Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przejechał człowieka i uciekł. Wpadł po dwóch latach

Utworzony przez Nieudacznicy, 25 marca 2010 r. o 12:58 Powrót do artykułu
Czym oni się chwalą że chłopa ruszyło sumienie na przesłuchaniu i się przyznał do winy ,jak by go ktoś nie sprzedał to by go nie złapali.A przyznaniem się do winy oczyścił sumienie a policji podwyższył wykrywalność ,pewnie sprawa była już dawno umorzona a teraz chwalą się jacy oni skuteczni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, tylko ciekawe jak on żył przez te dwa lata wiedząc, że kogoś zabił. Widocznie sumienie za słabo go gryzło skoro "oczyścił go" dopiero na przesłuchaniu jak był postawiony "pod ścianą" i może nie miał wyjścia. Przecież on nie potrącił psa tylko CZŁOWIEKA, CZE,U SAM SIĘ NIE ZGŁOSIŁ? A czy policja się chwali czy nie to inna sprawa. Chodzi o fakt, że zginął człowiek. Niektórzy latami walczą aby wyjaśnić okoliczność śmierci bliskich. ..................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę, że napisał:
No tak, tylko ciekawe jak on żył przez te dwa lata wiedząc, że kogoś zabił. Widocznie sumienie za słabo go gryzło skoro "oczyścił go" dopiero na przesłuchaniu jak był postawiony "pod ścianą" i może nie miał wyjścia. Przecież on nie potrącił psa tylko CZŁOWIEKA, CZE,U SAM SIĘ NIE ZGŁOSIŁ? A czy policja się chwali czy nie to inna sprawa. Chodzi o fakt, że zginął człowiek. Niektórzy latami walczą aby wyjaśnić okoliczność śmierci bliskich. ..................
A ja myślę że właśnie dlatego się przyznał,pewnie komuś powiedział o tym wypadku bo go gryzło sumienie,a ktoś doniósł na policję.Nie usprawiedliwiam go, bo powinien się zatrzymać i pomóc człowiekowi,każdy w takiej sytuacji inaczej reaguje, może spanikował któż to wie, tylko on sam, ale drażni mnie nieskuteczność policji w takich sprawach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uśmiechnięty pan policjant i wystraszony człowiek - sprawca czegoś. Fotografia - policja.... Bardziej radosnych nie macie????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny pan Władz jest dumny jak by się skwarków najadł!!he he!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieudacznicy napisał:
A ja myślę że właśnie dlatego się przyznał,pewnie komuś powiedział o tym wypadku bo go gryzło sumienie,a ktoś doniósł na policję.Nie usprawiedliwiam go, bo powinien się zatrzymać i pomóc człowiekowi,każdy w takiej sytuacji inaczej reaguje, może spanikował któż to wie, tylko on sam, ale drażni mnie nieskuteczność policji w takich sprawach.
Panika przez taki okres czasu??? Sumienie??? On chyba nie wie co to sumienie!!! Pomyśl sobie co czuje rodzina zmarłego bo to oni najwięcej stracili. Przez kogoś tak bezmyślnego cierpią inni bo to nie niejaki Mariusz K stracił męża, OJCA, dziadka, brata... Co do skuteczności policji to nigdy tego nie zmienimy i nikt tego nie zmieni nawet TY. A jeżeli ktoś go wydał to ja osobiście bardzo mu dziękuję!!! Prawda wygrała!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz do rzeczników policji. Nie podajcie nic do wiadomości żeby ci co głupio komentują nie mieli co czytać. Wtedy będą czytać o ptaszkach, które przyleciały bo przyszła wiosna i oglądać dziwne koty, których zdjęcia nadsyłają czytelnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ss napisał:
A teraz do rzeczników policji. Nie podajcie nic do wiadomości żeby ci co głupio komentują nie mieli co czytać. Wtedy będą czytać o ptaszkach, które przyleciały bo przyszła wiosna i oglądać dziwne koty, których zdjęcia nadsyłają czytelnicy.
Ale zdjęcia mogliby lepiej dobierać i zasłaniać twarze złapanych - czasami złoczyńców przypadkowych np sprawców wypadków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co wy wszyscy wiecie o tym wypadku?! ja tam byłem kilka minut po wypadku, widziałem rodzinę tego mężczyzny po wypadku i jak by było tego mało znam z widzenia sprawcę wypadku. bawił się świetnie przez ostatni czas. kamuflował się czy nie ruszało go sumienie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...