Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pozwała radnego, a potem pozew wycofała. Adwokat za drogi dla wiceprezydent Puław

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 stycznia 2017 r. o 08:59 Powrót do artykułu
Panie Prezydencie Grobel, czy Panu nie jest po prostu wstyd za taką zastępczynię i jej tak infantylne zachowania? Jak wielką dozę zadufania trzeba posiadać by nie umieć się przyznać do swojej przegranej - niemal walkowerem ale jednak - a przecież zakładając sprawę w Sądzie trzeba także i brać pod uwagę także i to że się przegra a zatem i związany z tym zwrot kosztów poniesionych przez stronę przeciwną która sprawę wygra i wygrała. Z tego co mi wiadomo, to urzędnik państwowy - a takim jest funkcja z-cy Prezydenta Miasta - powinien zachowywać sie nienagannie nie tylko w pracy ale i także i poza pracą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"poziom wypowiadających się na tym forum jest poniżej wszelkiej krytyki niestety:-("_______No tak, za to zachowanie Pani Ewy W. pełniącej funkcje w-ce prezydenta w mieście jest zaś wzorem do naśladowania - może chyba tylko w takich krajach jak Bangladesz czy Pernambuko ale nie w kraju w środku Europy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trudno pogodzić się z przegraną? Nie wiem czy się śmiać czy płakać. To coś rządzi się moim miastem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi Pana Pawła Maja. Człowiek chce coś zrobić! Np., zaprowadzić porządek z romami. Czepia się wszystkiego i wszystkich, I BARDZO DOBRZE ! Nie siedzi cicho i nie patrzy się na ten cały bałagan nic nie mówiąc. Ten człowiek wie po co go ludzie wybrali i odwrotnie, ludzie wiedzieli kogo i po co wybierają! Ma duże poparcie w tym co robi tylko dlaczego nikt jawnie nie stanie za nim murem !??! Dlaczego Ci wszyscy co piszą pochlebne komentarze nie ujawnią się np. nie pójdą na sesję i nie zabiorą głosu ? Pan Maj może wtedy by coś wywalczył bo Jego koledzy radni niestety boją się o swoje stołki lub o samochody, które mogą zostać zniszczone! Dlaczego tylko Pan Maj się nie boi? Ludzie ocknijcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno drugiego warte , ten sam poziom,wstyd, Ale cóż zapędzeni w udowadnianie swojej wyższości .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu i gdzie Paweł udowadniał swoja wyższość bo jakoś nigdzie nie widzę? Ze sprzeciwił sie remontom mieszkań cygańskich w ramach tzw programu integracji romskiej to udowadnia swoja wyższość? Albo żeby zamiast krówek cukierków prosił żeby zająć się błotem na skwerze? Kogoś pozywa włóczy po sadach i skubie ludzi z kasy? Bo nie mogę skojarzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj jest winny ze zajmuje sie sprawami miasta i jest pozywany przez to przez takie indywidua, które nie potrafią nawet uszanować wyroku sądu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie powinna ustępować. Gonić chamstwo i brak kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kol. Prezydenckie ma rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TOWARZYSTWO PO BIEDNE BO ZASIADA NA STOŁKACH W URZĘDZIE MIASTA ZA KRÓTKO -SZKODA BIEDAKÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie. pani prezydent bardzo biedna? Zarabia ok 15 tys niesieczenie czyli wychodzi jakieś180 tys na rok. Już wstydu nie ma aż tak sie ośmieszać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Prezydent poddała się - widziałachyba klęstę w sądzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.