Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
SITWA I TYLE
0
Musielibysmy poznać argumentację prokuratury.Jeśli natomiast zostanie uniewinniony to z powództwa cywilnego będzie można skubnąć Skarb Państwa na niezłą kwotę.Np.20 tys.PLN /m-c bo tyle zarabia się w Norwegii, a on miał realne szanse aby tam wyjechać-taka podpowiedź w razie czego.
0
nikczemny prokurator ! Wystąpiłbym o przeniesienie śledztwa o ile "zaatakowany" prokurator był z Lublina.
0
Miał pecha że trafił na prokuratora. Bo gdyby zaczepił "zwykłego obywatela" to dostałby zawiasy i ewentualnie nawiązkę. A w ogóle to co za kwiecisty język w tym artykule: "Na Starym Mieście nietrzeźwi Kopacz i jego kolega zadali się z Klaudiuszem W. Wcześniej go nie znali." "Zadali się" - to może sugerować że popadli z nim w konflikt, utarczkę, pyskówkę itp. A tymczasem mimo że go nie znali, to we trójkę poszli szukać przygód. Niezły początek "kariery" jak na świeżo upieczonego absolwenta geografii.
0
Każdy rodzic broni swoich dzieci... Mnie najbardziej zdumiało jedno -- jak jakiś karnista może mówić, że na podstawie posiadaych przez niego informacji uważą, że nie ma podstaw do aresztowania. A jakie on może on mieć informacje???? Może "przesłuchał" poszkodowanych i obwinionych???? Bez sensu
0
tak to juz jest w tym kraju winny niewinny statystyki musza byc .dlaczego jak zlapia syna prokuratora czy sedziego ,albo policjanta na duzo gorszym przestepstwie nie zamykaja ich tylko tuszuja sprawy i bardzo szybko uniewinniaja.nawet zaklady karne to sa dla najbiedniejszych mieszkancow,bo z czegos musza zyc ci od wymierzania sprawiedliwosci.wiedza ,ze rodzice zrobia wszystko dla swoich dzieci i wydra ostatnia zlotowke bez skrupulow od rodzin , a jak wiedza ,ze rodzina juz zostala ogolocona ze wszystkiego to ich tekst , ze juz nic sie nieda zrobic.malo tego taki zatrzymany wsadzany jest z najgorzym bandziorem poto , aby go zmusic do przyznania sie do rzeczy ,ktorych tak naprawde nie zrobil i nikt w areszcie nie widzi co tam z nim wyprawiaja.wiem cos o tym bo mam nato dokumenty,ktore do mnie dotarly z za murow aresztu i caly zyciorys osoby , ktora miala za zadanie zmusic zatrzymanego do muwienia , a raczej do przyznawania sie do tego czego zadal prokurator.taka jest prawda o lubelskim wymiarze sprawiedliwosci.
0
sranie w banie. Gnój po pijaku nawywijał. to teraz rodzice szukają wszędzie winnych. A jak zwykle najmniej winny jest własny syn...
0
Rozwydrzona gównażeria i zaślepieni rodzice nie wspomnę o tych helsińskich wynaturzonych kurduplach* .W tym wszystkim,parados w postępowaniu sądowym spowodował,że przestępca poczuje ciężar swojego postępowania.Tak powinno być zawsze. *(-kazus sądowy......określenie "kurdupel "nie jest obraźliwym)
0
Chłop Polski napisał:
Rozwydrzona gównażeria i zaślepieni rodzice nie wspomnę o tych helsińskich wynaturzonych kurduplach* .W tym wszystkim,parados w postępowaniu sądowym spowodował,że przestępca poczuje ciężar swojego postępowania.Tak powinno być zawsze. *(-kazus sądowy......określenie "kurdupel "nie jest obraźliwym)
tym kolejnym dwom wpisom chce zyczyc aby ktos z ich najblizszych musial przejsc to co przechodza ci ludzie pierwszy raz zatrzymani.moze nabiora troche pokory jak mozna zlamac , komus zycie .ale odszkodowanie zaplacimy wszyscy.
