Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławom brakuje miejsca na rozwój. Miasto sprzedaje ostatnią dużą działkę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 grudnia 2019 r. o 07:58 Powrót do artykułu
Nasza władza wyprzedaje już srebra rodowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zmienić te przepisy by umożliwić miastu wykup mniejszych działeczek od prywatnych osób, scalenie w jedna dużą a następnie sprzedaż prywatnym inwestorom inaczej bez takiego czegoś miasto nie będzie się rozwijać. Sam mam taką działkę ni to marchewki posadzić ni to co nikt tego nie kupi bo mała a taka opcja byłaby idealna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje miejsca na rozwoj. A na tym co jest, wszystko jest juz tak rozwinięte, że ho ho!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opec w górę, śmieci ogromna podwyżka, wyprzedaż działek, zwiększanje zadłużenia ... osiągniecia Maja już po roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz nie ma co wyprzedawac z tego widac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekonom a co tak zostalo rozwiniete w miescie przez 20lat ? Wtedy Maj nie rzadzil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ona kandydował na prezydenta skoro nic sie nie da i jedyne rozwiązanie to zmieniać prawo centralne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Połączyć się z Gminą Puławy. Mieszkańcy Gminy Puławy też zyskają, bo ich miasteczka będą miały więcej pieniędzy na inwestycje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent "nic nie mogę" bo mi przeszkadza złe prawo, PiS, rząd, Grobel, rada miasta, ufoludki, cyganie* - *niepotrzebne skreślić. Jak kandydował, to wiele obiecywał i wszystko się dało :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent nie da się i nic nie mogę, bo przepisy nie pozwalają a poprzednik zaniedbywał i rujnował miasto przez 25 lat... No po prostu idealnie wybraliście puławianie. Najważniejsze że Puławy to jego pasją a z mieszkańcyami ma koalicję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez 25 lat. tak rozwinely sie Pulawy ze nie ma co narzekac. Mielismy przez tyle lat bardzo pracowitego prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko kolejne dyskąty powstają,niedługo ludzie nie będą mieli za co w nich kupywać,moze jakieś fabryki by powstały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent "nic nie mogę" bo mi przeszkadza złe prawo, PiS, rząd, Grobel, rada miasta, ufoludki, cyganie* - *niepotrzebne skreślić. Jak kandydował, to wiele obiecywał i wszystko się dało :)
 Lepiej nie pisać źle o prezydencie bo odezwą się jego trolle :)aby patrzeć jak zaczną bronić swego guru. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w dzienniku można wszystko? Kłamać znieważyć pomawiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w dzienniku można wszystko? Kłamać znieważyć pomawiać. Niszczyć życia i wmawiać że wszystko było, jest i będzie źle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w dzienniku można wszystko? Kłamać znieważyć pomawiać. Niszczyć życia i wmawiać że wszystko było, jest i będzie źle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w dzienniku można wszystko? Kłamać znieważyć pomawiać. Niszczyć życia i wmawiać że wszystko było, jest i będzie źle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w dzienniku można wszystko? Kłamać znieważyć pomawiać. Upokażać, niszczyć życia i wmawiać że wszystko było, jest i będzie źle? Na dzienniku można wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w dzienniku można wszystko? Kłamać pomiatać pomawiać. Upokażać, niszczyć życia i wmawiać że wszystko było, jest i będzie źle? Na dzienniku można wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w dzienniku można wszystko? Kłamać pomiatać pomawiać. Upokażać, niszczyć życia i rozpowszechniać zło? Na dzienniku można wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...