Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powstanie Globalna Mapa Puław. Sprawdź gdzie mieszkają osoby związane z miastem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 czerwca 2016 r. o 18:07 Powrót do artykułu
A ile to będzie kosztowało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej byłoby zrobić coś dzięki czemu mieszkańcy Puław nie musieli by wyjeżdżać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodajcie jeszcze informacje dlaczego ci ludzie spieprrzyli z Puław. Bedzie komplet wiedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota, w tym mieście to już taki dostatek, że nie wiadomo na co te wszystkie piniędze wydawać, głupota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co to? Przecież i tak każdy wie, że nie ma miasta w Polsce, z którego nie wyjechali by za chlebem za granicę. Po co mi wiedziec ile osób jest tam czy tam? Jakis ranking będzie? W sumie inicjatywa nic nie dająca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nudzi wam się już kuźwa w tych Urzędach, że wymyślata takie bzdury....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy będzie mógł podejrzeć..... Najpierw trzeba podac dane (imię, nazwisko, inne?) a potem opublikują by całe Puławy wiedziały gdzie siedzę. A ja kuźw a nie chcę aby wiedziały..... Nie po to stąd uciekłem, aby teraz się chwalić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Globalna klapa tego pomyslu.juz nie wiedza chyba czym zajac sobie 8 godzin w um.to pewnie ten nowy wydzialek w urzedzie ma takie ambitne zadania.ha ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzura. Naprawdę nie macie Państwo urzędnicy czym się zajmować?? :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci co klną na ten pomysł mówię puławy nie piewrsze będą - urząd miasta katowice opracował takie cudo: ***s://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/10325796_478215979030924_4034943530254505879_n.png?oh=30bde661ebf8d92fde407d9752c3ff2b&oe=58084b01 / źródło kartografia ekstremalna - fejsbuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...