Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przyroda w tym filmie zachwyca. A to film o mieście

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 listopada 2017 r. o 23:32 Powrót do artykułu
Bardzo ładny filmy świetna promocja regionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super film oby takich więcej było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka piękna harmonia, jak tu wszystko wspaniale współgra. Mam na myśli przyrodę i to małżeństwo - wspólna pasja, nazwiska też jakby dobrane... Skowrońska-Kawka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękny film. Szkoda tylko ze urząd miasta na czele z prezydentem Groblem cześć puławskich miejskich lasów ochronnych pragnie wyciąć i przeznaczyć pod hale magazyny terminale PKP czy dworce PKS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej zniszczyć wszystko co piękne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wymyślił takie niszczenie puławskich lasów? Przecież to barbarzyństwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko pięknie i super! ale dziś Puławy mają otuline lasów, które chronią miasto przed zanieczyszczeniami z azotów i nie tylko. Nie wiem czy wszyscy wiedza wspaniały i "niezastąpiony" Grobel podjął juz poważne kroki w celu wyciącie 50ha lasów wokół Puław, koło azotów. a wszsytko to bo tak. bo tak mu sie zachciało? bo ma jakiś układ? nie wiem ale to my mieszkańcy puław na tym stracimy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stracimy? To będzie tragedia! Czy on jest debilem? Przecież tego 50ha lasu nie da się odbudować w dzień? rok? 5 lat?! to są decyzje nie do odwrócenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super film. Gratulacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pomysły Grobla zaczną realizować to przynajmniej zostanie to na filmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile kasy miasto zapłaciło tym państwu za film, ktorego nikt nie obejrzy? Przypuszczam, ze kilkadziesiat tysiecy. Gdzie niby ten film będzie pokazywany? Jak promuje nasze miasto? Na jakimś niszowym festiwalu dostał wyróznienie. Śmiechu warte. O tym festiwalu nawet nikt nie slyszał. Film, który promuje miasto to np. "Ojciec Mateusz". Do tej pory nie zrobiono żadnego filmu, który promowałby Puławy. Mam nadzieję, że pan radny Maj zajmie się tym wywalaniem kasy na twórców "dzieł", których nikt nie ogląda oprócz pani Giedrojć i prezydenta Grobla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film przepiękny i interesujacy, gratulacje dla twórców i pomysłodawców. Może stanowić bardzo ciekawy element edukacyjny dla dzieci i młodzieży. Poza tym myślę, że każdy przeciętny mieszkaniec Puław i okolic powinien go obejrzeć i na pewno się nie znudzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Film przepiękny i interesujacy, gratulacje dla twórców i pomysłodawców. Może stanowić bardzo ciekawy element edukacyjny dla dzieci i młodzieży. Poza tym myślę, że każdy przeciętny mieszkaniec Puław i okolic powinien go obejrzeć i na pewno się nie znudzi.
A gdzie go ma obejrzeć przeciętny mieszkaniec Puław? W tej badziewnej pseudotelewizji puławskiej, ktorej nikt nie ogląda, bo tego dziadostwa po prostu się nie da oglądać? jakoś nikt nie chce powiedziec ile nas - podatników kosztował ten film. Pan redaktor tez jakos tego pytania nie zadał. bardzo to dziwne. Może twórcy powiedzą ile im zapłaciliśmy za zbędny film
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest, że hejtuje się fajne i dobre inicjatywy i najczęściej robią to zwolennicy jednej osoby, która z krytykowania wszystkiego i wszystkich zrobila swoj znak firmowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To krytykują nie zwolennicy jednej osoby ale zwolennicy dwóch dziennikarzy którzy mają aspiracje na lokalną telewizję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istnieją różne media. Nie tylko dziennik. Jeśli kogoś tak bardzo frapuje koszt tego filmu, to może napisze o tym artykuł np. w pewnym tygodniku ? Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieciownik powiśla to akurat nie jest dobry przykład, a tej dwójki się nie da nazwać "dziennikarzami"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Istnieją różne media. Nie tylko dziennik. Jeśli kogoś tak bardzo frapuje koszt tego filmu, to może napisze o tym artykuł np. w pewnym tygodniku ? Pozdrawiam
No i mam nadzieję, że ktoś napisze ile kosztowal ten film. Wymiękłem w połowie. Totalna nuda, a tekst tak banalny, że aż trudno uwierzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten film bardziej wypromuje nasze miasto niż te "poniżej jaj" teksty ludzi, którzy chyba niczego w życiu nie dokonali i ustawicznie okupują lożę krytyków. Czytając komentarze do tego edukacyjnego filmu mam wrazenie jakbym oglądał "Superprodukcję" Machulskiego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...