Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przyszła moda na bieganie

Utworzony 29 września 2015 r. o 09:15 Powrót do artykułu
Spodnie wolę jednak luźne niż te obcisłe, jednak dla mnie bardziej liczy się góra czyli jakaś dobra, porządna bluza do biegania zamiast kurtki, kupiłam ostatnio z New Balance termoaktywną bluzę, pod sód zawsze jeszcze coś zakładam i jest mi wygodniej niż kurtce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem bieganie jest modne od przynajmniej dwóch sezonów. im więcej ludzi biega tym lepiej im wiecej imprez biegowych, tym lepiej :D 3 pko maraton rzeszowski przede mną, będzie wycisk :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja brałem udział też w tym maratonie, ale nie odmówię sobie jeszcze grand prix warszawy - las kabacki.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle się mówi o tym bieganiu, że aż człowiek głupio się czuje, że nic nie robi ;) Swoją drogą sam się do tego zbieram, jak na razie jestem na etapie wyboru butów, bo jak się okazało w zwykłych adidasach średnio mi było wygodnie. Może ktoś mógły mi doradzić odnośnie tych butów http://www.dobiegania.pl/buty-do-biegania-meskie-nike-nike-trainer-50-v6-czarne-p-13478.html, czuję się trochę słaby w temacie i nie chcę źle wybrać, jak na moje oko wydają się świetne, ale przydałałaby się rada jakiegoś profesjonalnego biegacza ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podróżnik85 jak jesteś z Lublina lub okolic to zrób wypad np. do Sklepu Biegacza lub sklepu Perfect Runner, tam ci zbadają stopę i dobiorą odpowiednie buty. Buty najlepiej przymierzyć przed kupnem - choć zakupione przez internet można jeszcze zwrócić. Zakup obuwia to poważna sprawa jeśli chcemy się ustrzec kontuzji i komfortowo oddawać się hobby - warto dlatego poświęcić trochę czasu na ich dobór, bo używać ich będziesz pewnie kilka miesięcy albo i lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja od jakiegoś czasu trenuję bieganie w terenie i muszę przyznać, że żałuję tylko tego, że dopiero teraz odkryłem ten sport. trzeba było zainwestować w specjalne buty do biegania w terenie, ale dość tanio kupiłem na ******megaoutdoor.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buty do biegania TYLKO od New Balance. Stopa oddycha, nie poci się, odpowiednia grubość podeszwy. Jedynei Asicsy dorównują. Ja kupuję tutaj ***s://new-balance.modisimo.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...