Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co ma piernik do wiatraka PiS to nie PO. Rada nadzorcza MPWIK to nie Rada Miasta.
Rada nadzorcza jak sama nazwa wskazuje sprawuje nadzór nad spółką, a wzrost stawek wiąże się z wynikami jakie osiągnie bądź nie osiągnie spółka. Tak więc pan poseł powinien czuwać nad dobrem spółki, a radni udają ze czuwają nad dibrem mieszkańców. Przypomnę wszystkim że poseł Szulowski i większość radnych reprezentują PiS, a jeszcze co ważne poseł za bycie w radzie nadzorczej dostaje wynagrodzenie. Myślę że każdy widzi sprzeczność wdzialaniu PiSowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy to nie MPWiK przejął tak "potrzebną" Puławiakom sieć światłowodową z szerokopasmowym internetem do nikąd...? Koszt utrzymania sieci śwatłowodowej jest duży to i podwyżki na wodę i scieki być muszą... Ludze dalej wybierajta tych stołkowiczów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy raz pozytywne działanie radych. Może prezio MPWiK wezmie się za optymalizację kosztów, czy uruchomi leżące odłogiem światłowody, które mogą generować niezłe przychody. Niestety, najłatwiej jest rozłożyć ręce i płakać że się ma mało pieniązków i niech ludzie płacą więcej. Podobnym mistrzem ekonomi jest OPEC, który przy najniższych od wielu lat cenach węgla co roku inwestuje w podwyzki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy raz pozytywne działanie radych. Może prezio MPWiK wezmie się za optymalizację kosztów, czy uruchomi leżące odłogiem światłowody, które mogą generować niezłe przychody. Niestety, najłatwiej jest rozłożyć ręce i płakać że się ma mało pieniązków i niech ludzie płacą więcej. Podobnym mistrzem ekonomi jest OPEC, który przy najniższych od wielu lat cenach węgla co roku inwestuje w podwyzki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo radni! Pogonic prezesa, przyzwyczaił sie tylko do dojenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie - Czy to nie pan wójt ups prezydent Kocoń (z ramienia PiS) sprawuje nadzór nad miejskimi spółkami? A spółki miejskie doją ludzi, oj doją...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna zadyma żeby mieć pretekst do wywalenia prezesa. Ciekawe skąd pisiory wezmą fachowców na prezesów spółek miejskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z WLASNEJ RODZINY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą konkursy of course
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewodniczącym rady nadzorczej MPWIK który zatwierdził powyższe powózki był Szulowski. Teraz nie jest nim bo został posłem PIS. Wnioski wyciągnijcie sami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewodniczącym rady nadzorczej MPWIK który zatwierdził proponowane podwyżki był Szulowski. Teraz nie jest szefem rady nadzorczej, bo został posłem PIS. Wnioski wyciągnijcie sami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wniosek jeden PiS robi ludzi w balona. Ciągle aktualne powiedzenie ciemny lud wszystko kupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzednia koalicja rządząca w mieście Puławy PSPP (ugrupowanie pana prezydenta Grobla) oraz PO wybudowała kosztem kilkudziesięciu milionów złotych światłowód z szerokopasmowym internetem. Problem jest tylko jeden nie ma chętnych operatorów... Kosztowny śwatłowód wylądował zatem na stanie MPWiK i stąd te horendalne podwyżki... Światłowód przecież trzeba jakoś utrzymać. W tym miejscu mama zatem gorącą prośbę do jedynego radnego z j...mi o to aby zainteresował się tą sprawą. Mnie światłowód jest do niczego nie potrzebny a płacić muszę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzednia koalicja rządząca w mieście Puławy PSPP (ugrupowanie pana prezydenta Grobla) oraz PO wybudowała kosztem kilkudziesięciu milionów złotych światłowód z szerokopasmowym internetem. Problem jest tylko jeden nie ma chętnych operatorów... Kosztowny śwatłowód wylądował zatem na stanie MPWiK i stąd te horendalne podwyżki... Światłowód przecież trzeba jakoś utrzymać. W tym miejscu mama zatem gorącą prośbę do jedynego radnego z j...mi o to aby zainteresował się tą sprawą. Mnie światłowód jest do niczego nie potrzebny a płacić muszę Temu
   
Poprzednia koalicja rządząca w mieście Puławy PSPP (ugrupowanie pana prezydenta Grobla) oraz PO wybudowała kosztem kilkudziesięciu milionów złotych światłowód z szerokopasmowym internetem. Problem jest tylko jeden nie ma chętnych operatorów... Kosztowny śwatłowód wylądował zatem na stanie MPWiK i stąd te horendalne podwyżki... Światłowód przecież trzeba jakoś utrzymać. W tym miejscu mama zatem gorącą prośbę do jedynego radnego z j...mi o to aby zainteresował się tą sprawą. Mnie światłowód jest do niczego nie potrzebny a płacić muszę!
Temu jedynemu Radnemu z ja..mi własnie inni 'radni' zaczeli mu ja.. ja ucinac. Wystosowali jakas żałosną nagane po co Maj zajał sie sprawa romow, Że o to wczesniej nalezalo się wogole pytac jasniepanstwa czy moze się ta sprawa wogóle zajaĆ! Jak smiał! Przeciez pozostali 'radni' nie  widza zadnego problemu a Radny Maj szkodzi miastu zajmujac sie takimi sprawami! Szok i niedowierzanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze! Gdzież to 30% więcej? Pojebało was? Przecież to o 1/3 więcej.... A prezes przyzwyczaił się że PO klepało mu wszystko jak leci, narobił inwestycji i teraz chce aby mu płacić. Nie ma tak. Niech robią inwestycje takie, aby wzrost wydatków był łagodniejszy (dla klientów), a nie narobił nie wiadomo jakich niby kosztów a teraz niech klienci mu zwracają 30% więcej w rachunkach. Szkoda.... spadajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna zadyma żeby mieć pretekst do wywalenia prezesa. Ciekawe skąd pisiory wezmą fachowców na prezesów spółek miejskich.
  Fachowców? Weź człowieku nie rozśmieszaj mnie. A po co im fachowcy. Skoro szefową kancelarii prezydenta jest "fachowiec" Sadurska, wiceministrem kultury został Jacek Kurski, a MON kieruje Macierewicz, to masz odpowiedź o fachowcach w danej dziedzinie okiem PiS-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przecież o tych fachowcach to sam prezes mówił. A prezes ma zawsze rację :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko PiS, tylko PSPP, tylko PO. By żyło się lepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...