Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezes PiS o odkupowaniu sieci Żabka z rąk obcego kapitału

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 13 października 2022 r. o 11:09 Powrót do artykułu
hehhehehe i sprzeda ruskim jak lotos... naprawdę ten dziad odleciał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, ale się wypowiem: ''..Pytano mnie o ten węgiel, bo podobno jest szkodliwy. Ja jego szkodliwości nie zgłębiałem, ale wiem, że są wielkie elektrownie, jak ta w Bełchatowie i tam się to pali, dymi i ludzie jakoś żyją. (...) Ale gdyby okazało się, że faktycznie coś się dzieje, trzeba byłoby na tę sprawę zareagować''. No debil, po prostu debil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, ale się wypowiem: ''..Pytano mnie o ten węgiel, bo podobno jest szkodliwy. Ja jego szkodliwości nie zgłębiałem, ale wiem, że są wielkie elektrownie, jak ta w Bełchatowie i tam się to pali, dymi i ludzie jakoś żyją. (...) Ale gdyby okazało się, że faktycznie coś się dzieje, trzeba byłoby na tę sprawę zareagować''. No debil, po prostu debil.
 Uważaj co piszesz w sieci bo jeszcze Ciebie aresztują za zdradę tajemnicy państwowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehhehehe i sprzeda ruskim jak lotos... naprawdę ten dziad odleciał.
 Tylko nie dziad, tylko nie dziad. Pytanie do elektoratu PIS, jak długo "Busio"  będzie wami manipulował? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P0kemonki opyliły Energetykę kolejową na m-c przed końcem kadencji. Czy z takiego wzorca opylania podstawowej infrastruktury skorzysta Ubogacacz Jakubowicki w przypadku elpec czy empewik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek idź już na polityczną emeryturę tylko się blaznisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z Rewizora - "Z czego się śmiejecie głupi? Z samych siebie się śmiejecie". Czyli najlpiej co by obcy kapitał przejął cały handel i was strzygł barany. Na złość Naczelnikowi Państwa 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z Rewizora - "Z czego się śmiejecie głupi? Z samych siebie się śmiejecie". Czyli najlpiej co by obcy kapitał przejął cały handel i was strzygł barany. Na złość Naczelnikowi Państwa
 Dziwne że przez siedem ostatnich lat padła większość sklepów Społem, a widać gwałtowny rozwój Żabek... do tego stopnia że odklgłości pomiędzy nimi nieraz nie ma 100m. Tylko czy przejęcie Żabek ma być na zasadzie zakupyu, wysłaszczenia czy na zazadzie konfikaty? I czy w ogóle właściciel wie że chce sprzedać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiech przez łzy... Niektórych to naprawdę Piss-dnęlo w łeb... I taki Jerry, sobie nami rządzi wg własnego widzi(busie)misie... Ale gwiazda, ale gwiazda, dzisiaj na pierwszych stronach gazet i w każdych wiadomościach... To jest dopiero sława. Tęgi umysł... 8(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P0kemonki opyliły Energetykę kolejową na m-c przed końcem kadencji. Czy z takiego wzorca opylania podstawowej infrastruktury skorzysta Ubogacacz Jakubowicki w przypadku elpec czy empewik?
 Dewelo-duce będzie rządził do swojego końca jak Breżniew, ponieważ jego poddani padli ofiarą syndromu sztokholmskiego. Na początku swojej kariery faktycznie planował szybkie opchnięcie spółek miejskich cfaniakom, ale z czasem Narcyz tak się upoił władzą, że teraz będzie odwlekać realizację tej obietnicy, żeby trzymać stado wilków z dewelo-bandy w szachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''Po trzech latach do ważnej roli w polskiej polityce powraca Marek Kuchciński (PiS). Były marszałek Sejmu stracił swoją posadę, gdy odkryto, że korzystał z rządowych samolotów do celów prywatnych. Dziś osoby, które ujawniły jego prywatne loty, mają prokuratorskie zarzuty. A skompromitowany polityk PiS wraca w chwale na salony.''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z Rewizora - "Z czego się śmiejecie głupi? Z samych siebie się śmiejecie". Czyli najlpiej co by obcy kapitał przejął cały handel i was strzygł barany. Na złość Naczelnikowi Państwa
 [b]A czy ja się zgodziłam by naczelnikiem mojego Państwa był pederasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy sklepy sieci Żabka to będą te hipermarkety polskie , o których rok temu mówił Sasin z Soboniem ? Metraż tych sklepów „ trochę " odbiega od normy powierzchni hipermarketu , ale gdy mają być sprzedawane tylko artykuły wyprodukowane w Polsce to może wystarczą . Tylko pytanie czy właściciel Żabki wie , że chce ją sprzedać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z Rewizora - "Z czego się śmiejecie głupi? Z samych siebie się śmiejecie". Czyli najlpiej co by obcy kapitał przejął cały handel i was strzygł barany. Na złość Naczelnikowi Państwa
[b]A czy ja się zgodziłam by naczelnikiem mojego Państwa był pederasta?
 Oto dobitny przykład przykład nędzy i rozpaczy trolla opozycji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z Rewizora - "Z czego się śmiejecie głupi? Z samych siebie się śmiejecie". Czyli najlpiej co by obcy kapitał przejął cały handel i was strzygł barany. Na złość Naczelnikowi Państwa
 Głupia gadanina komucha a la Gomułka/Stalin. Gonimy zagranicznych ("obcych") kapitalistów, lud będzie właścicielem, wielki "Naczelnik" się wami zaopiekuje (a "przewodnia siła narodu" będzie naród pouczać według swojej "ideologii internacjonalistycznej"). Cały/a "Jac...". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to myślałem że kolano mu siadło a to nie tylko jak słychać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezesie - konieczna zmiana lekarza ( i to jak najszybsza) - bo głupoty Pan opowiada na spotkaniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Labynik - pierwsza fafluśniacka parówa Koziego Grodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po odkupieniu sklepy Żabka mają się nazywać Kaczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kaczyńskiego, głodu, kościoła i wojny - uchowaj nas Panie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...