Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przeprojektują plac zabaw na Skwerze Niepodległości w Puławach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 maja 2019 r. o 21:53 Powrót do artykułu
Szkoda, że redaktor nie napisał, że to pomysł mieszkańców wybrany w budżecie obywatelskim. Bez tej informacji tekst sugeruje, że to inicjatywa obecnych władz, a to nieprawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy maj już się pozbierał po pobiciu przez narodowców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze żeby policja i straż miejska patrolowała skwerek częściej to może na co dzień urzędujący żule by się wynieśli. Dziś od wczesnych godzin rannych leczyli kaca w odległości 1 metra od placu zabaw. Kto skorzysta z tego placu skoro takie towarzystwo siedzi obok, pije, przeklina itp. Wystarczy przejść się po skwerku aby po porozrzucanych pustych butelkach po alkoholu i puszkach stwierdzić gdzie były libacje. I tak jest prawie co dzień kiedy wiosna przychodzi aż do mrozów. Plac zabaw też wiecznie "osrany" bo nikt nie daje rady ze zrobieniem porządku z bytującymi tu ptakami. Sokoły się nie sprawdziły. Czas pomyśleć o czymś innym bo po co inwestować w kolejne przeróbki jak i tak dziecko nie skorzysta z takiego placu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy maj już się pozbierał po pobiciu przez narodowców?
 Ciekawy wątek. Czy nie zrealizował obietnicy wyborczej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że redaktor nie napisał, że to pomysł mieszkańców wybrany w budżecie obywatelskim. Bez tej informacji tekst sugeruje, że to inicjatywa obecnych władz, a to nieprawda.
 Redaktor to tuba majowa. On świadomie nie pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomowienia i klamstwa. Tyle mozna wyczytac w tych komentarzach. To jest juz mega zalosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co się dzieje w komentarzach to już nie jest nawet patologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewna anonimowość w komentarzach daje frustratom poczucie zludnego bezpieczeństwa, stąd te denne komentarze. Zapraszamy do komentowania na FB , bohaterowie z bozej łaski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwie się Majowi że nie goni Straży miejskiej do patrolowania skweru. A faktycznie żule siedzą dzień w dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogate Puławy. Jak co chwilę trzeba coś poprawiać w tym Parku. Niech rozliczą kto to projektował i monitorował te prace. Dobra zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory słyszałam o kopalniach odkrywkowych. Ale zieleń odkrywkowa?!?!?!?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wszyscy mają FB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewna anonimowość w komentarzach daje frustratom poczucie zludnego bezpieczeństwa, stąd te denne komentarze. Zapraszamy do komentowania na FB , bohaterowie z bozej łaski.
  normalni ludzie co mają normalne zajęcia i osobiste życie nie używają FB i dobrze im bez niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dotychczasowe błoto już się zestarzało czas położyć nowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mmmmmiasto skwerków. A kiedy spłacimy 110 milionów długu. Ile mogą wynosić osetki, od takiego długu, minimum 15 milionów. Tak ginie kasa podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy maj już się pozbierał po pobiciu przez narodowców?
 Też coś słyszałam o tym i w szpitalu leżał był widziany. Czyli pobicie to jednak prawda... Piękna wizytówka Puław wyborcy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie, popularność w naszym mieście zyskał Pan wytykając wszystkie błędy tej nieszczęsnej rewitalizacji zdegradowanych terenów zielonych. Dlaczego więc ciągle musimy taplać się w błocie po każdym deszczu? Proszę również wysyłać służby na plac zabaw, żeby codziennie je myły w sezonie letnim, bo przecież ptaszki jedzą, siedzą na drzewach, zakładają gniazda i WYDALAJĄ . Przestałam tam chodzić bo na posprzątanie nie wystarcza 1 paczka mokrych chusteczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy maj już się pozbierał po pobiciu przez narodowców?
Też coś słyszałam o tym i w szpitalu leżał był widziany. Czyli pobicie to jednak prawda... Piękna wizytówka Puław wyborcy
 Ja myślałem że jak leżał w szpitalu to narkoman, raczysko i psychol. A tu tylko pobicie wymyslili? Zbydlęcenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie, popularność w naszym mieście zyskał Pan wytykając wszystkie błędy tej nieszczęsnej rewitalizacji zdegradowanych terenów zielonych. Dlaczego więc ciągle musimy taplać się w błocie po każdym deszczu?  Proszę również wysyłać służby na plac zabaw, żeby codziennie je myły w sezonie letnim, bo przecież ptaszki jedzą, siedzą na drzewach, zakładają gniazda i WYDALAJĄ . Przestałam tam chodzić bo na posprzątanie nie wystarcza 1 paczka mokrych chusteczek[/quote]   [quote]Panie Prezydencie, popularność w naszym mieście zyskał Pan wytykając wszystkie błędy tej nieszczęsnej rewitalizacji zdegradowanych terenów zielonych. Dlaczego więc ciągle musimy taplać się w błocie po każdym deszczu?  Proszę również wysyłać służby na plac zabaw, żeby codziennie je myły w sezonie letnim, bo przecież ptaszki jedzą, siedzą na drzewach, zakładają gniazda i WYDALAJĄ . Przestałam tam chodzić bo na posprzątanie nie wystarcza 1 paczka mokrych chusteczek
 Dlatego że ścieżki kosztowały miliony i nie da się od tak zmienić  wieloletnich  zaniedbań Janusza G przez pięć miesięcy.  Ale nagonka na Maja że coś nie zrobił zaczęła się jeszcze przed objęciem przez niego urzędu. Parszywe. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy maj już się pozbierał po pobiciu przez narodowców?
Też coś słyszałam o tym i w szpitalu leżał był widziany. Czyli pobicie to jednak prawda... Piękna wizytówka Puław wyborcy
Ja myślałem że jak leżał w szpitalu to narkoman, raczysko i psychol. A tu tylko pobicie wymyslili? Zbydlęcenie
 To są fakty. Nikt tu nie wymyśla. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...