Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Park kiepsko sobie radzi. Będzie osobną spółką

Utworzony przez Guest, 25 stycznia 2016 r. o 07:54 Powrót do artykułu
Grobelss od lat 70 ubiegłego wieku wie jak sie otrzymać przy stolcu.. Od vice przewodniczącego Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej, poprzez zastępce komunistycznego komisarza miasta stanu wojennego, później ciągle rządzenie w koalicji z tym, kto tylko byl przy władzy. Gdy rządził z PO i Nakoniecznym, zobaczcie dla kogo i po co powstał park. Przyszedł PIS, oczywiście grobelss już jest w koalicji z jedynymi sprawiedliwymi. Teraz trzeba spółkę zrobić. Będą całkiem nowe korytka dla całkiem nowych 'przyjaciół' za całkiem nasze pieniądze. Jawne walenie nas w ....!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grobelss od lat 70 ubiegłego wieku wie jak sie otrzymać przy stolcu.. Od vice przewodniczącego Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej, poprzez zastępce komunistycznego komisarza miasta stanu wojennego, później ciągle rządzenie w koalicji z tym, kto tylko byl przy władzy. Gdy rządził z PO i Nakoniecznym, zobaczcie dla kogo i po co powstał park. Przyszedł PIS, oczywiście grobelss już jest w koalicji z jedynymi sprawiedliwymi. Teraz trzeba spółkę zrobić. Będą całkiem nowe korytka dla całkiem nowych 'przyjaciół' za całkiem nasze pieniądze. Jawne walenie nas w ....!
  To trzeba było być tak samo elastycznym jak Grobel i pójść podobną drogę kariery, a nie teraz narzekać na ból dupy. A tak została tylko maść na tę przykrą przypadłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To trzeba było być tak samo elastycznym jak Grobel i pójść podobną drogę kariery, a nie teraz narzekać na ból dupy. A tak została tylko maść na tę przykrą przypadłość.
Jakże pięknymi słowy, jakże piękną i godną naśladowania drogę kariery Grobla  pan/pani poleca. Zaiste doskonałych orędowników i mistrzów mowy polskiej posiada nasz elastyczny prezydent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę ze wiernym uczniem mistrza Grobli staje się Sliwiński. Nic konkretnego dla mieszkańców nie zrobić, nic konkretnego nie powiedzieć, lansować się na wigiliach, orszakach i bratach Albertach. Nie wychylić się o jotę ponadto, na co pozwoli mistrzu. W przypadku parku to samo. Czyżby w nagrodę za wieloletnie posłuszeństwo wielki mistrzu obiecał mu przejęcie folwarku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakże pięknymi słowy, jakże piękną i godną naśladowania drogę kariery Grobla  pan/pani poleca. Zaiste doskonałych orędowników i mistrzów mowy polskiej posiada nasz elastyczny prezydent.
  Ja tylko pożałowałem człowieka, który ewidentnie zazdrościł drogi życiowej Panu Prezydentowi i z wyraźnym podziwem o niej pisał. Nic więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grobelss od lat 70 ubiegłego wieku wie jak sie otrzymać przy stolcu.. Od vice przewodniczącego Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej, poprzez zastępce komunistycznego komisarza miasta stanu wojennego, później ciągle rządzenie w koalicji z tym, kto tylko byl przy władzy. Gdy rządził z PO i Nakoniecznym, zobaczcie dla kogo i po co powstał park. Przyszedł PIS, oczywiście grobelss już jest w koalicji z jedynymi sprawiedliwymi. Teraz trzeba spółkę zrobić. Będą całkiem nowe korytka dla całkiem nowych 'przyjaciół' za całkiem nasze pieniądze. Jawne walenie nas w ....!
 
To trzeba było być tak samo elastycznym jak Grobel i pójść podobną drogę kariery, a nie teraz narzekać na ból dupy. A tak została tylko maść na tę przykrą przypadłość.
 
Ja tylko pożałowałem człowieka, który ewidentnie zazdrościł drogi życiowej Panu Prezydentowi i z wyraźnym podziwem o niej pisał. Nic więcej.
