Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Puław bogatszy o 100 tysięcy

Utworzony przez Riowiec, 9 czerwca 2014 r. o 18:06 Powrót do artykułu
Przez rok odłożył 100 tysięcy złotych? To chyba nic prawie nie wydawał przez cały rok ze swojej pensji! Ciekawe?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co wkurwiacie młodych ludzi zarabiających gównianą kasę w tym mieście, a zatrudnianych po biedronkach, stokrotkach i innych takich? Pogięło was? Co mnie obchodzi ile grobel ma kasy? Ma, bo mu płaca tyle. Gdyby mi dawali 15000zł/m-c też bym nie narzekał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez rok odłożył 100 tysięcy złotych? To chyba nic prawie nie wydawał przez cały rok ze swojej pensji! Ciekawe?!
     eeeee.... skoro wziął 160000 na rok, więc odkładał ponad 8000zł/m-c ze swojej pensji wynoszącej ponad 13000zł. 5000zł przejadał na m-c i jakoś odłożył.... jest to możliwe (też bym chciał móc odkładać 8 koła na m-c)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olo policz pensje netto!! Bo w artykule jest o brutto :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co wku***acie młodych ludzi zarabiających gównianą kasę w tym mieście, a zatrudnianych po biedronkach, stokrotkach i innych takich? Pogięło was? Co mnie obchodzi ile grobel ma kasy? Ma, bo mu płaca tyle. Gdyby mi dawali 15000zł/m-c też bym nie narzekał.
zgadzam się z Tobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...