja wiem że wskoczyli i próbowali ją ratować branie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='25.05.2010, 16:20:16' post='292817'] faceci to kosiarze, usłyszeli krzyki, rzucali linkę ale nie było wsród nich bohatera który by wskoczył do tych bełtów powodziowych [/qJa byłem i wskoczyłem a ty głupie komentarze dodajesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
podejrzewam, ze zrobiła to bo rodzice bardzo biedni. Przecież w naszym kraju kupę jest samobójstw i to właśnie z biedy. Niech podadzą w końcu w mass mediach ile osób odbiera sobie życie. Co, dane ukryte. Gdzie ta cholerna solidarność i gdzie te spełnione postulaty.
znałem tą dziewczynkę i nie zrobiła tego na pewno z biedy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
faceci to kosiarze, usłyszeli krzyki, rzucali linkę ale nie było wsród nich bohatera który by wskoczył do tych bełtów powodziowych
kosiarze czy nie ale ratować ją próbowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona nie zrobiła to z biedy ona była naprawde w kochającej rodzinie wiem bo to moja kuzynka to był wypadek była z swoim kolegą na moście i niekcący spadła i próbowali ją ratować ale ona zmarła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...