Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy Azotów wywalczyli podwyżki

Utworzony przez PUŁAWIAK, 24 grudnia 2007 r. o 11:11 Powrót do artykułu
NO TO BOMBA!!! IM ZAWSZE BYŁO MAŁO, W TEJ FIRMIE SPRZĄTACZKA LUB ZWYKŁY APARATOWY ZARABIAJĄ WIĘCEJ NIŻ MOJA ŻONA NAUCZYCIELKA PO STUDIACH, NAUCZ. JĘZ. ZACHODNIEGO. ZAJEBIŚCIE, PO PROSTU. FIRMA JEST W WIĘKSZOŚCI PAŃSTWOWA, WIĘC NA TE PODWYŻKI SKŁADAMY SIĘ MY WSZYSCY, SZANOWNI PAŃSTWO. OJ, CO TO BĘDZIE GDY Z.A. GDY Z.A. PUŁAWY ZOSTANĄ SPRYWATYZOWANE? MACIE JUŻ JAKĄŚ KONCEPCJĘ SZ. PANOWIE PRZEWODNICZĄCY PRZEROŻNYCH ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH W TYM MOLOCHU? ZAWSZE MOŻECIE SIĘ ZATRUDNIĆ NA KASIE W KAUFLANDZIE LUB W STOKROTCE. DO SIEGO ROKU !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO TO BOMBA!!! IM ZAWSZE BYŁO MAŁO, W TEJ FIRMIE SPRZĄTACZKA LUB ZWYKŁY APARATOWY ZARABIAJĄ WIĘCEJ NIŻ MOJA ŻONA NAUCZYCIELKA PO STUDIACH, NAUCZ. JĘZ. ZACHODNIEGO. ZAJEBIŚCIE, PO PROSTU. FIRMA JEST W WIĘKSZOŚCI PAŃSTWOWA, WIĘC NA TE PODWYŻKI SKŁADAMY SIĘ MY WSZYSCY, SZANOWNI PAŃSTWO. OJ, CO TO BĘDZIE GDY Z.A. GDY Z.A. PUŁAWY ZOSTANĄ SPRYWATYZOWANE? MACIE JUŻ JAKĄŚ KONCEPCJĘ SZ. PANOWIE PRZEWODNICZĄCY PRZEROŻNYCH ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH W TYM MOLOCHU? ZAWSZE MOŻECIE SIĘ ZATRUDNIĆ NA KASIE W KAUFLANDZIE LUB W STOKROTCE. DO SIEGO ROKU !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj ta polska zawiść ,że ktoś ma lepiej. A co do dokładania się do podwyżek radzę zapoznać się z wyniki finansowymi (tj.zyskami) zakładu ,pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PUŁAWIAK napisał:
NO TO BOMBA!!! IM ZAWSZE BYŁO MAŁO, W TEJ FIRMIE SPRZĄTACZKA LUB ZWYKŁY APARATOWY ZARABIAJĄ WIĘCEJ NIŻ MOJA ŻONA NAUCZYCIELKA PO STUDIACH, NAUCZ. JĘZ. ZACHODNIEGO. (...) FIRMA JEST W WIĘKSZOŚCI PAŃSTWOWA, WIĘC NA TE PODWYŻKI SKŁADAMY SIĘ MY WSZYSCY, SZANOWNI PAŃSTWO.[/quote] Co ty pielesisz czlowieku! Firma owszem jest S.A. ale tak naprawde to zyski sama wypracowuje i nikt jej nic nie daje!!! Pion strategii, produkcji, techniczny i inne ostro pracuja na ten wynik. Wiec sfolguj y tymi wynurzeniami... [quote name='PUŁAWIAK' post='9836' date='24.12.2007, 11:14'] (...) OJ, CO TO BĘDZIE GDY Z.A. GDY Z.A. PUŁAWY ZOSTANĄ SPRYWATYZOWANE?
Firma juz swietnie prosperuje jak prywatna wiec nie sap... Do siego roku myslicielu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PUŁAWIAK napisał:
IM ZAWSZE BYŁO MAŁO, W TEJ FIRMIE SPRZĄTACZKA LUB ZWYKŁY APARATOWY ZARABIAJĄ WIĘCEJ NIŻ MOJA ŻONA NAUCZYCIELKA PO STUDIACH, NAUCZ. JĘZ. ZACHODNIEGO.
