Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Do kolegi wyżej, no pewnie, a potem się obudziłeś. Sorry ale to jest raczej śmieszne że jak przyjdzie co do czego to każdy się widzi na stanowisku prezesa i już ustala swoje porządki. PS. pisze się "każe".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od tej chwili wprowadzamy swoje porządki, czyli obligatoryjny zakaz wyrażania negatywnych opinii o Panu Śliwińskim. Szczególnie w kontekście konkursu i jego wyboru przez Pana Grobla, na stanowisko dyrektora Domu Chemika. Obiektywne komentarze także zakazane, chyba, że tylko te wynoszące w poczet błogosławionych i świętych powyższe persony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ileż ja w życiu przeszedłem złego. Pójdę z moim przejściami na zakłady azotowe. Na pewno nowy kadrowy da mi stanowisko prezesa ZA (mimo ze jestem katechetą, ale przecież tyle w życiu przeszedłem!) Jeśli ktoś uzna to za nieetyczne odpowiem - Dajcie mi spokój! Swoje w życiu przeszedłem. Nikomu tego nie życzę W związku z tym wszelka ocena moich dotychczasowych działań i cudownego zatrudnienia ZAKAZANA!
Gdybyś był Katechetą a nie najemnikiem, to byś się zastanowił nad etyką swojej wypowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybyś był Katechetą a nie najemnikiem, to byś się zastanowił nad etyką swojej wypowiedzi
Oczywiście przepraszam zapomniałem dodać. Putin , kosmici, Orban, Maj mnie najął. Może ktoś jeszcze? Błagam napisz bo zawsze wiesz tu wszystko lepiej. Nawet ode mnie. Oczywiste jest także że etyka startu i zajęcia przez radnego ostatniego miejsca w konkursie, a potem cudowne objecie stanowiska dyrektorskiego przez radnego (już bez konkursu) jest bardo etyczne. Przepraszam, klękam kajam się. Mea culpa. Ave dla takiej etyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście przepraszam zapomniałem dodać. Putin , kosmici, Orban, Maj mnie najął. Może ktoś jeszcze? Błagam napisz bo zawsze wiesz tu wszystko lepiej. Nawet ode mnie. Oczywiste jest także że etyka startu i zajęcia przez radnego ostatniego miejsca w konkursie, a potem cudowne objecie stanowiska dyrektorskiego przez radnego (już bez konkursu) jest bardo etyczne. Przepraszam, klękam kajam się. Mea culpa. Ave dla takiej etyki.
Ja bym jeszcze dodał ze niezwykle etyczne i nie budzące najmniejszych wątpliwości jest wykształcenie i kwalifikacje wybranego kandydata.  Katecheta i wuefista, a co najważniejsze wieloletni radny,  predysponują go w pełni na pełnienie funkcji dyrektora wspaniałej jednostki kulturalnej jakim jest Dom Chemika. Zapewne to wyjątkowo kompetentne i wszechstronnie kulturalne wykształcenie i doświadczenie zawodowe, zaważyło na tym wyborze poza konkursem. Jestem pewien ze najmniejszego wpływu nie miało to, że kandydat od lat należy do ugrupowania prezydenta Grobla. Prezydenta który dokonał wyboru pana Śliwińskiego na te stanowisko.  W związku z tym, nie etyczne jest zadawanie wszelkich pytań w tej sprawie. Nieetyczne jest, że w ogóle komukolwiek w chorej głowie rodzą się jakiekolwiek wątpliwości i pytania co do etyki, tego jakże wiarygodnego i nie budzącego najmniejszych wątpliwości wyboru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym jeszcze dodał ze niezwykle etyczne i nie budzące najmniejszych wątpliwości jest wykształcenie i kwalifikacje wybranego kandydata.  Katecheta i wuefista, a co najważniejsze wieloletni radny,  predysponują go w pełni na pełnienie funkcji dyrektora wspaniałej jednostki kulturalnej jakim jest Dom Chemika. Zapewne to wyjątkowo kompetentne i wszechstronnie kulturalne wykształcenie i doświadczenie zawodowe, zaważyło na tym wyborze poza konkursem. Jestem pewien ze najmniejszego wpływu nie miało to, że kandydat od lat należy do ugrupowania prezydenta Grobla. Prezydenta który dokonał wyboru pana Śliwińskiego na te stanowisko.  W związku z tym, nie etyczne jest zadawanie wszelkich pytań w tej sprawie. Nieetyczne jest, że w ogóle komukolwiek w chorej głowie rodzą się jakiekolwiek wątpliwości i pytania co do etyki, tego jakże wiarygodnego i nie budzącego najmniejszych wątpliwości wyboru.
Miało byc bez konkursów i jest .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę na tym forum sami fachowcy się wypowiadają, Antoni M byłby z Was dumny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nowy dyrektor personalny wyłączył już swoją stronę internetową. Nie zatrze pan panie SAK wszystkich śladów też tych w których opluwał pan swojego obecnego pracodawcę. No ale widzę że od najlepszych się pan uczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie wykształcenie i kwalifikacje ma Pan Śliwiński do prowadzenia POK? Może w Puławach są osoby przygotowane do prowadzenia takiego ośrodka? Może jednak konkurs, Panie Prezydencie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu (27 kwietnia 2016 o godzinie 19:46) to jest dobra zmiana, a nie prawo i sprawiedliwość. Proponuję ochłodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej kompetentni na eksponowane stanowiska w tym kraju są... elektrycy..., frustraci na pewno się nie nadają nawet jeśli będą mieli super wykształcenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyższy czas, jednego lansera mniej w radzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech każdy z komentujących zada sobie pytanie co on sam zrobił dla środowiska w którym żyje, a potem ocenia innych. Pan Śliwiński to człowiek który działa i są tego efekty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zagłosuje na nastepnego pisowca Nizioł Anna,zagłosuj i ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...