Ciekawe czy Grobel były tak  'elastyczny' w prywatnym biznesie, gdyby to chodziło o jego, a  nie NASZE pieniądze. Chyba byleś szkolony w manipulacji albo masz zaburzenia osobowości wmawiając jakaś zazdrość czy podziw. Ja widzę obrzydzenie człowieczkiem który dla władzy może pójść w koalicje z każdym, budować za nie swoje pieniądze nietrafione inwestycje, czy tworzyć spóleczki w których stanowiska kierownicze sa przyznawane z pominięciem procedur konkursowych. Jeśli zazdrościsz takiego postępowania i kręgosłupa moralnego to gratuluje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy Grobel były tak  'elastyczny' w prywatnym biznesie, gdyby to chodziło o jego, a  nie NASZE pieniądze. Chyba byleś szkolony w manipulacji albo masz zaburzenia osobowości wmawiając jakaś zazdrość czy podziw. Ja widzę obrzydzenie człowieczkiem który dla władzy może pójść w koalicje z każdym, budować za nie swoje pieniądze nietrafione inwestycje, czy tworzyć spóleczki w których stanowiska kierownicze sa przyznawane z pominięciem procedur konkursowych. Jeśli zazdrościsz takiego postępowania i kręgosłupa moralnego to gratuluje.
  A wiesz człowieku co to ironia? Chyba nie. Nawet jakby Cię kopnęła w tylną część ciała to byś nie zauważył/a. Nie byłem szkolony w manipulacji, w przeciwieństwie do większości hejtujących tu buraczanych misiów, sugerujących taką a nie inną drogę kariery dyrektorki parku i obrzucających błotem ją i innych pracowników parku, którzy są bogu ducha winni. A wracając do Grobla, to jakimś cudem wybory kolejny raz w pierwszej turzy wygrał. A koalicji to zdaje się jako takiej w mieście nie ma i być nie musi, bo 14/21 mandatów w Radzie ma jedna jedynie słuszna, prawa i sprawiedliwa partia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie bo tak piszecie że w tej nowej spółce i parku będą projekty itp... ale jakie? bo dokumentacji wszelkich projektów perspektywy 2014-2020 wynika jedno: PUNKTY LUB WRĘCZ WYKLUCZENIE PROJEKTÓW BEZ DOŚWIADCZENIA BENEFICJENTA   więc nowa spółka realnie nie ma żadnych szans biorąc pod uwagę że jako podmiot 100% własności Puław będzie dużym podmiotem czyli dofinansowanie 50%   może taki argument ktoś podniesie   a co do kariery i kompetencji to sugeruję kontakt z np. PARP i rozmowę o Pani dyrektor .... no cóż mówią że jest merytorycznie trudna...............   zresztą jeśli spółka jest jej ponoć pomysłem to samo mówi za siebie....      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie bo tak piszecie że w tej nowej spółce i parku będą projekty itp... ale jakie? bo dokumentacji wszelkich projektów perspektywy 2014-2020 wynika jedno: PUNKTY LUB WRĘCZ WYKLUCZENIE PROJEKTÓW BEZ DOŚWIADCZENIA BENEFICJENTA   więc nowa spółka realnie nie ma żadnych szans biorąc pod uwagę że jako podmiot 100% własności Puław będzie dużym podmiotem czyli dofinansowanie 50%   może taki argument ktoś podniesie   a co do kariery i kompetencji to sugeruję kontakt z np. PARP i rozmowę o Pani dyrektor .... no cóż mówią że jest merytorycznie trudna...............   zresztą jeśli spółka jest jej ponoć pomysłem to samo mówi za siebie....
  Rozumiem, że bardzo cieszysz się z powodu tego braku szans nowej spółki. Widzę, że większość tu chciałaby zaorania Parku. Tylko dlaczego? Przecież już go postawiono, działa coraz lepiej i za niedługo zacznie się bilansować. Nie trzeba mu tylko przeszkadzać i wsadzać kija w szprychy.   A ludzie z PARP? Mi mówili, że są bardzo zadowoleni ze współpracy zarówno z panią dyrektor jak i z jej mocodawcami w Mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopczyku lub Dziewczynko, ale do czego mają dążyć te teksty z zażyłością czy jej brakiem i wysokością pensji dyrektorki parku? Dlaczego ona raptem stała się od pewnego czasu wrogiem publicznym nr 1 na tym forum? Bo raptem towarzystwo się wyprztykało z merytorycznych argumentów? A w ogóle czy ktoś z przeciwników parku tu przytoczył jakikolwiek merytoryczny argument?   A kontrola była i wnioski z niej są jak najbardziej pozytywne.
