Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy sądów masowo idą na zwolnienia lekarskie. "Od kilku lat nie dostajemy podwyżek"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 grudnia 2018 r. o 21:07 Powrót do artykułu
Wierzę szczerze, że idąc na zwolnienie są naprawdę chorzy, jeśli nie to zwykłe oszustwo i to gdzie, w sądzie !!! Tam gdzie, teoretycznie, prawo powinno być PRAWEM !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o kuzwa to tak moża iśc na zwolnienie kiedy się chce To i ja bedę protestował zasuwam do lekaża 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak dobrze zarabiają niech nie płaczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za kraj w którym na zwolnienia się chodzi jak się nie jest chorym !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie jedna rzecz. Strajkuja panie, ktore na cieplej posadzie zarabiaja 2500 zl na reke minimum. Praca 7-15. Dzien zaczynaja od kawy, lanczyk, pipierosek, darmowe porady od znajomych mecenasow. Urlopy, 13, premie ird. No strasznie ciezka praca tym bardziej ze 100 % tych cieplopierdzacych posadek jest po znajomosci. Babeczki po liceum, technikum lub typowe grazyny. I one maja czelnosc strajkowac na l4? Pielegniarki tak, nauczycielki tak, policja ,straz tak ale nie grazyny i krysie. W d000pach im sie przewrocilo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Handel i kasa czeka. Obiboki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo z dykty nie umie sobie poradzic z "lewymi" zwolnieniami lekarskimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wam nie pasuje to wypad za granicę najlepiej. Ludziom się w głowach przewraca.. Robota co ja może małpa wykonywać (akta nosić, wysyłac wezwania itd) ZUS powinien się tym zająć i dowalić zwroty wypłat za zwolnienia fałszywe.. za nasze (podatników) pieniądze. Ile za taką robotę mieli by wam płacić? 5000? K.. Żart
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grunt to prawo i uczciwość w sądzie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma prawo się rozchorować nawet i nauczyciel jak go nie stań godne wyżywienie i odpowiednie leki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest ciężka praca w papierach po sufit ale kto nigdy nie był w sądowym wydziale sekretariacie to co wie  w sumie lepiej odejść od papierow nie umrą a pacjenci  chorzy zostają czasem  zdani sami na siebie gdzie wasze sumienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wam nie pasuje to wypad za granicę najlepiej. Ludziom się w głowach przewraca.. Robota co ja może małpa wykonywać (akta nosić, wysyłac wezwania itd) ZUS powinien się tym zająć i dowalić zwroty wypłat za zwolnienia fałszywe.. za nasze (podatników) pieniądze. Ile za taką robotę mieli by wam płacić? 5000? K.. Żart
Myślę że dychacza tak jak nowemu Prezydentowi za taką pracę to conajmniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki dobrobyt w kraju - im też się należy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość, że siedzą w budżetówce w ciepełku to jeszcze marudzą!?!Na tydzień do prywaciarza ich wysłać to nauczą się szanować dobrą pracę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie ktoś w jakim języku piszą komentarze "obrońcy" ww. pracowników, bo czytam i gubię się po drodze. Jeśli tak piszą protokoły itp., to faktycznie należy się podwyżka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele - czekacie? Na co? Pseudoreformy nie odwrócą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że nie umiesz czytać ze zrozumieniem to nie twoja wina podziekuj rodzicom czytasz i sie  gubisz nie wiesz w jakim języku piszą z pewnością nie twoim ojczystym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja zapraszam na protokół. Może jak ktoś posiedzi 6 godzin bez toalety to zacznie inaczej myśleć. Poza tym, to trzeba mieć wyższe wykształcenie, robić szkolenia nierzadko za własne pieniądze i wysłuchiwać tych wszystkich co im się wydaje, ale nawet pouczenia i treści zawiadomienia nie umieją ze zrozumieniem przeczytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plt to tobie się w d...pie poprzewracało najpierw się doucz na temat pracy tych pracowników a potem się wypowiadaj bo na ten moment glupoty piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wam nie pasuje to wypad za granicę najlepiej. Ludziom się w głowach przewraca.. Robota co ja może małpa wykonywać (akta nosić, wysyłac wezwania itd) ZUS powinien się tym zająć i dowalić zwroty wypłat za zwolnienia fałszywe.. za nasze (podatników) pieniądze. Ile za taką robotę mieli by wam płacić? 5000? K.. Żart
 I twoja również robotę może małpa  wykonywac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...