0
tym kolejnym dwom wpisom chce zyczyc aby ktos z ich najblizszych musial przejsc to co przechodza ci ludzie pierwszy raz zatrzymani.moze nabiora troche pokory jak mozna zlamac , komus zycie .ale odszkodowanie zaplacimy wszyscy. [/quote] A może ten chłopak sam sobie złamał życie postępując tak lekkomyślnie? Jakoś w swoim życiu nie spotkałem niewinnego siedzącego za kratkami kilka miesięcy
0
Chłop Polski napisał:
Rozwydrzona gównażeria i zaślepieni rodzice nie wspomnę o tych helsińskich wynaturzonych kurduplach* .W tym wszystkim,parados w postępowaniu sądowym spowodował,że przestępca poczuje ciężar swojego postępowania.Tak powinno być zawsze. *(-kazus sądowy......określenie "kurdupel "nie jest obraźliwym)
*kazus językowy - nie istnieją słowa "gównażeria" i "parados"
0
A te badania psychiatryczne syna to po co były potrzebne? Przypadkiem nie po to, żeby uniknąć odpowiedzialności? Rozumiem, że rodzice to przeżywają, ale prawo jest prawem, sorry. Synek nabroił, musi odpokutować
0
LUDZIE TO BYŁO W CZERWCU A MAMY LUTY a bandyta HENIO Z PONIATOWEJ JUTRO BĘDZIE ZNOWU szukał klijenta żeby dac mu w mordę ale to musi byc ktoś wazny --bo za takich u nas zamykają
0
jr napisał:
A te badania psychiatryczne syna to po co były potrzebne? Przypadkiem nie po to, żeby uniknąć odpowiedzialności? Rozumiem, że rodzice to przeżywają, ale prawo jest prawem, sorry. Synek nabroił, musi odpokutować
Proszę przeczytać jeszcze raz. Badany psychiatrycznie jest Klaudiusz! Ja wnioskuję z tego co przeczytałam że rodzice nie chwalą postępowania syna tylko chcą osądzenia i zakończenia sprawy tak długo ,,dziwnie'' trwającej.
0
jak nabroil to niech dostanie wyrok , anie przedluzaja w nieskonczonosc,a moze da sie cos jeszcze mu dolozyc , a cale spoleczenstwo doklada na jednego zatrzymanego.gwalcicieli ,mordercow wypuszczaja , a za pobicie siedza miesiacami.za podlozenie bomby juz przynajmniej jeden znich jest na wolnosci , czy to nie bylo gorsze przestepstwo , czy moze mial leprze plecy w prokuraturze i juz wyszedl.zatrzymanie odbylo sie z wielka pompa i oprawa jak to zlapali bandytow i co juz jest na wolnosci.ile kosztowal ten cyrk z zatrzymaniem i kto da wiare , ze nie podlozy juz bomby w innym bloku.cyrkiem jest wymiar sprawiedliwosci w tym kraju poczawszy od policji,askonczywszy na sadach.
0
Zupełnie nie rozumiem, jak można nazwać Helsińską Fundację wynaturzonymi kurduplami. Przecież ci ludzie bronią praw człowieka na całym świecie. Zupełnie nie rozumiem również, jak można nazwać kogoś gnojkiem. W całym zajściu wszyscy uczestnicy byli pod wpływem alkoholu, zarówno "szacowni" członkowie wiadomego klubu jak i druga strona. Dziwi mnie również uwaga, dotycząca karnisty z Helsińskiej Fundacji. Wystarczy odrobina dobrej woli, by zrozumieć, że nie orzeka on na podstawie posiadanych informacji o winie lub niewinności aresztowanego, lecz o zasadności aresztu jako środka zapobiegawczego, a o braku zasadności zastosowania najcięższego środka zapobiegawczego świadczy dotychczasowa niekaralność aresztowanego, poswiadczenie obywatelskie przyjaciół oraz pracodawcy, całkowicie zignerowane przez prokuraturę. Co więcej, dopiero po ponad 7 miesiącach od aresztowania prokurator występuje z zapytaniem do policji o niekaralność aresztowanego. Czy to nie dziwne? Konstytucja RP zapewnia każdemu oskarżonemu proces przed niezawisłym sądem oraz bezzwłocznie jak to możliwe. No właśnie tej bezzwłoczności brakuje (i dlatego karnista z Helsińsiej Fundacji mówi o skandalu - złamaniu 4 art, Konstytucji RP). Sprawa jest przeciągana (jak można dopiero po ponad 7 miesiącach zapytywać o niekaralność aresztowanego?), co powoduje, że areszt staje sie formą kary, zanim jeszcze zostanie wydany wyrok, a trzeba pamiętać, że areszt jest cięższą formą od więzienia, ze względu chociażby na ograniczenia kontaktów ze "światem zewnętrznym". Zastanawia mnie uwaga kogoś, że w aresztach siedzą wyłącznie ci, którzy na to zasłużyli. Proponuje włożyć trochę wysiłku, a wówczas może ktoś sobie uswiadomi, że nie tylko w aresztach siedzą ludzie niewinni, ale i w więzieniach (głosny ostatnio medialny przypadek człowieka po wylewie, który wzięty za gangstera spędził w więzieniu rok czasu przez pomyłkę szczeńskiej policji). Kończąc, chciałbym podkreślić, że nikt z osób oburzonych tą sprawą, nie próbuje wybielać Jerzego Kopacza. Nasze oburzenie wywołuje opieszałość prokuratury i jej niekompetencja, w wyniku której człowiek siedzi już tyle czasu w areszcie. Jerzy Kopacz nie unika odpowiedzialności. Niech o tym zadecyduje jednak sąd. Mozna było zastosować inne środki zapobiegawcze. Nie byłoby wówczas całej tej sprawy i społeczeństwo zaoszczędziło by na aresztowaniu Jerzego Kopacza, a tak mamy sprawę, która kwalifikuje sie do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka i naraża podatników na wydatki. Wreszcie, kończąc definitywnie, chciałbym dać pod rozwagę jedną kwestię. Teren, w którym miało miejsce całe to zdarzenie objęty jest monitoringiem. Dlaczego to aresztowanemu i obronie zależy na odzyskaniu nagrania z całego zdarzenia?
