Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przechodnie uratowali życie niedoszłemu samobójcy. "Natychmiast podjęli czynności ratownicze"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 listopada 2019 r. o 16:32 Powrót do artykułu
Informacja tak treścią, że aż nic nie mówi, a autor chyba nie ma o czym pisać i wali ogolnikami. Też tak potrafię: Co 10 minut na świecie odbiera sobie życie jedna osoba, co 30 minut przechodnie ratują jednego z niedoszłych samobójców. Przypadek? Nie sądzę. Super, zdrowie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebujesz danych osobowych niedoszłego nieboszczyka? Chyba cię po..bało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy podziwu dla tych przechodniów, którzy ściągnęli z drzewa i reanimowali niedoszłego samobójcę. Łatwo komentować zza komputera, a trudno działać na miejscu, w stresie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci ludzie powinni być odznaczeni ........ " Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie. (29) Weźcie na siebie moje jarzmo i uczcie się ode mnie, że jestem cichy i pokornego serca, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. " - Ewangelia Mateusza 11:28-29 Biblia Warszawska ________ wyszukiwarka : "Wolność od depresji życie na trzeźwo może być piękne i mieć sens " ______dokument naukowy - youtube : "BÓG CUDÓW lektor"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wywiesił tabliczki "Nie przeszkadzać" i takie efekty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...