Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławianie ruszyli na zakupy, kolejki w sklepach i aptekach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 marca 2020 r. o 18:44 Powrót do artykułu
Moim zdaniem takie artykuły szkodzą społeczeństwu, ponieważ potęgują zjawisko paniki i ogólnego strachu, którego poziom i tak rośnie z godziny na godzinę. Jest to według mnie działanie wysoce nieodpowiedzialnei niezgodne z misją jaka powinna przyświecać temu zawodowi zaufania społecznego. Zaznaczam że jest to moja subiektywna ocena.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorku !!! Nie siej paniki pokazując takie zdjęcia. Sami napędzacie spiralę strachu zamiast wyciszać emocje !!! Liczy się tylko ilu macie "czytelników" ! Im więcej sensacji tym lepiej ! Żal mi Was !
  To, co robi Pan redakor jest wręcz nieetyczne, to nie jest tak, że w imię prawa do informacji, dziennikarzowi wolno wszystko, nawet straszyć ludzi. Często Pan Szczęch ma problemy ze stosowaniem zasad etycznych związanych z jego zawodem, ale to jest już przegiecie. Powinien tonować nastroje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Synowa przywiozła mi z Wrocławia 3150 szt. medycznych maseczek jednorazowych tak, jakbym miała z tego gotować obiady! Płynów odkażających zaś 9 l. w buteleczkach po 0.5 l. każda! Chyba otworzę sklepik z tymi "dobrami"! Oczywiście żartuję i już ją uprzedziłam, że zdecydowaną większość rozdam wśród znajomych i sąsiadów na co przystała pod warunkiem, iż ani jedna nie trafi do jakiejś kanalii związanej z PiS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie "oburzony", a czym i w którym miejscu dziennikarze straszą ludzi? Faktem jest, że pospólstwo bezrefleksyjnie pustoszy sklepowe półki kupując na zapas tak, jakby ziemniaki i pszenica miały przestać rosnąć, a wszyscy pracownicy branży spożywcze wymrzeć! Dziwię się tylko handlowcom niekorzystającym z okazji do zdecydowanie większego zarobku! Podniesienie cen o 30-40% nawet nie zostałoby zauważone. W moim osiedlowym sklepiku można wszystko kupić bez potrzeby rozpychania się i wysłuchiwania złorzeczeń ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z niego redaktor jak ze mnie hydraulik. Powinien pisać artykuły w Kenii tam nie umia czytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zjechałam jedną biedronkę i drugą nigdzie nic nie znalazłam. A w zwykłym sklepie można spokojnie zrobić zakupy. Tępota ludzka nie zna granic, dalej napychajcie obcemu kapitałowi kasę. Bo przecież w biedronce są produkty najpeszej jakości zapomniałem, gdzie jest czysto i pachnąco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Synowa przywiozła mi z Wrocławia 3150 szt. medycznych maseczek jednorazowych tak, jakbym miała z tego gotować obiady! Płynów odkażających zaś 9 l. w buteleczkach po 0.5 l. każda!  Chyba otworzę sklepik z tymi "dobrami"! Oczywiście żartuję i już ją uprzedziłam, że zdecydowaną  większość rozdam wśród znajomych i sąsiadów na co przystała pod warunkiem, iż ani jedna nie trafi do jakiejś kanalii związanej z PiS!
 Jeśli to jest na serio to poczekaj bo jak będzie szpital zakaźny w Pułwach to epwnie im się skończą maseczki i im możesz przekazać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...