Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Naprawdę mu PODYRDAŁO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co tam się dzieje to jedno wielkie szambo.Tak jak się tam traktuje pracowników to jeszcze nigdzie się z takim czymś nie spotkałam ( pracowałam chwilę w zabiegów)jak bydło dosłownie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolnić wszystkich z Dyrdą włącznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stażysta zastąpi wyszkolonego pracownika.co za bzdura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolnić wszystkich z Dyrdą włącznie
Niestety  Pana Dyrdy zwolnić się nie da, jako że dzięki "uprzejmości" Zarządu Zakładów Azotowych w Puławach, Pan Prezes Dyrda stał się współwłaścicielem "Medicalu". Swoją drogą, ciekawe czy sprzedaż tej Spółki poparł także Członek Zarządu z ramienia załogi Pan Wojciech Kozak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję tam pracować. Ci co zostaną odejdą sami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławku, mało masz spraw sądowych za pomówienia.. Wiemy o co naprawdę chodzi związkowemu wodzowi. Chciałoby się na utracony stołek. Archiwum KRS prawde powie "Sławomir WręgaZZPRCDom Wczasowy „Jawor” Sp. z o.o. Ustroń-Jaszowiec,Stowarzyszenie „Akademia Forum” Bydgoszcz - komunikacja Bydgoszcz,Przedsiębiorstwo Wykonawstwa Remontów i Inwestycji Remzap Sp. z o.o.ZOZ „Medical” Sp. z o.o. Puławy, Medycyna,Chemia -Puławy Sp pracownicza"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiecać to sobie mogą. Niech dają na papierze a nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRACOWNIK Z URZEDU PRACY MA BYC SPECJALISTA? PROSZE NIE ROBIC SOBIE JAJ Z PACJENTOW. OLECZENIE W TEJ PLACOWCE SCHODZI NA PSY OCZYWISCIE KOSZTEM CHORYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda,lepiej mijać z daleka.chyba lepiej w internusie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę tutaj jakiegokolwiek naruszenia prawa. Kończy im się umowa i firma na ich miejsce może zatrudnić kogo chce. Minęły już czasy przymusu pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę tutaj jakiegokolwiek naruszenia prawa. Kończy im się umowa i firma na ich miejsce może zatrudnić kogo chce. Minęły już czasy przymusu pracy.
Powiedz to związkom zawodowym. Jeszcze żeby za tym szła faktyczna troska o pracownika a jak wiadomo związki dbają głównie o siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak się sprzedaje takie placówki, to potem się to zawsze sypie. Nie polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Medical to typowy taśmociag jak wszystkie inne placowki na nfz. Oby przerobic jak najwięcej i jak najszybciej. Pacjent to sprawa drugorzędna. Nielicznym tam się cokolwiek chce. Ja juz tam nie wrócę, wolę zapłacic za prywatne masaże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ma sie chcec jak niektorzy pracuja tam na kolejnej umowie - piatej czy dziewiatej i nie maja co liczyc na prace na stale. co pare lat calkowita wymiana kadry. "w ich miejsce przyjda stazysci" tak... ktorzy beda darmowa sila robocza przez pol roku bez szans na zatrudnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadostwo, musze podpisywać zabiegi których nawet nie mogę odebrać potem, czy to tak powinno być? Jak nie bylo mnie i podpisuje zabieg ale nie moge go odebrac bo mnie nie bylo? To czemu kaza podpisywac zabieg, wyjasni mi ktos czy to tak mozna pacjentowi robic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie można wymagać od firmy chemicznej żeby zajmowała się wszystkimi możliwymi branżami.truizm ale firma chemiczna powinna się skupiać przede wszystkim na chemii.  
Tak to jest jak się sprzedaje takie placówki, to potem się to zawsze sypie. Nie polecam
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się dzieje ze spółkami które zostały sprzedane w pospiechu i teraz wszyscy inwestorzy chca odzyskać swoje pieniądze za wszelka cenę. Teraz mysla tylko i wyłącznie o sobie a pracownicy którzy na nich pracują to dla nich zwykle robole!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pujde tam wiecej, ostatnio zapukalam do drzwi zeby zapytac sie czy moge przelozyc 2 dni zabiegow bo mialam isc na zabiegi do szpitala i kiedy zapukalam nakszyczano na mnie, przeciez tak sie nie robi. Niektorzy pracownicy sa przesympatyczni ale tylko mi ch szkoda skoro tak traktuje sie pacjenta to jak traktowani sa pracownicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie rzeczy sie dzieją? Stażyści zamiast magistrów i wieloletnich pracowników? No nieźle! To ja w takim razie na pewno tam nie wrócę! Nie chcę żeby jakiś niedoświadczony pracownik podłączał mnie pod prąd albo nieumiejętnie wymasował... Ja rozumiem ze stażyści musza sie gdzies i na kimś uczyć ale takie zastępstwa stażyści kontra wykwalifikowana kadra nie będzie dobra :-\ (zamiast zyskać pacjentów i utrzymać kontrakt bardzo szybko go straca) takie jest moje zdanie. Ta placówka świadczyła na prawdę dobre usługi a teraz jak widac będzie schodzila na psy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...