Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pozew wycofany, ale za adwokata trzeba zapłacić. Odwołanie nie pomogło

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 marca 2017 r. o 11:22 Powrót do artykułu
Z tego co wiem to mąż pani Ewy tez ma długi u ludzi. Niech go zapyta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to kompromitacja tej pani. Wstyd dla miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Da sobie radę, przecież jej mąż pracuje od lat na kilku ciepłych posadkach, co ciekawe w spółkach podległych UM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupiś pan jest! A tyle lat nauki? A przygotowanie do sprawy? Analiza, pisanie pism itd. to tak jakbys pan powiedział biegaczowi: tylko 10 sekund biegu na setke i wygrywa zawody, dyplomy, nagrodę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pewnej pani nie dociera że za adwokata płaci sie z góry niezależnie ile trwa sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twierdzicie ze maż pani Ewy W. jest zatrudniony na kilku ciepłych posadkach w spółkach miejskich? Aż taki nepotyzm i kumoterstwo panuje wśród władz Puław? Byłoby to odrażające!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jeszcze jakei kur...wo na Maja, jego rodzinę matkę wymyślą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie radny Maj - pan do prokuratury musi pójść! Takie pomówienia do nonsens :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie, zarzuty jakie niektórzy tchórze - tak, własnie tchórze, bo pisanie pomówień jest tchórzostwem - piszą na pana maja. jakiekolwiek zarzuty niepotwierdzone faktami są po prostu obrzydliwe i cec***ą ludzi małostkowych i tchórzliwych, którzy jak szpicle potrafią coś głośno mówić jedynie zza przysłowiowej pryzmy węgla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak określić gdy ktoś straszy  prokuratorem ludzi, którzy pomogli mu gdy nie miał pieniędzy a miał duże wydatki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim śmieciem trzeba być, by publicznie i anonimowo rzucać tak poważne oszczerstwa na kogo kolwiek, w tym przypadku osobę publiczną. Gratuluje odwagi "szanownemu panu" i informuje ze nie jest pan tak anonimowy jak myśli i wizyta pomówionego w prokuraturze to nie jest taki zły pomysł. Najwyższy czas by każdy ponosił pełną odpowiedzialność za wypowiadane słowa. A co jesli śledztwo wykaże osobę z bezpośredniej bliskości pana radnego, badz z nim powiązanych? Gratuluję i czekam na pozytywne rozwiązanie sprawy. A dla Panu radnemu Majowi, cierpliwości i spokoju w kontaktach z jego "miejską opozycją". Piotr Wojciechowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Kto pisze że to o radnego Maja chodzi? To pytanie czysto teoretyczne. 2. Stowarzyszenia charytatywne przechowują dokumentację. Pokwitowania podpisywane własnoręcznie też. 3. Straszenie pProkuratorem też było publiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więc o kogo chodzi? Najpierw insynuujesz ze chodzi o radnego Maja, a potem twierdzisz ze to pytanie czysto teoretyczne? Ciekawe jeszcze jakie obrzydliwości jeszcze wymyśla a potem napiszą ze nie chodzi o radnego Maja, że piszą czysto teoretycznie.? Co za hieny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Stowarzyszenia charytatywne przechowują dokumentację. Pokwitowania odbioru zapomogi podpisywane własnoręcznie też. 2. Straszenie Prokuratorem też było publiczne. Kto zorientowany sam wie o co chodzi.  Ale miło że już straszenia sądem nie ma.  Gdyby nie to, że o pisowcach mam takie samo zdanie jak o Maju to bym sam aferę w lokalnych mediach nakręcił. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie maj, sprawy przez Pana poruszane są sprawami którymi żyją mieszkańcy naszego miasta a że nie każdemu pasuje ruszanie skostniałego układu w UM i strach przed wpuszczeniem tam świerzego powietrza toteż ataki na Pana mogą się nasilić i mogą być czasem bardzo niskich lotów bo i z niskich pobudek one wynikają jako że tylko ludzie uwikłani w te niemal mafijne układy mogą w ten sposób próbować tego obecnego układu w naszym mieście. Ale to sie zmienia, nieubłaganie i definitywnie a najbliższe wybory władz miasta i Radnych to pokaże - ludzie teraz juz nie chcą dalej trwania tego układu i tak jak w UE czy w USA tak też i na naszym małym podwórku będą zmiany czego sobie, Panu i wszystkim mieszkancom naszego miasta życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem Pan Maj jest jednym z najlepszych radnych w obecnej kadencji. Mimo że nie głosowałem na niego to spełnia moje oczekiwania. Oby tak dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny lejwodów są kosmiczne,w Moim przypadku o alimenty dla nigdy nie pracującej żony po 3ech sprawach sędzia przyznała 2400 i ta lejwoda też nie wykazała zangażowania bo zgasiłem Jej wywody kilkoma zdaniami ale w Święta pewnie gościła się z sędzią za Moje pieniądze,taka to jest rasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...