Obstawiam że te wszystkie paszkwile na panią dyrektor piszą pisowskie trolle aby ją zdyskredytować i potem pisuary będą mieć powód żeby ją zwolnić i wsadzić swojego najlepszego kandydata. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mikołajki czy inne kina można organizowac na terenie miasta w 100 różnych lokalizacjach jak Dom Chemika Mosir i inne a nie dawać zatrudnienie bandzie presiadującej w biurze i nic nie robiącej oprócz nadgodzin
Na mosirze oszczędzają prąd, tam nie można :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W naszym miescie NIE MA ŻADNYCH konkursów na stanowiska kierownicze!!!!! Spóldzielnia wybiera jak chce i kogo chce!!!!! Czyli SAMI SWOI !!! A wszystko to za nasze pieniądze! Cyrk Barei w wykoniu grobka i spólki!!!!
Przecież wchodzi pisowska ustawa o służbie cywilnej i żadnych konkursów nie potrzeba. Tak więc jak powiesiłeś dużo plakatów posła to może coś ci skapnie. A co do tego ma spółdzielnia, widać jak się znasz gościu orientujesz w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Śliwiński ma niedosyt, ale jest ok. Albo niedosyt i działasz pan, albo udajesz, pozorujesz działania to do widzenia. Lans i gra to na scenie. A tu wieczne obietnice, dyrdymały, niewiedza. Bezużyteczność i tandeta dalej w cenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety po raz kolejny okazało się, że dyskusja na anonimowym forum jest bez sensu. Pierwsze kilka- kilkanaście komentarzy jeszcze na temat, a potem już o o d... Maryni. Byle przyładować, nieważne czy się należy czy nie. To musi być smutne życie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może inaczej - ilu jest w parku płatników CIT w Puławach, ile jest zatrudnionych osób z Puław ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
35 platnikow cit a zatrudnionych 98 osob, oprocz personelu parku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 pracowników parku (którym płaci miasto czyli my wszyscy) na 98 zatrudnianych przez firmy w nim działające. Wychodzi 1 do 8. Słuszną linie przyjęła nasza władza. Za chwile będzie ze to tez zły komentarz bo nie po myśli tejże władzy (artykuły można pisać także jedynie słuszne, lekkie i przyjemne)..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A będzie zatrudnionych jeszcze więcej bo będzie zarząd spółki, no i jeszcze dodatkowo opłacana rada nadzorcza, dobra zmiana idzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 to naprawde tak duzo? Widze ze co by nie napisac to ktos zawsze tak odwroci zeby parkowi dokopac. Oczywiscie przy zerowej procji merytoryki, za to z zacietrzewieniem godnym rzadzacej partii i pzpru. Niewazne ze wszystkie spolki sa zarejestrowane w Pulawach, ze przyrost firm w ostatnim roku siewgal 20 procent. Wazne zeby walic w park i jego dyrekcje i personel najmocniej jak sie potrafi i najmocniej jak kaza mocodawcy. Ciekawe czy w Pulawach stawki za hejt sa warszawskie czy raczej wschodnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A będzie zatrudnionych jeszcze więcej bo będzie zarząd spółki, no i jeszcze dodatkowo opłacana rada nadzorcza, dobra zmiana idzie.
O ile mi wiadomo to zarzad bedzie jednoosobowy. Rada nadzorcza ma soe skladac z czlonkow dotychczasowej rady ds Parku przy urzedzie miasta. Takich organow wymaga kodeks spolek handlowych. Czemu niektorych tak to boli? Nie jestem w stanie tego zrozumiec... Kiedys moze dowiem sie skad ten napad hejtu na park. Grunt, ze wiem, ze to kilka osob pisze te komentarze tylko i wylacznie ze wzgledu na bol dolu plecow a wlasciwie miejsca gdzie traca one swoja szlachetna nazwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...