Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Andrzej Duda w Puławach: Polska potrzebuje Europy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 maja 2019 r. o 19:19 Powrót do artykułu
Ankieta z gazety Wspólnota puławska        Czy weźmiesz udział w uroczystościach 1Maja w Puławach z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy? Tak 29% Nie 71%                                                  To gdzie ta ankieta była robiona powiem tak jeszcze na żadnej imprezie w Marinie nie było tyle ludzi rozumiem że to zasługa PAD -a więc ankieta psu w du...e to tak jak z tym że jeszcze nigdy nie słyszałem od nikogo że głosował na pis także w LPU jak widać było na pikniku pis ma większość odnośnie imprezy żenada nuda jak zwykle kto jest rezyserem wszyscy chodzą w tą i powrotem ot atrakcja wata popcorn i kiełbaska hahaha 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Atakują PiS Kaczora Dude a korzystaja z 500 plus. Ich roszice wezma emeryturę dodatkową A przemawia przez nich nienawiść i zawiść. Czy wy myślicie że za Schetyny i Tuska będzie wam lepiej?
Tyle że w przy obecnej inflacji tymi 500 niebawem będziesz mógł sobie sytapetować pokój. Pieniądz traci na wartości, a NBP ostatnią się samo przyznało że wpuszcza kolejne w obieg...
Inflacja jest i będzie niezależnie od 500 plus. Ja nie biorę a koszty inflacji muszę znosić. Ktoś biorąc 500 przez 3 lata dostaje 18000 tyś. Zawsze coś. Za PO nie było 500 plus A była inflacja. Lepiej lemingi?
 NA jakim poziomie inflacja ?? Człowieku... [table] 2013 0,9% 2014 0,0% 2015 -0,9% 2016 -0,6% 2017 2,0% 2018 1,6% [/table] ps. co z większą kwotą wolną od podatku i zmniejszeniem VAT do 22% ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szulowskiego nawet nie przywitali :) pokazuje jaki on ważny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Atakują PiS Kaczora Dude a korzystaja z 500 plus. Ich roszice wezma emeryturę dodatkową A przemawia przez nich nienawiść i zawiść. Czy wy myślicie że za Schetyny i Tuska będzie wam lepiej?
Tyle że w przy obecnej inflacji tymi 500 niebawem będziesz mógł sobie sytapetować pokój. Pieniądz traci na wartości, a NBP ostatnią się samo przyznało że wpuszcza kolejne w obieg...
Ale wuju cholerny ja nie dostaję 500 plus a mnie inflacja też obowiązuje i z czego mam baranie żyć
 Zmień pracę, weź kredyt ?? Albo jak wolisz, wystarczy nie kraść a pieniądze się znajdą. polska polityka musi być inna. Pokora, praca, umiar, roztropność w działaniu i odpowiedzialność, a przede wszystkim słuchanie obywateli - to są zasady, którymi będziemy się kierować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaproszeń z małżonką mieliśmy sporo, ale pani poseł Ela Kruk, zadzwoniła do mnie, a jest to moja koleżanka, z którą siedziałem w jednej ławie sejmowej, i mówi: [/quote] [quote] Słuchaj Andrzej, strasznie mi zależy na tym, żebyś przyjechał do Puław. Bo tam robimy taki piknik europejski i chciałabym, żebyście z Agatą razem przyjechali i byli z nami tego 1 maja. Jeżeli mógłbyś, to przyjedź. I właśnie dlatego tu z państwem jesteśmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ted nie siej propagandy jak Jaruzelski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Maj wchodzil w d....e PiSowi! Nikt już nie powie że nie ma koalicji. Obrzydliwe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyimaginowany pajac zjechał odwiedzić bolszewicką sektę w Puławach ! Ciekawe czy brał coś z m.. lub h... bo w tym mieście jest to powszechne a jak kłapał ! jak pod kioskiem z piwem, to wydaje mi się że pobrał hasz a nie maryche ! Jego wypowiedzi to tak jak bełkot pod w/w kioskiem ! Bez sensu, tematu, chaos, kłamstwo i obłuda ! I co wystąpienie to zaprzeczenie tego co bełkotał poprzednio ! Jak takiego durnia mogliście bolszewicy wybrać ! Ten niemota i ciemniak ośmiesza Polskę ośmiesza Polaków i przynosi wstyd ! Najpierw razem z bolszewicką setą tow. kaczora, bolszewika od trzech pokoleń bredził o źle jaki niesie unia a wyimaginowane unie to już totalna kompromitacja tego tumana. Podlec nie godny stąpać tymi fałszywmi łapskami po Świętej Polskiej Ziemi ! Bydło do chlewa nie władzy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Pani Mucha z kim w koalicji?   Komunistycznym aparatczykiem CAREXem z PZPR, synem stalinowskiego zbrodniarza?! A HETMAN z proaborcjo i antykoscielnymi postkomuszymi organizacjmi? TFUUUUU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początku lat 20-tych Rosję sowiecką zamieszkiwało ok. 1,5 mln katolików, którzy mieli do dyspozycji ok. tysiąca miejsc kultu. Od 1938 roku w całym ZSRS działały już tylko dwie świątynie katolickie !!!!. ROZUMIECIE TERAZ W KTÓRĄ STRONĘ ODĄ UNIA I FRANCJA ???!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszukali wieś i rolników ! dbaja o swoje stołki i posady a za ASF nic nie dali odszkodowania! Pracują w urzędach i agencjach i maja po 12 tys zarobków cwaniaczki !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS wszystko wam obieca aby się utrzymać przy władzy i stołkach ! Pracują w agencjach urzędach spółkach i maja po kilkanaście tysięcy do ręki! Obiecają wam wszystko aby te posadki utrzymać !!! Ludzie nie dajce się nabrać oni dbają tylko o sobie i swoje rodziny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szulowskiego nawet nie przywitali :) pokazuje jaki on ważny
 To był wiec kampanijny dla Krukowej, która obiecywała cztery lata temu przeniesienie siedziby Grupy Azoty do Puław. I co, i coś tam coś tam. Puławiacy nie dadzą się oszukać drugi raz. NIE DLA KRUKOWEJ!!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe szulowski pod sceną hehehe z balonikiem w ręku ciekawe czy uścisnął chociaż rękę prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj takie przemówienie, że wstyd. Mógł chociaż raz się przygotować. Nic ten facet nie ma mądrego do powiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla mnie najśmieszniejszy widok to Maj, który przez ostatnie 4 lata wszystko krytykował oprowadzający gości po Marinie tak jakby to dzięki niemu powstała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo ci wszyscy którzy mnie przez 2,5 roku nękali i ten co w sobotę chciał mnie odstrzelić staniecie przed sàdem. Mózgiem jest psychopata z Polnej29/9?w Puławach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten prezydent nie wie o kompromitujących problemach Krukowej? Pulawy na pewno na nią nie zagłosują. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ten nasz prezydent Puław takie oczy podkrążone? Zwłaszcza lewe? Przepracowuje się chłop czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać ze Pani Poseł Kruk jest ważna osoba u nas w województwie ! I taki właśnie powinien być Europoseł! Z którym się liczą ! Brawo za Prezydenta Pani Poseł oby tak dalej!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...