Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prędkość, parkowanie i żebractwo. Gdzie łamią prawo w pow. puławskim?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 maja 2017 r. o 09:06 Powrót do artykułu
Latem przed każdym blokiem młodzież zbiera się i zakłóca ładi porzadem publiczny oraz ciszę nocną. Są to duże grupy młodziezy a policja puławska boi się interweniować. Niejednokrotnie nie wychodzą z radiowozu a zanjmość przepisów prawa przez policjantów jest znokoma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego bo policjanci są zniechęcani do podejmowania czynności... policjantka w Poznaniu ktòra zatrzymała kobietę do kontroli za rozmowę przez telefon została zwolniona z pracy bo kobieta powiedziała że nie rozmawiała a policjantce zarzucili składanie fałszywych zeznań i już nie pracuje.... Ot Polska, w tym kraju nigdy nie będzie dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY SĄ PRZYJĘCIA DO POLICJI TEŻ CHCIAŁBYM NIC NIE ROBIĆ A ZAROBIĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przekraczanie prędkości na S17? I co może policja będzie suszyła na drodze ekspresowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem właśnie jest nabór do policji. Tylko tna rozmowie trzeba odrazu powiedzieć, że jest się zainteresowanym stanowiskiem kierowniczym. Inaczej trudno sie dostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co mozna zobaczyć na tej mapie to najwiecej przypadków jest przypadków żebractwa w Kazmierzu na rynku - szkoda że nie zostało to wprost napisane w artykule. Ja sie nie dziwie - turysći z warszawki chcą wypocząć i mają dośc nagabywania przez cyganki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno odstaję od współczesności. marzy mi się, aby policjanci wykręcali wentyle osobom pełnoletnim, jeżdżącym chodnikami. nie wspomnę o mandatach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...