Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przełom w sporze o pawilon w Bochotnicy

Utworzony przez ~gość~, 20 stycznia 2010 r. o 00:11 Powrót do artykułu
NO MORE ĆWIEK napisał:
Ooo... cała rodzina Lenartowiczów się wpisuje. A co, już pani Jamiołkowska załatwiła wam warunki zabudowy i podsunęła Wielkiemu Budowniczemu Nałęczowa Andrzejowi Ćwiekowi do podpisania? Wzięła sowitą kasę za zrobienie planu zagospodarowania od gminy, za projekt od biednego i pokrzywdzonego Mareczka to i pomoże przepchnąć całą lewiznę dalej. A może Cyrkiel chce dostać małe conieco na koniec krótkiej kariery tępego burmistrza? Ktoś pisał w poprzednim artykule że w Nałęczowie Hondę można dostać gratis w dowód wdzięczności. Może lepsza od Toyoty?
lenartowiczem sobie geby nie wycieraj jakby to na ciebie trafilo to dopiero po pieciu latach moze mialbys pozwolenie na sprzedarz srub do okretowl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że zalegalizują. Szkoda naprawdę tych ludzi. Mieli pomysł, wzięli kredyt i ....d*** blada.... Ja bym się chyba załamał. Uziemieni do końca życia z kredytem niespłacanym.... teraz kamień z serca. Chwała odpowiednim władzom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
lenartowiczem sobie geby nie wycieraj jakby to na ciebie trafilo to dopiero po pieciu latach moze mialbys pozwolenie na sprzedarz srub do okretowl
Dzieci w 3 klasie podstawówki piszą bardziej poprawnie niż Ty głąbie... Znalazł się obrońca "uciśnionego i bardzo biednego" Mareczka... Czekaj tylko niech Lenartowicz otworzy ten swój "tani" sklepik- takich jak Ty (jego obrońców) będzie miał głeboko w d..pie !!! Jakby ktoś go nie znał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
Dzieci w 3 klasie podstawówki piszą bardziej poprawnie niż Ty głąbie... Znalazł się obrońca "uciśnionego i bardzo biednego" Mareczka... Czekaj tylko niech Lenartowicz otworzy ten swój "tani" sklepik- takich jak Ty (jego obrońców) będzie miał głeboko w d..pie !!! Jakby ktoś go nie znał...
dla wszystkich niedoinformowanych goguś to romanek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Kilka słów do wszystkich którzy zaciekle bronią ideii otwierania nowych sklepów z tanią żywnością: 1. pochodzenie, jakość i przydatność do spożycia tanich produktów pozostawia wiele do życzenia 2. niskie ceny biorą się również z dbałości o niskie koszty ( pracownik) 3. działanie taniego sklepu ma wpływ na lokalną społeczność dwojaki: - niskie ceny - można więcej kupić ale - lokalny handel i producenci żywności (rolnicy) z okolicznych miejscowości tracą rynek zbytu - może te straty dosięgną twojej rodziny bliższej lub dalszej 4. lokalny bank z tych wszyskich "handlarzy" ciułaczy i kredytobiorców utrzymuje się bo może im zaproponować tylko wysokie oprocentowanie kredytów ( bo kto by się liczył z małym) a co z pieniędzmi z sieci ? nawet ich nie zobaczy. Wszystkie utargi i kredyty przejdą przez bank który podpisał umowę z siecią. To strata dla banku. Jak można pisać i mówić że to dobro dla lokalnej społeczności? itd., itd .......... więc zanim napiszesz coś nieprzemyślanego to może wychyl głowę z ciemnogrodu i zacznij myśleć też o innych .....
A co my jesteśmy instytucją charytatywną żeby myśleć o banku, bank o nas się nie martwi i zdziera jak tylko może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kit napisał:
dla wszystkich niedoinformowanych goguś to romanek
No to tylko świadczy o jego kulturze, wykształcenie niestety nie idzie w parze z kulturą. Ot znalazł się dyrektor, coś mi się wydaje że już niedługo. I wujek nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
Zapewne pojawił się banan na Markowej twarzy
A co na twojej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
Dzieci w 3 klasie podstawówki piszą bardziej poprawnie niż Ty głąbie... Znalazł się obrońca "uciśnionego i bardzo biednego" Mareczka... Czekaj tylko niech Lenartowicz otworzy ten swój "tani" sklepik- takich jak Ty (jego obrońców) będzie miał głeboko w d..pie !!! Jakby ktoś go nie znał...
Chodze do pierwszej.Pan Lenartowicz ma w kogo inwestowac,a widze ze chetnie bys przytulil pare groszy od Lenartowiczów.Ja akurat swietnie sobie radze sam.Bierz sie za robote i tak wyszlo na Jego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kokos napisał:
Dobrze, że zalegalizują. Szkoda naprawdę tych ludzi. Mieli pomysł, wzięli kredyt i ....d*** blada.... Ja bym się chyba załamał. Uziemieni do końca życia z kredytem niespłacanym.... teraz kamień z serca. Chwała odpowiednim władzom.
Cieszymy sie Marek ze macie prawie problem z glowy,pozdrawiamy Was Halina Slawek i Tomaszek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO MORE ĆWIEK napisał:
Ooo... cała rodzina Lenartowiczów się wpisuje. A co, już pani Jamiołkowska załatwiła wam warunki zabudowy i podsunęła Wielkiemu Budowniczemu Nałęczowa Andrzejowi Ćwiekowi do podpisania? Wzięła sowitą kasę za zrobienie planu zagospodarowania od gminy, za projekt od biednego i pokrzywdzonego Mareczka to i pomoże przepchnąć całą lewiznę dalej. A może Cyrkiel chce dostać małe conieco na koniec krótkiej kariery tępego burmistrza? Ktoś pisał w poprzednim artykule że w Nałęczowie Hondę można dostać gratis w dowód wdzięczności. Może lepsza od Toyoty?