0
Widocznie dowody sa na tyle mocne, że sąd zdecydował się na zastosowanie aresztu. A że długo trwa? Z tego co się orientuję, to na opinie eksportów czeka się nawet kilka lat...
0
Posłowie kradną miliony i wychodzą z aresztów,a chłopak nawet jeżeli to zrobił to czego tyle siedzi w kiciu ?
0
HFPC napisał:
Zupełnie nie rozumiem, jak można nazwać Helsińską Fundację wynaturzonymi kurduplami. Przecież ci ludzie bronią praw człowieka na całym świecie. Zupełnie nie rozumiem również, jak można nazwać kogoś gnojkiem. W całym zajściu wszyscy uczestnicy byli pod wpływem alkoholu, zarówno "szacowni" członkowie wiadomego klubu jak i druga strona. Dziwi mnie również uwaga, dotycząca karnisty z Helsińskiej Fundacji. Wystarczy odrobina dobrej woli, by zrozumieć, że nie orzeka on na podstawie posiadanych informacji o winie lub niewinności aresztowanego, lecz o zasadności aresztu jako środka zapobiegawczego, a o braku zasadności zastosowania najcięższego środka zapobiegawczego świadczy dotychczasowa niekaralność aresztowanego, poswiadczenie obywatelskie przyjaciół oraz pracodawcy, całkowicie zignerowane przez prokuraturę. Co więcej, dopiero po ponad 7 miesiącach od aresztowania prokurator występuje z zapytaniem do policji o niekaralność aresztowanego. Czy to nie dziwne? Konstytucja RP zapewnia każdemu oskarżonemu proces przed niezawisłym sądem oraz bezzwłocznie jak to możliwe. No właśnie tej bezzwłoczności brakuje (i dlatego karnista z Helsińsiej Fundacji mówi o skandalu - złamaniu 4 art, Konstytucji RP). Sprawa jest przeciągana (jak można dopiero po ponad 7 miesiącach zapytywać o niekaralność aresztowanego?), co powoduje, że areszt staje sie formą kary, zanim jeszcze zostanie wydany wyrok, a trzeba pamiętać, że areszt jest cięższą formą od więzienia, ze względu chociażby na ograniczenia kontaktów ze "światem zewnętrznym". Zastanawia mnie uwaga kogoś, że w aresztach siedzą wyłącznie ci, którzy na to zasłużyli. Proponuje włożyć trochę wysiłku, a wówczas może ktoś sobie uswiadomi, że nie tylko w aresztach siedzą ludzie niewinni, ale i w więzieniach (głosny ostatnio medialny przypadek człowieka po wylewie, który wzięty za gangstera spędził w więzieniu rok czasu przez pomyłkę szczeńskiej policji). Kończąc, chciałbym podkreślić, że nikt z osób oburzonych tą sprawą, nie próbuje wybielać Jerzego Kopacza. Nasze oburzenie wywołuje opieszałość prokuratury i jej niekompetencja, w wyniku której człowiek siedzi już tyle czasu w areszcie. Jerzy Kopacz nie unika odpowiedzialności. Niech o tym zadecyduje jednak sąd. Mozna było zastosować inne środki zapobiegawcze. Nie byłoby wówczas całej tej sprawy i społeczeństwo zaoszczędziło by na aresztowaniu Jerzego Kopacza, a tak mamy sprawę, która kwalifikuje sie do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka i naraża podatników na wydatki. Wreszcie, kończąc definitywnie, chciałbym dać pod rozwagę jedną kwestię. Teren, w którym miało miejsce całe to zdarzenie objęty jest monitoringiem. Dlaczego to aresztowanemu i obronie zależy na odzyskaniu nagrania z całego zdarzenia?
Już przecież przerabialiśmy tu w Lublinie Fundację Helsińską pod kierunkiem prof. Hołdy. Kto ich tego nauczył, że ważniejsze są prawa przestępców niż ich ofiar. A może Fundacja załatwi temu gościowi do celi obiadki z restauracji i dziwkę raz w tygodniu.
0
to nie pierwszy raz kiedy czekając na proces wsadza się takiego delikwenta do aresztu. narozrabiał. fakt. jednak miał miał nieszczęście trafić na prawnika (w tym mieście to sitwa trzymająca się za ręce). w rozbój nie wierzę, natomiast prawdopodobnie doszło do pyskówki i szarpaniny- jednak w tym kraju są równi i równiejsi. słowo przeciw słowu. a chłopaka trzymają w odosobnieniu tyle czasu żeby go zmiękczyć. byłem świadkiem w podobnej sprawie, gdyby nie nagłośniono sprawy prawdopodobnie zniszczono by człowieka
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.