Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przełom w sporze o pawilon w Bochotnicy

Utworzony przez ~gość~, 20 stycznia 2010 r. o 00:11 Powrót do artykułu
ryli napisał:
GOGUŚ TO ROMANEK A JEGO GURU TO WUJEK KOMUCH KOBUS I UBEK Z DĘBLINA
No i widzisz Agnieszko, nie tylko ja obrażam ludzi na tym forum... Jest tu jeszcze niejaki "ryli", który również operuje tu nazwiskami i pan Kobus mógłby go pozwać o zniesławienie... Ja oczywiście nie czuję sie urażony, ponieważ z Romankiem (którym myślicie głąby, że jestem) nie mam nic, a nic wspólnego... hihihihihihi... Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze i dlatego juz nie bede czytac tego forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agnieszka napisał:
gogus jestes NIKIM obrazasz ludzi na forum bo jestes anonimowy !!!! czemu nie powiesz tego w twarz albo sie nie podpiszesz?? to pewnie strach Ci na to nie pozwala!!!! i tu nie chodzi czy jestem za biedronka czy nie ale gdybym byla panem lenartowiczem to zadała bym sobie trud i znalazła Cie a potem podała o zniesławienie no ale kto bedzie sobie głowe zawracał takim ........ ktory poza obrazaniem ludzi nic wiecej nie umie robic!!!
Jesteś pewna, że mu się nie należy? Kryształowy biznesmen?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...