To niech żona zatrudni się jako sprzątaczka w Azotach - a nie tylko narzekać potraficie Chcieliście wolny rynek - to macie. Azoty własna pracą maja takie wyniki - popieram przedmówcę. Nikt nie powiedział, że nauczyciel ma zarabiać tyle czy tyle. Gospodarka narzucająca z góry co i ile już minęła. Zarobi tyle - ile sama sobie wypracuje. Skoro Azoty potrafią uzyskać dobry wynik na sprzedaży (wypracowany przez załogę i zarząd) to i dzieli sie tym zyskiem z pracownikami firmy. Nie rozumiem tego tonu - moja żona języka zachodnmiego..... a co to? Kto powiedział, że ma tyle a tyle zarabiać.... wolny rynek brachu. Nikt im tego nie daje - jak to piszecie obywatelu. Może pora zmienić zawód.... a nie kurczowo trzymać sie jednego i wołać "daj, daj, daj"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLA MNIE Z.A. PUŁAWY BYŁY I BĘDĄ FIRMĄ-MOLOCHEM, Z OGROMNYM PRZEROSTEM ZATRUDNIENIA, WIĘC EWENT. PRYWATYZACJA MOŻE SIĘ WIĄZAĆ Z EWENT.REDUKCJAMI. CIESZĘ SIĘ, ŻE FIRMIE SIĘ DOBRZE WIEDZIE, ŻE OSIĄGA DOBRE WYNIKI, ALE PROSZĘ SOBIE ODPOWIEDZIEĆ NA PYTANIE,CZY JEST O.K. ŻE NAUCZYCIEL,PRACOWNIK TZW.BUDŻETÓWKI ZARABIA MNIEJ,NIŻ PRACOWNIK FIZYCZNY Z.A. PUŁAWY, FIRMY BĄDŹ, CO BĄDŹ TAKŻE PAŃSTWOWEJ. NIE JEST TAJEMNICĄ W PUŁAWACH,ŻE DOSTANIE SIĘ DO TAK ŚWIETNIE PROSPERUJĄCEJ FIRMY JAKĄ JEST Z.A. PUŁAWY NIE ZALEŻY OD UMIEJĘTNOŚCI LECZ OD ZNAJOMOŚCI. TO TYLE,POZDRAWIAM I DO SIEGO 2008 ROKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bardzo chciałabym pracować na azotach....nie mam zawodówki wiec pewnie tylko na sprzatanie tylko nie wiem z kim sie skontaktować prosze o pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PUŁAWIAK napisał:
NO TO BOMBA!!! IM ZAWSZE BYŁO MAŁO, W TEJ FIRMIE SPRZĄTACZKA LUB ZWYKŁY APARATOWY ZARABIAJĄ WIĘCEJ NIŻ MOJA ŻONA NAUCZYCIELKA PO STUDIACH, NAUCZ. JĘZ. ZACHODNIEGO. ZAJEBIŚCIE, PO PROSTU. FIRMA JEST W WIĘKSZOŚCI PAŃSTWOWA, WIĘC NA TE PODWYŻKI SKŁADAMY SIĘ MY WSZYSCY, SZANOWNI PAŃSTWO. OJ, CO TO BĘDZIE GDY Z.A. GDY Z.A. PUŁAWY ZOSTANĄ SPRYWATYZOWANE? MACIE JUŻ JAKĄŚ KONCEPCJĘ SZ. PANOWIE PRZEWODNICZĄCY PRZEROŻNYCH ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH W TYM MOLOCHU? ZAWSZE MOŻECIE SIĘ ZATRUDNIĆ NA KASIE W KAUFLANDZIE LUB W STOKROTCE. DO SIEGO ROKU !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAP nie są firmą państwową, a spółką skarbu państwa w ktorej Skarb posiada ponad 50 % akcji, nie jest dotowana przez państwo w żaden sposób, więc nie jest prawdą, że dopłacają do niej inni podatnicy. Zanim następny raz napiszesz takie pierdoły to poczytaj najpierw jakie przepisy obowiązują w Polsce. Te które dotyczą ZAP są m. in. w Kodeksie Spółek Handlowych. Co do zarobków Twojej żony, to jej wypłata zależy od ilości środków przeznaczonych z budżetu Państwa na który to składamy się wszyscy, również ja, zatwierdzanego przez Sejm. Pracownicy ZAP otrzymują pieniądze od Zarządu Spółki po uprzedniej pozytywnej decyzji zatwierdzającej Rady Nadzorczej, i ich podwyżki zależą tylko i wyłącznie od kondycji spółki, tzn. zyski wypracowane przez spółkę w zestawieniu z sytuacją makroekonomiczną sektora i prognozowanymi wynikami całej gospodarki określają o ile może być zwiększony na następny rok obrotowy wskaźnik wzrostu wynagrodzeń; bywało, że w ZAP ten wskaźnik był na poziomie 0%. A co do decyzji o podwyżkach to nie zapadła jeszcze, bowiem w ZAP trwa spór zbiorowy między Zarządem z Zw. zawodowymi prac. ruchu ciągłego o wysokość tego właśnie wskaźnika. Kilka minut lektury przepisów, informacje jakie możesz sprawdzić na każdym portalu giełdy papierów wartościowych ustrzegą Cię następnym razem przed pisaniem takich gółupot. A swoją drodą to właśnie puściłeś w obieg plotkę. Pozdrawiam. Pracownik ZAP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytajcie co was czeka po przyjęciu Cersanit 4 forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bobek napisał:
Przeczytajcie co was czeka po przyjęciu Cersanit 4 forum
SPIEPRZAJ CZUBIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...