Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławscy bezdomni w roli gazeciarzy

Utworzony przez ~Maryna~, 18 marca 2010 r. o 20:29 Powrót do artykułu
Bardzo dobry pomył Jestem z wami !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panowie. Mam dla Was znacznie większy szacunek niż do państwa K. Tak trzymać, bo napewno jest to o niebo lepsze niz żebractwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również to popieram. Bardzo dobry pomysł. W tym przypadku bardzo chętnie kupię tą gazetkę jak ich tylko spotkam - 5 zł to nie majątek dla osoby o stałych dochodach a jeśli ludzie mają chęci do pracy i ciekawe pomysły to dlaczego im nie pomóc. Gdyby więcej takich ludzi wzięło przykład z tych dwóch panów to wyglądało by to dużo lepiej niż to co możemy spotkać pod np kauflandem - wieczne zaczepianie ludzi aby im dać fajkę czy złotówkę, lub łażenie za człowiekiem aż im się odda wózek do odprowadzenia - ehhhhh.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2,5 zł za gazetę trafia do kieszeni gazeciarza. Sprzeda 10 egzemplarzy w godzinę, 100 egz. przez cały dzień i ma niezłą dnióweczkę. Zapisuję się do bezdomnych! Ciekawe tylko, czy z takim szmalem będą mogli ustać na nogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIS - ty bęcwale. Załamałeś/aś mnie. Pewnie masz dach nad głową, pracę której nie lubisz albo nie doceniasz. A inni nie mają nic. Pewnie nie potrafisz wczuc sie w niedole innego człowieka. To twoje przeliczanie jest żenujące. Składam kondolencje twoim rodzicom, że nie dali rady wychowac cie na wrażliwą osobę. Niestety takich trolli jak ty jest wiecej, dlatego ten swiat jest jaki jest. Pozdrawiam panów Gazeciarzy. Kupię z pewnością. Nie poddawajcie się. Warto coś robic, a nie narzekac. JEstem z wami i trzymam kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no panowie/panie....bezdomny to nie znaczy ze pijak....nie można tak od razu oceniać ludzi. Skoro oni wzięli się za robotę, mają chęci....widocznie mają dość już takiego życia i chcą coś zmienić. Od czegoś trzeba zacząć a jak ktoś im dał szanse to bardzo dobrze. Może więcej bezdomnych weźmie z nich przykład...ważne że coś robią!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suuper pomysl;) widac ze ludzie maja checi do pracy. Gazwtke napewno kupie jak ich spodkam Pozdrawiam gazeciarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natas to totalny ignorant!!!!!! Nie ma mozliwosci sprzedaży 10 gazet po 5 zł w ciągu godziny na ulicy, wiem bo sam jestem handlowcem i to ponoć jednym z najlepszych.Ludzie na ulicy są nie ufni i nie skorzy do choćby wysłuchania człowieka.Możliwosci bezdomnych oceniam na na ok 10 - 15 szt ale dziennie na osobę a wiec dniówka od 25 do max 37,50 ,chociaż 25 zł bardziej prawdopodobne.Natasowi proponuję nabycie wiedzy w dziedzinie psychologii oraz socjologii, wtedy dowie się że człowiek ma naturalny opór na sugestie, stąd powstaje tyle tricków opór ten próbujących pokonać.Tak to wychodzi na tępaka, i powinien wstydzić się wypisywać takie bzdurne komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba pomagać tym ludziom, najłatwiej było ich wykluczyć ze społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...