Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca w urzędzie dla znajomych? Starosta odpowiada

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lutego 2019 r. o 09:58 Powrót do artykułu
JA APLIKOWAŁAM NA TO STANOWISKO I SPEŁNIŁAM WSZYSTKIE WYMAGANIA, NIE ZOSTAŁAM ZAPROSZONA DO DRUGIEGO ETAPU. OD DŁUŻSZEGO CZASU STARAM SIĘ O PAŃSTWOWĄ PRACĘ W PUŁAWACH I SZCZERZE, TO ŻADEN KONKURS NIE JEST W STANIE WYKLUCZYĆ USTAWIENIA KONKURSÓW. CO Z TEGO, ŻE SPEŁNIAM WSZYSTKIE WYMOGI, PRZEJDĘ TEST ZNAJOMOSCI ZAGADNIEŃ, JAK NA ROZMOWIE OCENIĄ SUBIEKTYWNIE MOJE ODPOWIEDZI. ALE NIE MA CO SIĘ OSZUKIWAĆ TAK BYŁO, JEST I BĘDZIE. POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA APLIKOWAŁAM NA TO STANOWISKO I SPEŁNIŁAM WSZYSTKIE WYMAGANIA, NIE ZOSTAŁAM ZAPROSZONA DO DRUGIEGO ETAPU. OD DŁUŻSZEGO CZASU STARAM SIĘ O PAŃSTWOWĄ PRACĘ W PUŁAWACH I SZCZERZE, TO ŻADEN KONKURS NIE JEST W STANIE WYKLUCZYĆ USTAWIENIA KONKURSÓW. CO Z TEGO, ŻE SPEŁNIAM WSZYSTKIE WYMOGI, PRZEJDĘ TEST ZNAJOMOSCI ZAGADNIEŃ, JAK NA ROZMOWIE OCENIĄ SUBIEKTYWNIE MOJE ODPOWIEDZI. ALE NIE MA CO SIĘ OSZUKIWAĆ TAK BYŁO, JEST I BĘDZIE. POZDRAWIAM
 Jak się aplikuje na takie stanowisko, to powinno się wiedzieć, że pisanie tekstów samymi wersalikami jest niepoprawne, a przede wszystkim nieeleganckie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Danuta Smaga doskonale wpisuje się w linię ideową PiS! Dojna Zmiana trwa! Zasady ideowe PiS to TKM! Mierni Bierni ale Wierni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 1945 bez zmian w Puławach
 O tak! PiS godnie zastępuje tradycję PZPR! Zasady ideowe PiS są identyczne jak zasady ideowe PZPR. Mierni Bierni ale Wierni! Dojna Zmiana trwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy do wymiany Nadzór Budowlany i ta pseudo SZEFOWA???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy do wymiany Nadzór Budowlany i ta pseudo SZEFOWA???
 Nigdy. Aż śmierć nastanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to dobra zmiana czy stara nomenklatura nie ma to znaczenia.Po prostu w zapierdzianej i w zapomnianej przez Boga Polsce ,,B,, nic od lat się nie zmienia i nie zmieni.Wystarczy spojrzeć na rynek pracy w Puławach/żaden/ i na ilość chętnych mieszkańców miasta i oczywiście okolicznych wsi odpowiedź sama się nasuwa ,że każdy pracodawca lub jego przedstawiciel dokonując naboru pracowników staje się Wielkim Szamanem z rozrośniętym do granic możliwości ego oraz z jeszcze bardziej rozrośniętymi kieszeniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...