Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Do Biedronia przyszedł żuk. W okieneczko puk, puk, puk........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanuję. Gosć walczy o utrzymanie miejsc pracy w Puławach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CWANIAK BYCZEK Z PUŁAW. NIC NIE ROBI A KASĘ TRZEPIE BO MA DOBREGO PAPUGE. WSTYD, ZAWALIŁ SPRAWĘ, BASENU NIE WYBUDOWAŁ A KASĘ WEŹMIE. TERMOCHEM SROCHEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie wygrywa złodziejstwo i oszuści, w tym przypadku z Puław. To takie polskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko Słupsk ma takich prawników " z bożej łaski " :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Biedronia przyszedł żuk. W okieneczko puk, puk, puk........................
Nazwisko Prezydenta Lublina pisze się wielką literą. Chamie ty.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak miastem rządzi pe...ał to i dał się wydawać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak miastem rządzi pe...ał to i dał się wydawać.
  Co co ma jego orientacja do rzeczy? Miasto zadłużył poprzedni prezydent Słupska, za co wyborcy mu srogo podziękowali przy urnach, także dług nie jest Biedronia. A z tego co się słyszy, to Biedroń jest dobrym prezydentem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie z gęby to ten niby przedsiębiorca to niezły cwaniak - wszystkie wymienione kontrakty robił u kolesi w Puławach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydenta Słupska zapraszamy do Lublina, w którym przy 4 razy większym zadłużeniu są tacy, co wołają, że to jeszcze za mało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czepiacie się kolejnego przedsiębiorcy z Puław, którego ktoś okradł i nie dał kasy za wykonaną pracę. Kochacie tym samym lumpów i nierobów, notorycznych klientów urzędów pracy i sklepów monopolowych. Przecież ci ludzie zatrudniają wielu pracowników, a jeśli nie dostaną należnych wynagrodzeń to firmy upadną a pracownicy pójdą na bruk. Można i tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okazuje się, że firma może nie dotrzymywać zawartych w umowie terminów. Może nie płacić kar umownych wynikających z tego faktu. Co więcej, nie można jej bezkarnie zwolnić z budowy. Taki nasuwa mi się wniosek po sprawie Słupska i Termochemu. Jak to możliwe? Wystarczy być przyjacielem niedawnego ministra?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz ci co podpisali decyzję o zerwaniu umowy usłyszą zarzuty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydenta Słupska zapraszamy do Lublina, w którym przy 4 razy większym zadłużeniu są tacy, co wołają, że to jeszcze za mało...
  Niestety u nas panuje ciemnogród i zacofanie, a Żuk niedorata Biedroniowi do pięt. Niestety, nie słyszałem o innym prezydencie miast który na dzień dobry poucinał 13, 14 i inne premie za nic nie robienie i tak pociął koszty. Bawić się za pieniądze na kredyt kazdy głupoi potrafi. A z kim ten człowiek sypia to już mnie nie intereuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zatrudnijcie sie w dziadochemie to przekonacie sie jakie to dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowalem u tego dobrodzieja.Elektrownia Kozienice 10 godzin dziennie i w soboty.Wyplata?1400zl. Bylem bogatszy od soltysa u mnie na wsi.Dziekuje panie byczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to dziwny kraj :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Termochem powstal w 1990 roku na zgliszczach firmy Dekar.Pan Byczek byl majstrem w tej firmie i dzieki kolesiostwu z ludzmi z Zakladow Azotowych i kradzionemu materialowi z magazynow Dekaru zaczal wykonywac prace dla ZA.Ot i caly Termochem.Kolejny Rockeffeler dzieki zmianom ustrojowym.Przeciez pierwszy milion trzeba ukrasc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwierzcie mi ze Pan Byczek to zwykly cham i prostak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawiedliwość po poslski /specjalnie z malej bo ten kraj nie zasługuje na wielką literę a sądy w szczególności. gdzie się podziala katolicka sprawiedliwość !!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...