Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Andrzej Duda w Puławach: Polska potrzebuje Europy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 maja 2019 r. o 19:19 Powrót do artykułu
"Byliśmy i jesteśmy w Europie. Nie musimy do niej wchodzić, ponieważ ją tworzyliśmy. I tworzyliśmy ją z większym z trudem, aniżeli ci, którym się to przypisuje, albo ci którzy sobie przypisują patent na europejskość, wyłączność."
 Toż to już cud po wizycie Dudusia. Święty JPII pisze na dzienniku wschodnim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trollu przesłuchałem cała wypowiedź prezydenta Maja. Nie mam nic że dzięki niemu czy Krukowej jest marina. Zygowiny nadające się do pozwu o zniesławienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam Polskę za puławy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trollu przesłuchałem cała wypowiedź prezydenta Maja. Nie mam nic że dzięki niemu czy Krukowej jest marina. Zygowiny nadające się do pozwu o zniesławienie.
 To posłuchaj co mówił jak spacerował w asyście pisiaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ładne przemówienie prezydenta Polski oraz Puław. Nie przejmuj się Pan kłamliwymi hienami. Rób Pan dalej swoje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 1 kwartale gospodarka wyraźnie chamuje... skończy się kasa na publiczny Social już niedługo. Rolnicy po kiełbasie wyborczej w postaci obiecanych 100 zł na świnie które zostały wybite razem z ASF :) kpina jakaś i jeszcze 500 na krowę które już od dawna istniało w formie dopłat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O taaak dzięki majowi wszystko co najlepsze przed nami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam Duda ważne czy sikora był ?
 ludwik czy romek?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
27:1 i kto na to coś będzie głosował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szulowskiego nawet nie przywitali :) pokazuje jaki on ważny
To był wiec kampanijny dla Krukowej, która obiecywała cztery lata temu przeniesienie siedziby Grupy Azoty do Puław. I co, i coś tam coś tam. Puławiacy nie dadzą się oszukać drugi raz. NIE DLA KRUKOWEJ!!!!!
A ja sądzę że jednak dadzą.
To znaczy pokażą, że są ciemnym ludem, a niby taka inteligencja w mieście. Fakt, że wybierając Maja i władzę w mieście i powiecie to pokazali.
  Im to wisi. Jest 500+, będzie darmowa emerytura dla dzieciorobów, to im wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze ciekawe co miał im do powiedzenia... Bo jak wysłuchałem jego przemówienia, to wstydziłem się, że jestem z Puław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy wszyscy krytycy Prezydenta Dudy, nie wstydzili się jak zachowywali się Komorowski z żoną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj było święto ludzi pracy, no ale w Puławach 500 plusowi emeryturze plus z radości ze tyle dostają za darmo, się pomieszało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze ciekawe co miał im do powiedzenia... Bo jak wysłuchałem jego przemówienia, to wstydziłem się, że jestem z Puław
 A ja byłem dumny. Skoro tak się wstydzisz kłamliwy trolu ciekawe czego zgromadzeni  ludzie woielokrotnie przetrwali wystąpienie prezydenta Maja brawami. Temu też  tchorzliwie zaprzeczysz? Stwierdzisz że była to zbiorowa mistyfikacja? Nienawiść perzeżarła trollom trzewia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rob analfabeta- hamuje pisze przez CH. I jeszcze śmie mądrości swoje głosić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero głosów dla Kruk z Pulaw! Zero! Nie chcemy świecić oczami bo znowu coś tam coś za dużo wypije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej absurdalna sytuacja: Maj narodowiec przeciwnik UE razem z ludźmi opluwającymi naszą przynależność do UE wychwala inwestycje które wcześniej podważał i krytykował. Ale suweren dostał igrzyska o kiełbasę wyborczą i oślepł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze zorganizowana impreza. Przemówienia obu prezydentów przyjęte przez ludzi owacjami. Ale trzeba wylewać wiadra pomyj i anonimowo obsrać. Obrzydliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy wszyscy krytycy Prezydenta Dudy, nie wstydzili się jak zachowywali się Komorowski z żoną?
  Kucał przy biurku prezydenta USA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze zorganizowana impreza. Przemówienia obu prezydentów przyjęte przez ludzi owacjami. Ale trzeba wylewać wiadra pomyj i anonimowo obsrać. Obrzydliwe
  Jak Bierut i Gomułka też na 1 maja przemawiali to także przerywano im owacjami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...