Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławianie ruszyli na zakupy, kolejki w sklepach i aptekach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 marca 2020 r. o 18:44 Powrót do artykułu
Z tematem ostatniego filmu w kinie to sie wpasowali:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I TAK NASZ KOCHANY PIS PRZYGOTOWAŁ NAS DO WALKI Z WIRUSEM. W SZPITALACH TEŻ JUŻ ZACZYNA BRAKOWAĆ MASECZEK I PODSTAWOWYCH ŚRODKÓW HIGIENY. TAKI MAMY WSPANIAŁY RZĄD PIS. PIS-IORY MYŚLA ŻE JA DADZĄ WOLNE DZIECIĄ TO BĘDĄ ONE GRZECZNIE SIEDZIEĆ W DOMU I NIE BĘDĄ WYCHODZI Z NIEGO. ŚMIECH WARTE. GRATULACJE ROZUMU PIS-IOROM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ludzie normalnie robili zakupy tak jak do tej pory, to wszystko byłoby ok. A tak to zrobili tylko spęd w jednym miejscu w krótkim czasie i w ten właśnie sposób zwielokrotnili prawdopodobieństwo zarażenia się. Powinszować. Ludzi, przecież fabryki działają, piekarnie działają, mleczarnie działają, sklepy będą otwarte bo być muszą. We Włoszech też są otwarte i powiem wam w sekrecie, że piekarnie też są tam czynne i ludzie nawet mogą robić zakupy. Wyizolowali cały kraj, ale ludzie muszą jeść i muszą kupować środki czystości i tak też będzie i u nas. Po co ta panika? Co ci da jeden z drugim, że sobie kupiliście 40 rolek papieru toaletowego albo 10 torebek ryżu? Wyczyściliście półki, ale za 2-3 dni ten ryż i ten papier znów tam będzie. Tłum jednak nie potrafi myśleć chłodno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Dolnym Śląsku są trzy szpitale, do których - na razie - kierowane są osoby z podejrzeniem zakażenia koronawirusem i w których - w razie potwierdzenia zakażenia - mogą być hospitalizowane. Jedną z takich placówek jest szpital w Bolesławcu. Jego dyrektor alarmuje: brakuje nam przede wszystkim środków ochrony osobistej. I WŁASNIE TAK NASZ PIS PRZYGOTOWAŁ SZPITALE DO WALKI Z WIRUSEM . 31 OSÓB ZARAŻONYCH I JUŻ BRAKUJE MASECZEK W SZPITALACH. BRAWO PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUPIE 100 HA ZIEMI POD CMENTARZ. SZPADLE JUŻ MAM. I ZATRUDNIĘ 5 CHŁOPA. TRZEBA SIĘ ZABEZPIECZYĆ. BO USŁUGI POGRZEBOWE BĘDĄ SZŁY JAK MASECZKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ludzie normalnie robili zakupy tak jak do tej pory, to wszystko byłoby ok. A tak to zrobili tylko spęd w jednym miejscu w krótkim czasie i w ten właśnie sposób zwielokrotnili prawdopodobieństwo zarażenia się. Powinszować. Ludzi, przecież fabryki działają, piekarnie działają, mleczarnie działają, sklepy będą otwarte bo być muszą. We Włoszech też są otwarte i powiem wam w sekrecie, że piekarnie też są tam czynne i ludzie nawet mogą robić zakupy. Wyizolowali cały kraj, ale ludzie muszą jeść i muszą kupować środki czystości i tak też będzie i u nas. Po co ta panika? Co ci da jeden z drugim, że sobie kupiliście 40 rolek papieru toaletowego albo 10 torebek ryżu? Wyczyściliście półki, ale za 2-3 dni ten ryż i ten papier znów tam będzie. Tłum jednak nie potrafi myśleć chłodno.
