Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławianie oddawali krew, zebrano prawie 13 litrów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 października 2019 r. o 09:45 Powrót do artykułu
Dziękuję za oddaną krew. Jestem żywym - dosłownie żywym przykładek że krew ratuje życie. Po wypadku byłem w stanie krytycznym, dostałem ok 20 jednostek krwi [dwa krwotoki, wielogodzinna operacja] _______ GOOGLE : "Pan Jezus nadal czyni cuda uratowany spod tira część 2 "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez oddawałem krew i mam oddane blisko 40 litrow ale podejscie PCK do dawców mnie zraziło i postanowiłem zrezygnować z oddawania i odesłałem swoją książeczke do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ten uśmiech nie  znika nigdy z Pani twarzy.Super Akcja ,dobrze że niektorzy Radni robią coś co ma na celu pomoc innym. Oby nie zabrakło Pani energii do kolejnych takich Akcji .Trzymam kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcja super szkoda, że słabo była reklamowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już jest lans na całego , szkoda ze krótszej kiecki nie złożyła.......pewnie opcja wiadoma - co modli się pod figura a.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b]I mamy przyklad zazdrości !!@zamiast pisać takie glupoty bylo przyjsc i oddać krew .A jeśli ma się  takie nogi jak Pani Lilianna to warto je pokazywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już jest lans na całego , szkoda ze krótszej kiecki nie złożyła.......pewnie opcja wiadoma - co modli się pod figura a.....
 No co za przebrzydła kreatura, obyś nigdy Ty i Twoja rodzina nie musieli korzystać z banku krwi, bo wtedy to już znaczenia mieć nie będzie kto Ci pomocy udzielił i oddał krew. Jakim trzeba być tępakiem, żeby takich rzeczy się czepiać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już jest lans na całego , szkoda ze krótszej kiecki nie złożyła.......pewnie opcja wiadoma - co modli się pod figura a.....
 To na bank napisała jakaś zazdrosna baba, bo przecież mężczyzna widząc taki promienny uśmiech i te zgrabne nogi, nigdy by się takich komentarzy nie dopuścił, co innego kobita. :D trenuj też będziesz taka zgrabna. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nasze wojska teryyorialne 500+ również stawiły się niezawodnie by złożyć ofiarę krwi czy one tylko w weekendy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pan Prezydent też oddał krew? Czy tylko honorowo się lansowal? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprosimy o kolejne takie akcje .Bylem na zbiórce poporu krwi po raz pierwszy i mimo strachu strachu jaki mi towarzyszył pani uśmiech zadziałał cuda .Pozdrawiam i życzę powodzenia w kolejnych działaniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...