Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przyszedł z nożem na pocztę. Chciał pieniędzy

Utworzony przez ed, 24 marca 2013 r. o 11:29 Powrót do artykułu
Zachowanie się Poczciarki. Petenta (starszy pan) i Policjanta po służbie godne najwyższego uznania. Wzorcowa współpraca policji ze społeczeństwem. Jakby tak wszedzie bylo, to zbóje baliby się nawet pomyśleć o draństwie. Mam nadzieję,ze przełozeni Pani z poczty i Policjanta docenią ich postawę. Starszemu Panu pewnie pozostanie dobre samopoczucie. Gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz z sytuacją życiową nie będzie miał problemów przez 10 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madry anonim napisał:
Teraz z sytuacją życiową nie będzie miał problemów przez 10 lat
tylko dlaczego na mój i twój koszt? powinna być zastosowana biblijna zasada : kto mieczem wojuje ten od miecza ginie. Gdyby nz napad z bronią była czapa to wielu dużoo wcześniej by się zastanowilo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już widzę te nagrody dla policjanta,200zł odjąć podatek rzecz jasna,ale komendant dostanie 2000zł bo wychował takiego pracownika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TUSKU jak żyć ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madry anonim napisał:
Teraz z sytuacją życiową nie będzie miał problemów przez 10 lat
juz to widze jak go posadza, szczegolnie jak nie byl karany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franek napisał:
juz to widze jak go posadza, szczegolnie jak nie byl karany
To zależy czy z PIS-u , czy komunista ???? no i czy sędzia czerwony czy normalny ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleś,chciałeś forsy, to nie na pocztę,oni tam cienko przędą!! do ryżego wal, do URM !! ryży przywiózł z brukseli miliardy €uro, swoim wyznawcom, rozdaje po milionie !! masz 20 latek, znaczy się głosowałeś , w ostatnich wyborach, i to zapewne na ryżego, albo na innego proroka:kaczkę!! jak ci ryży nie da to do kaczki wal śmiało !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyprorok napisał:
koleś,chciałeś forsy, to nie na pocztę,oni tam cienko przędą!! do ryżego wal, do URM !! ryży przywiózł z brukseli miliardy €uro, swoim wyznawcom, rozdaje po milionie !! masz 20 latek, znaczy się głosowałeś , w ostatnich wyborach, i to zapewne na ryżego, albo na innego proroka:kaczkę!! jak ci ryży nie da to do kaczki wal śmiało !!
a co to za różnica na kogo się głosuje, to jeden "wuj", ja kiedyś głosowałam na tego ..... ...... wałęsę, bp obiecywał drugą japonię i po 100 tys. i co, w wuja równo nas załatwił, on ma sie dobrze z tą swoją gromadą dzieci, a tu człowiek nie jest w stanie jednego-dwoje dzieci wychować, bo za co.Także pieprzona solidarność zaczęła rozpieprzanie kraju i to trwa do dzisiaj przez tych przy korycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a co to za różnica na kogo się głosuje, to jeden "wuj", ja kiedyś głosowałam na tego ..... ...... wałęsę, bp obiecywał drugą japonię i po 100 tys. i co, w wuja równo nas załatwił, on ma sie dobrze z tą swoją gromadą dzieci, a tu człowiek nie jest w stanie jednego-dwoje dzieci wychować, bo za co.Także pieprzona solidarność zaczęła rozpieprzanie kraju i to trwa do dzisiaj przez tych przy korycie.
To BOLEK agent i konfident cię oszukał,a nie SOLIDARNOŚĆ jako taka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudna sytuacja życiowa to dopiero teraz się zrobiła. deb***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no, ale komentarze to naprawde na poziomie! Pozazdroscic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcin napisał:
już widzę te nagrody dla policjanta,200zł odjąć podatek rzecz jasna,ale komendant dostanie 2000zł bo wychował takiego pracownika
policjanta nie wychowal komendant, tylko matka i ojciec I im sie naleza słowa uznania za takiego syna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty ku*** zrobiłes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier***e margines społeczny się szerzy. Rodzice albo piją albo mają w du*** to co dzieci robią i takie są tego skutki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No deb***, poprostu deb***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz będzie miał ciepło i 3 posiłki dziennie. Tak to jest jak dobre miejsca pracy są zajęte dla swoich kolesi a reszcie każe się harować na najniższej krajowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...