Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczegowy kupi bank PKO BP, który odsprzeda je następnie zainteresowanym nimi inwestorom. Może inwestorzy kupia od miasta. Chyba że chodzi o jakiś przekręt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczegowy kupi bank PKO BP, który odsprzeda je następnie zainteresowanym nimi inwestorom. Może inwestorzy kupia od miasta. Chyba że chodzi o jakiś przekręt.
Oho kolejny wyznawca radnego M się odezwał co węszy przekręt tam gdzie go nie ma, Śmiać mi się z was chce półgłowki. A o gwarancji skarbu państwa to ty słyszał? I do czego to służy to ty wiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha, co za koleś. On tak na serio, serio? :blink:  
Dlaczegowy kupi bank PKO BP, który odsprzeda je następnie zainteresowanym nimi inwestorom. Może inwestorzy kupia od miasta. Chyba że chodzi o jakiś przekręt.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha, co za koleś. On tak na serio, serio? :blink:
Też nie jestem pewien czy to troll czy zwykły debil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też nie jestem pewien czy to troll czy zwykły debil.
Mam twój IP czekaj na wezwanie za obrazę. lolo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam twój IP czekaj na wezwanie za obrazę. lolo.
Pisałem z TORa przez VPN i proxy i przepuściłem to emacsem przez sendmail więc powodzenia :D A jak masz to podaj, żeby wszyscy wiedzieli. Debilu B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...