Ta honda to za pozwolenie na użytkowania "SUPER MARKETU"??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kit napisał:
dla wszystkich niedoinformowanych goguś to romanek
Widzę, że i Ty jesteś niedoinformowany Goguś to ja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
A Ty myslisz o innych?? pomysl o tych co maja 800zł miesiecznie i tu muszą jedzenie kupowac!!!! ceny sa na maxa !!! czemu w lublinie moze byc tanio a w nałęczowie nie??
wygląda na to, że więcej niż ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chodze do pierwszej.Pan Lenartowicz ma w kogo inwestowac,a widze ze chetnie bys przytulil pare groszy od Lenartowiczów.Ja akurat swietnie sobie radze sam.Bierz sie za robote i tak wyszlo na Jego.
Od roboty to są woły i konie, a ja mam pracę... A niby w kogo taki Lenartowicz ma inwestować? W TV pokazali biedną, ubogą rodzinę, która ostatni wyciułany w USA cent przeznaczyła na inwestycję swojego życia. Źli urzędnicy wprowadzili pana Marka w błąd i utopił on swoje dolce w chybionej inwestycji. Pan Marek mami nas w TV, że on "chciał dobrze dla nałęczowskiej społeczności, żeby nie przepłacała za drogie artykuły w bardzo drogich nałęczowskich sklepach, że on w zasadzie z tej inwestycji nie będzie miał żadnych zysków, że to wszystko robi dla ludzi"... Tylko dlaczego telewizja nie pokazała warsztatu samochodowego, myjni, stacji diagnostycznej, której to wynajmuje lokal??? Że niby z tego nie mają kasy??? Jak zwykle telewizja kłamie, tak jak kłamią Lenartowiczowie w tym reportażu... Pani Agnieszka cała we łzach, bo nie ma co dzieciom do garnka włożyć... KPINY !!! Więc kolego zanim coś napiszesz sprawdź sobie na miarce oleju w głowie, czy czasem jego poziom nie jest poniżej dolnej kreski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
Od roboty to są woły i konie, a ja mam pracę... A niby w kogo taki Lenartowicz ma inwestować? W TV pokazali biedną, ubogą rodzinę, która ostatni wyciułany w USA cent przeznaczyła na inwestycję swojego życia. Źli urzędnicy wprowadzili pana Marka w błąd i utopił on swoje dolce w chybionej inwestycji. Pan Marek mami nas w TV, że on "chciał dobrze dla nałęczowskiej społeczności, żeby nie przepłacała za drogie artykuły w bardzo drogich nałęczowskich sklepach, że on w zasadzie z tej inwestycji nie będzie miał żadnych zysków, że to wszystko robi dla ludzi"... Tylko dlaczego telewizja nie pokazała warsztatu samochodowego, myjni, stacji diagnostycznej, której to wynajmuje lokal??? Że niby z tego nie mają kasy??? Jak zwykle telewizja kłamie, tak jak kłamią Lenartowiczowie w tym reportażu... Pani Agnieszka cała we łzach, bo nie ma co dzieciom do garnka włożyć... KPINY !!! Więc kolego zanim coś napiszesz sprawdź sobie na miarce oleju w głowie, czy czasem jego poziom nie jest poniżej dolnej kreski...
broń romanek dalej swojego wujka który jest społecznikiem i cała ta komunistyczna klika gs-bs czy-jak tam waz zwą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ryli napisał:
broń romanek dalej swojego wujka który jest społecznikiem i cała ta komunistyczna klika gs-bs czy-jak tam waz zwą
hihihi... Skucha... Chyba mnie jednak nie znasz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma głowe to zarabia !!! nie kradnie jak inni !!! pewnie ze na biedronce zarobi i niech zarabia , wole by on zarabiał a nie Ci co do tej pory a Ciebie i innych to tak boli ze ktos cos moze miec a nie ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świeże wiadomości w sprawie inwestycji mojego męża w Kol. Bochotnica: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...EWS01/984928728 ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
Świeże wiadomości w sprawie inwestycji mojego męża w Kol. Bochotnica: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...EWS01/984928728 ...
No właśnie, poczytajcie sobie małpie móżdżki-obrońcy Lenartowicza... Tak Wam się tęskni za jego inwestycją? Jedni będą "taniej" kupować, a drudzy będą tam pracować za psie pieniądze zastraszani zwolnieniem... Jeszcze wspomnicie moje słowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
No właśnie, poczytajcie sobie małpie móżdżki-obrońcy Lenartowicza... Tak Wam się tęskni za jego inwestycją? Jedni będą "taniej" kupować, a drudzy będą tam pracować za psie pieniądze zastraszani zwolnieniem... Jeszcze wspomnicie moje słowa...
poczytałam i co?? ja w biedronce nie pracowałam a miałam kierowniczke do d.... i sie zwolniłam .co ten artykuł ma do pana Lenartowicza??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
Świeże wiadomości w sprawie inwestycji mojego męża w Kol. Bochotnica: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...EWS01/984928728 ...
goguś podpisuj się sobą a nie kimś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i lecz się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...