Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pan Kwapiński pewnie chce się wybielić przed wyborami samorządowymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani redaktor, nareszcie ma pani perspektywę lokalu ZA DARMO - i to aż na 3 lata!!!  :D :D  :D  :D  taka okazja, że grzech nie skorzystać! ;) :lol: :lol: :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przeszłość Przyszłości" to hasło wypisane na frontonie Świątyni Sybilli wybudowanej przez Izabelę księżną Czartoryską w Puławach. Wielki wstyd, że dziś czyta się je w kontekście nieeleganckich zachowań kogoś kto nazywając tak stowarzyszenie zawłaszczył ją dla stworzenia sobie przyczółku do własnych działań politycznych i samorządowych. Czy na sesji Rady Miasta i podczas spotkań z wyborcami, którzy przyjdą poskarżyć się na władzę też będą nagrywane rozmowy? Michnik też żałował, że nagrał Rywina, tylko co z tego. Przyjaciół ma się tylko raz, a potem samemu odchodzi się w niesławie. A więc go!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacheusz gdy uwierzył w Syna Bożego powiedział, że jeśli kogoś na czymś oszukał, skrzywdził to odda cztery razy tyle - a więc może i w Polskim prawie to wprowadźmy :) - oprócz kary więzienia, niech będzie obowiązkowe oddanie czterokrotnej wartości. Zginęło np 12 milionów złotych - to zasądzić oddanie 48 milionów złotych. Proceder oszustw, kradzieży zmalałby a nie byłoby go w ogóle gdyby ludzie przestrzegali przykazań miłości : "Nikomu nie bądźcie nic winni oprócz wzajemnej miłości. Kto bowiem miłuje bliźniego, wypełnił prawo. 9 Gdyż to: Nie będziesz cudzołożył, nie będziesz zabijał, nie będziesz kradł, nie będziesz fałszywie świadczył, nie będziesz pożądał i jakiekolwiek inne przykazanie, w tych słowach się streszcza, mianowicie: Będziesz miłował swego bliźniego jak samego siebie. 10 Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Tak więc wypełnieniem prawa jest miłość" - list apostoła Pawła do Rzymian 13:8-10 Uwspółcześniona Biblia Gdańska ____ Google : Forum Biblia o kulistej ziemi blogspot____ Google : Forum Jedyny sprawiedliwy Sędzia _______ " Zacheusz zaś stanął i rzekł do Pana: Panie, oto połowę majątku mojego daję ubogim, a jeśli na kim co wymusiłem, jestem gotów oddać w czwórnasób." - Ewangelia Łukasza 19:8 Biblia Warszawska  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Filipowska to akurat po wczorajszej rozprawie triumfuje. Suszek zeznał pod przysięgą, że kłamał i konfabulował twierdząc, że ma dowody na temat jej współpracy z przedstawicielami władzy. Przyznał się, że dowód, który miał mieć - billingi jej rozmów telefonicznych, został przez niego wymyslony. Jednym słowem bez podstaw obrzucił dziennikarkę błotem. teraz to jego polityczna przyszłość wygląda marnie. A jedynym jego świadkiem jest przestępca z prawomocnym wyrokiem karnym. Pan Suszek pod względem etycznym, biorąc pod uwagę fakty, które wyszły na jaw na rozprawie, jest etycznym zerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Filipowska to akurat po wczorajszej rozprawie triumfuje. Suszek zeznał pod przysięgą, że kłamał i konfabulował twierdząc, że ma dowody na temat jej współpracy z przedstawicielami władzy. Przyznał się, że dowód, który miał mieć - billingi jej rozmów telefonicznych, został przez niego wymyslony. Jednym słowem bez podstaw obrzucił dziennikarkę błotem. teraz to jego polityczna przyszłość wygląda marnie. A jedynym jego świadkiem jest przestępca z prawomocnym wyrokiem karnym. Pan Suszek pod względem etycznym, biorąc pod uwagę fakty, które wyszły na jaw na rozprawie, jest etycznym zerem.
jeśli to prawda, że radny Suszek przyznał się przed sądem do kłamstwa i wymyślania dowodów czyjejś winy - to jest to jakaś masakra. Człowieku, co ty robisz??? Kandydujesz do rady powiatu i preparujesz dowody czyjejś winy? Powinieneś dostać z marszu zarzut prokuratorski. Przecież to jest przestępstwo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani filipowska to akurat sama sobie pisze podnoszące na duchu komentarze... nic jednak nie zmieni faktu, że ta sprawa to jej wielka kompromitacja. chciała być cwana, ale się mocno przeliczyła  B)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przeszłość Przyszłości" to hasło wypisane na frontonie Świątyni Sybilli wybudowanej przez Izabelę księżną Czartoryską w Puławach. Wielki wstyd, że dziś czyta się je w kontekście nieeleganckich zachowań kogoś kto nazywając tak stowarzyszenie zawłaszczył ją dla stworzenia sobie przyczółku do własnych działań politycznych i samorządowych. Czy na sesji Rady Miasta i podczas spotkań z wyborcami, którzy przyjdą poskarżyć się na władzę też będą nagrywane rozmowy? Michnik też żałował, że nagrał Rywina, tylko co z tego. Przyjaciół ma się tylko raz, a potem samemu odchodzi się w niesławie. A więc go!