 Sianie paniki zawsze wychodziło najlepiej w tym kraju. Najwyżej będą jeść ryż przez następne 2 miesiące 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUPIE 100 HA ZIEMI POD CMENTARZ. SZPADLE JUŻ MAM. I ZATRUDNIĘ 5 CHŁOPA. TRZEBA SIĘ ZABEZPIECZYĆ. BO USŁUGI POGRZEBOWE BĘDĄ SZŁY JAK MASECZKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Polak - katolik rozumie drugiego, a maseczki 7 zł- 1 sztuka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w lubelskich agencjach towarzyskich umiarkowany spokój, nie ma tłoku ani paniki, panie w maseczkach. Za zabawę bez zabezpieczenia dopłata ekstra 50 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maseczek brakuje w tych szpitalach sprzedanych przez peło i psl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój, piorą wam mózgi jak chcą a cielęta we wszystko wierzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dowiedz się kto sprzedał polski holding farmaceutyczny czyli polfy i wtedy pisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciemny lud kupi wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I TAK NASZ KOCHANY PIS PRZYGOTOWAŁ NAS DO WALKI Z WIRUSEM. W SZPITALACH TEŻ JUŻ ZACZYNA BRAKOWAĆ MASECZEK I PODSTAWOWYCH ŚRODKÓW HIGIENY. TAKI MAMY WSPANIAŁY RZĄD PIS. PIS-IORY MYŚLA ŻE JA DADZĄ WOLNE DZIECIĄ TO BĘDĄ ONE GRZECZNIE SIEDZIEĆ W DOMU I NIE BĘDĄ WYCHODZI Z NIEGO. ŚMIECH WARTE. GRATULACJE ROZUMU PIS-IOROM
 dzięki bogu że ministrem zdrowia nie jest E.K a premierem D.T. mieliśmy próbkę ich "umiejętności" przy małej epidemi sars - świńska grypa, zresztą w roku 1997 pod czas powodzi premier z SLD tęż z "troską" pochylił się nad ludzkim nieszczęściem - trza się było ubezpieczyć a teraz z Brukseli wszystkich poucza. jeśli znasz jakikolwiek język (poza językim nienawiści do PiS) poczytaj sobie co piszą o działaniach polskich władz w in nych krajach. a poza tym... Bujaj się szczurza mordo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I TAK NASZ KOCHANY PIS PRZYGOTOWAŁ NAS DO WALKI Z WIRUSEM. W SZPITALACH TEŻ JUŻ ZACZYNA BRAKOWAĆ MASECZEK I PODSTAWOWYCH ŚRODKÓW HIGIENY. TAKI MAMY WSPANIAŁY RZĄD PIS. PIS-IORY MYŚLA ŻE JA DADZĄ WOLNE DZIECIĄ TO BĘDĄ ONE GRZECZNIE SIEDZIEĆ W DOMU I NIE BĘDĄ WYCHODZI Z NIEGO. ŚMIECH WARTE. GRATULACJE ROZUMU PIS-IOROM
dzięki bogu że ministrem zdrowia nie jest E.K a premierem D.T. mieliśmy próbkę ich "umiejętności" przy małej epidemi sars - świńska grypa, zresztą w roku 1997 pod czas powodzi premier z SLD tęż z "troską" pochylił się nad ludzkim nieszczęściem - trza się było ubezpieczyć a teraz z Brukseli wszystkich poucza. jeśli znasz jakikolwiek język (poza językim nienawiści do PiS) poczytaj sobie co piszą o działaniach polskich władz w in nych krajach. a poza tym... Bujaj się szczurza mordo
 Nie posr.j sie z wrażenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kina nie można, ale do zatłoczonej Biedry trza polecieć... Ludzie to mają ciekawą logikę jednak. :/ Jeden kichnie, stu się zsra i toaletowego nawet brakuje... Przynajmniej sprzedaż wydania papierowego wzrośnie... ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorku !!! Nie siej paniki pokazując takie zdjęcia. Sami napędzacie spiralę strachu zamiast wyciszać emocje !!! Liczy się tylko ilu macie "czytelników" ! Im więcej sensacji tym lepiej ! Żal mi Was !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I TAK NASZ KOCHANY PIS PRZYGOTOWAŁ NAS DO WALKI Z WIRUSEM. W SZPITALACH TEŻ JUŻ ZACZYNA BRAKOWAĆ MASECZEK I PODSTAWOWYCH ŚRODKÓW HIGIENY. TAKI MAMY WSPANIAŁY RZĄD PIS. PIS-IORY MYŚLA ŻE JA DADZĄ WOLNE DZIECIĄ TO BĘDĄ ONE GRZECZNIE SIEDZIEĆ W DOMU I NIE BĘDĄ WYCHODZI Z NIEGO. ŚMIECH WARTE. GRATULACJE ROZUMU PIS-IOROM
 nie będąc psiorem z pierwszą częścią się zgadzam a od pilnowania dzieci są rodzice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUPIE 100 HA ZIEMI POD CMENTARZ. SZPADLE JUŻ MAM. I ZATRUDNIĘ 5 CHŁOPA. TRZEBA SIĘ ZABEZPIECZYĆ. BO USŁUGI POGRZEBOWE BĘDĄ SZŁY JAK MASECZKI
 Ja mam trzy młotki do oddania w gratisie, drewniany, gumowy i żelazny. Wybierz sobie któryś i jebnij się w czajnik, a siły nie żałuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Octu ponoć nie zabraknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...