Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca w urzędzie dla znajomych? Starosta odpowiada

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lutego 2019 r. o 09:58 Powrót do artykułu
Wpuscic swinie do koryta.ps.dotyczy to wszystkich doslownie wszystkich opcji politycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dasz dooopy nie masz pracy. Taka pawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nowego, sama miałam pisać na ten temat do redakcji już dawno temu ale stwierdziłam, że to i tak nic nie zmieni.  Bo jak udowodnić, że ktoś miał pytania przed konkursem albo pytania były pod daną osobę, że akurat trzeba było pracować w tym czasie na danym stanowisku (czyli np. na zastępstwo) żeby najlepiej odpowiedziać na pytania. Nawet nie ma etapu ustnego bo po co jeśli pewniaki w pisemnym najlepsi byli? W starostwie nie liczy się doświadczenie czy miłe podejście do interesantów tylko np. z jakiej jest się gminy (w poprzednich kadencjach najwięcej ludzi było przyjmowanych z Końskowoli), na jakich stanowiskach ma się członków rodziny (np. inne urzędy, straż, wojsko...), jak dobrze zna się ze starostą bądź panią sekretarz... Cóź nie zostaje mi nic innego tylko życzyć powodzenia uczciwym ludziom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co chodzi. Wystarczy oświadczenie, że człowiek jest KRYSZTAŁOWO CZYSTY i po sprawie. Pani starosta jest chyba tego pewna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Urzędzie Maiskim byłoby to nie do pomyślenia! Niech Pani tam aplikuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W starostwie nie liczy się doświadczenie czy miłe podejście do interesantów tylko np. z jakiej jest się gminy (w poprzednich kadencjach najwięcej ludzi było przyjmowanych z Końskowoli), na jakich stanowiskach ma się członków rodziny (np. inne urzędy, straż, wojsko...), jak dobrze zna się ze starostą bądź panią sekretarz... Cóź nie zostaje mi nic innego tylko życzyć powodzenia uczciwym ludziom!
Tym biednym, uczciwym, którzy cały dzień uczciwie i cieżko pracują, zaś popołudniami całkiem uczciwie snują uczciwe insynuacje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stanowisko rzecznika powinno być zlikwidowane, niech się wypowiadają osoby które są odpowiedzialne za dany obszar, jest to sztuczne stanowisko do dojenia kasy, tak jak i połowa tak rozdmuchanej administracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzepkowski. Prosze mi wytlumaczyc jak ten pisior dostal sie do urzedu. Cale zycie prawnik hehe nie pracowal. Od kiedy wlazl do pis nagle praca w urzedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za rządów Po i PSL takie rzeczy byłyby nie do pomyślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Columbowie Amerykę odkryli'' a tak na poważnie tak było jest i będzie i tak jest w całej Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani sama pisze że ,,spełniała nieomalże wszystkie wymogi,, i słowo to ją przekreśla i koniec kropka. Skoro ktoś spełnił wszystkie wymagania to o co ta dyskusja. A ta pani myslę że nieprędko znajdzie pracę z taką podejściem do zatrudnienia. Ktoś kto ją zatrudni będzie idiotą bo tym samym wsadza się dobrowolnie na minę.
 Z tego co zrozumiałem, chodziło o wykształcenie. Doświadczenie w administracji i staż pracy (tej pani) okazał się niewystarczający. Ale to dziwne, administrowanie w kulturze, w ramach kierunku, to coś podobnego. Sam kończyłem podobne studia i obecnie pracuję w instytucji państwowej związanej z kulturą. No, ale w trochę większym mieście. Tutaj jest różnica. W większym mieście stawia się bardziej na doświadczenie zawodowe, kreatywność, głowę pełną pomysłów i świeże spojrzenie, a nie na posiadane znajomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisiory w Puławach realizują program koryto plus oraz rodzina na swoim. W starostwie pracują pociotki i zięciowie zasiedziałych radnych pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak to będzie z konkursem na stanowisko Prezesa Zarządu Miejskiego Zakładu Komunikacji Puławy Sp z o.o.  - jednoosobowej spółki Miasta Puławy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo widać komuś d... ścisnelo z zazdrości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już wiadomo co i jak i koniec rozgryweczki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak będzie z ogłoszonym przez PREZYDENTA MIASTA PUŁAWY NABOREM NA WOLNE OD DNIA 23 LUTEGO 2019R. KIEROWNICZE STANOWISKO URZĘDNICZE - DYREKTORA MIEJSKIEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W PUŁAWACH...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak będzie z ogłoszonym przez Urząd Miasta Puławy naborem na wolne od 1 kwietnia 2019 r. stanowisko urzędnicze radcy prawnego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co będzie z wiceprezydentem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nooo ciekawe... i jeszcze jak będzie z ogłoszonym przez Urząd Miasta Puławy naborem na wolne od 22 lutego 2019 r. stanowisko urzędnicze W Wydziale Finansowo-Księgowym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przesadzajmy z tym stanowiskiem urzędniczym. To jest zwykły kasjer na kasie. Ciekawe czy będzie lista kandydatów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...