Akurat Kwapiński powinien dostać medal, za to, że nagrał taką mendę. Gdyby nie to, to Suszek nadal udawałby świętoszka. A dzięki temu nagraniu wyszło szydło z wora. Brawo Kwapiński - takie mendy trzeba obnażać. Nie masz za co przepraszać. Dobrze zrobiłeś. Jak inaczej udowodnić, że ktoś ma dwie twarze? nagranie go to jedyny sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani filipowska to akurat sama sobie pisze podnoszące na duchu komentarze... nic jednak nie zmieni faktu, że ta sprawa to jej wielka kompromitacja. chciała być cwana, ale się mocno przeliczyła  B)
Proszę wybaczyć, ale ja nie jestem filipowska. Nie wiem czy ona pisze komentarze, ale ten, do którego się odnosisz jest mojego autorstwa, a nie filipowskiej. Mam prawo mieć swoje zdanie. Suszek od dawna mi się nie podobał, bo to karierowicz, ale chcę wiedzieć, czy faktycznie w sądzie przyznał się do kłamstw. Jeśli tak, to jest skończony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę wybaczyć, ale ja nie jestem filipowska. Nie wiem czy ona pisze komentarze, ale ten, do którego się odnosisz jest mojego autorstwa, a nie filipowskiej. Mam prawo mieć swoje zdanie. Suszek od dawna mi się nie podobał, bo to karierowicz, ale chcę wiedzieć, czy faktycznie w sądzie przyznał się do kłamstw. Jeśli tak, to jest skończony
ooo, doprawdy? B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo, dopr  
Proszę wybaczyć, ale ja nie jestem filipowska. Nie wiem czy ona pisze komentarze, ale ten, do którego się odnosisz jest mojego autorstwa, a nie filipowskiej. Mam prawo mieć swoje zdanie. Suszek od dawna mi się nie podobał, bo to karierowicz, ale chcę wiedzieć, czy faktycznie w sądzie przyznał się do kłamstw. Jeśli tak, to jest skończony
Tak - Suszek przyznał się, że wymyslił dowody przeciwko niej. To jest fakt - niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
ooo, dopr  
Proszę wybaczyć, ale ja nie jestem filipowska. Nie wiem czy ona pisze komentarze, ale ten, do którego się odnosisz jest mojego autorstwa, a nie filipowskiej. Mam prawo mieć swoje zdanie. Suszek od dawna mi się nie podobał, bo to karierowicz, ale chcę wiedzieć, czy faktycznie w sądzie przyznał się do kłamstw. Jeśli tak, to jest skończony
Tak - Suszek przyznał się, że wymyslił dowody przeciwko niej. To jest fakt - niestety
 
To się robi coraz ciekawsze. No panie Suszek - niech pan szczerze powie, co zeznał pan w sądzie? Czy przyznał pan, że wymyslił dowody przeciwko dziennikarce? Zwracam się do mediów o opublikownie zeznań tego pana. Jeszcze przed wyborami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam jak po przegranym przez pana Mizerę przetargu na realizację programu informacyjnego dla Spółdzielni Mieszkaniowej pod artykułem pojawiła się zaskakująco duża ilość komentarzy pisanych w podobnym stylu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam jak po przegranym przez pana Mizerę przetargu na realizację programu informacyjnego dla Spółdzielni Mieszkaniowej pod artykułem pojawiła się zaskakująco duża ilość komentarzy pisanych w podobnym stylu...
no właśnie. wiadomo, kto to pisze. gdzieś trzeba dać upust frustracji :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat Kwapiński powinien dostać medal, za to, że nagrał taką mendę. Gdyby nie to, to Suszek nadal udawałby świętoszka. A dzięki temu nagraniu wyszło szydło z wora. Brawo Kwapiński - takie mendy trzeba obnażać. Nie masz za co przepraszać. Dobrze zrobiłeś. Jak inaczej udowodnić, że ktoś ma dwie twarze? nagranie go to jedyny sposób.
Zapomniałeś dodać, że ważniejsze jest że to coś na F. próbowało wyłudzić pieniądze! ale czego się spodziewać  po takim czymś!? a kwapińskiegoto nawet takie coś jak sadurska go wywaliła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniałeś dodać, że ważniejsze jest że to coś na F. próbowało wyłudzić pieniądze! ale czego się spodziewać  po takim czymś!? a kwapińskiegoto nawet takie coś jak sadurska go wywaliła!
Pisząc tak pokazujesz jedynie, że nie jesteś kimś tylko czymś, a opinia czegoś nie ma żadnego znaczenia :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten cały proces to niezły ubaw dla Puław i okolicznych gmin :D nareszcie filipowska wpadła we własne sidła :lol: :lol: :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...