Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to ja od Szulowskiego wolałbym Kwapińskiego. W tym czarnym za dużym garnirze i koszulinie z czarnym kołnierzem wygląda jak przedsiębiorca pogrzebowy. Chociaż by się człowiek pośmiał. a jak patrzę na Szulowskiego to mi się płakać chce. Ale facet ma minę
No tak ktoś kto ma 30 lat i nic zawodowo nie osiągnął to i na posła się nadaje, a co on tam miałby robić? A wiem nachapać się, klasyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ci się gada głupoty... może zaczerpnij informacji w temacie a nie piszesz co ci slina pod klawisze przyniesie, nie znasz się to się nie wypowiadaj a nie powtarzasz jakies bzdury, moze lepiej dowiedziec sie co zrobil dla za pulawy jako posel i minister, gdzie teraz sa nasze azoty a gdzie byly jakis czas temu, kiedy na przyklad za pisu mialy isc do sprzedazy!
CO zrobił dla ZA? Odszedł z nich, przestał rządzić i to było NAJLEPSZE CO MÓGŁ ZROBIĆ!!! A jego słynne "ch...j z ta Polską wschodnią"? Juz zapomnieli??? DLa Puław jako minister nie zrobił NIC!!! NIC!!! NIC!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie karpiński załatwił obwodnicę, ale stary poseł Szymański z Ryk. Karpinski tylko spił smietanke. Ale most i obwodnica to zasługa Szymańskiego
DOKŁADNIE!!! A później "w dowód wdzięczności" nawet Go nie zaprosili na otwarcie mostu. ELYTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo niekorzystne zdjęcie Szulowskiego. Na szczęście to nie konkurs piękności. Szulowski to uczciwy, pomocny i przyzwoity człowiek. Poza tym osoba wykształcona i od lat wierna jednej partii. Liczę na to, że jako pracownik dużej jednostki naukowej zadba o jej finansowanie, a przez to i interesy Puław. Ma mój głos.
Problem w tym, że Sadurska nikogo nie wypromowała bo sama się bała konkurencji. No i mamy takiego "czesia" Szulowskiego. który wszędzie startuję i nigdzie dostać się nie może. Facet bez, żadnego dorobku i jaj. Sorry głosuję na PiS ale na tego kandydata nie oddam głosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ulega wątpliwości, że największym doświadczeniem cieszy się poseł Włodzimierz Karpiński, który jest autorem m.in ustawy o kontroli niektórych inwestycji, a którą sejm przyjął niemal jednogłośnie. Pytanie czy głosować na doświadczenie, czy na "żółtodziobów", którzy będą się uczyć przez połowę kadencji. Dla  mnie wybór jest jasny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO zrobił dla ZA? Odszedł z nich, przestał rządzić i to było NAJLEPSZE CO MÓGŁ ZROBIĆ!!! A jego słynne "ch...j z ta Polską wschodnią"? Juz zapomnieli??? DLa Puław jako minister nie zrobił NIC!!! NIC!!! NIC!!!
teraz to po prostu i zwyczajnie kłamiesz. zobacz sobie ile było inwestycji w ostatnich latach w Azotach, jak się firma rozwijała, właśnie wtedy jak Karpiński był ministrem. to że teraz będą budować elektrownię to też jest w dużej mierze jego zasługa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś nie interesowałem się za bardzo polityką, ale znajomy mnie tym zaraził. Od tamtego momentu bardziej lub mniej przyglądam się temu co robią poszczególni kandydaci. I zadowolony jestem, że osoby z naszego regionu coś dla niego faktycznie robią, że po wyborach nie zapomina się o wyborcach. W szczególności chodzi mi o naszego Włodzimierza Karpińskiego. Dodatkowo mieć w rządzie kogoś od nas to lepsze traktowanie regionu przez rząd. Panie Włodzimierzu, ma Pan mój głos!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem w tym, że Sadurska nikogo nie wypromowała bo sama się bała konkurencji. No i mamy takiego "czesia" Szulowskiego. który wszędzie startuję i nigdzie dostać się nie może. Facet bez, żadnego dorobku i jaj. Sorry głosuję na PiS ale na tego kandydata nie oddam głosu.
niestety masz rację. Ja też jestem za PiS, ale nie oddam głosu na Szulowskiego. To facet kompletnie bez wyrazu. Dlatego zostają mi kandydaci z Lublina, albo Rzetelski. Jest z PSL, ale to gośc z jajami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za określenie nas jako,, chamstwa wschodniego ''w taśmach prawdy, to tylko kompletny dureń zagłosuje na platformusa KARPIŃSKIEGO. Z prywatyzowane spółki przez kolesi z otoczenia to faktycznie sukces barany piszące głupoty na tym forum o tym egoiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Ty w ogóle mówisz, przecież to tylko cytat wyrwany z kontekstu przez dziennikarzy. Oczywiste jest, że w celu kompromitacji ale nie dajmy się zwariować, czasami trzeba pomyśleć samemu a nie tylko przyjmować wszystko czym karmi nas prasa i telewizja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej stawiać na doświadczenie a wiadomo, że Włodzimierz Karpiński jest doświadczonym politykiem, któremu nie jest obojętny los Lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS dał popis swojej ignoracji wystawiając jako jedynkę Elżbietę Kruk. A miało być tak nieskazitelnie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz to po prostu i zwyczajnie kłamiesz. zobacz sobie ile było inwestycji w ostatnich latach w Azotach, jak się firma rozwijała, właśnie wtedy jak Karpiński był ministrem. to że teraz będą budować elektrownię to też jest w dużej mierze jego zasługa
Było mnóstwo inwestycji, bo nie on podejmował decyzje! A co do elektrowni- poczytaj sobie, kto i kiedy co robił. Nie wiem, jak blisko jesteś z wk, że tak mu czapkujesz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodzimierz Karpiński , poseł Platformy Obywatelskiej, po otrzymaniu mandatu powinien ustąpić z zarządu Zakładów Azotowych Puławy SA. Do dziś tego nie zrobił Karpiński to jeden z twórców lubelskiej PO. W wyborach parlamentarnych startował z drugiego miejsca listy. Dostał 8751 głosów (trzy razy mniej niż lider listy Janusz Palikot). 19 października wraz z innymi posłami złożył uroczyste ślubowanie. Tego dnia oficjalnie został parlamentarzystą.Zgodnie z ustawą o wykonywaniu mandatu posła i senatora Włodzimierz Karpiński , poseł Platformy Obywatelskiej, po otrzymaniu mandatu powinien ustąpić z zarządu Zakładów Azotowych Puławy SA. Do dziś tego nie zrobił (2005 r.)   Interes włąsny przede wszystkim.
Jak już coś piszesz to pisz prawdę.W wyborach do sejmu Karpiński w 2011 dostał 16498 głosów. a nie 8751.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za określenie nas jako,, chamstwa wschodniego ''w taśmach prawdy, to tylko kompletny dureń zagłosuje na platformusa KARPIŃSKIEGO. Z prywatyzowane spółki przez kolesi z otoczenia to faktycznie sukces barany piszące głupoty na tym forum o tym egoiście.
DOKŁĄDNIE! Najważniejsze jest korytko dla siebie, rodziny i kolesi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było mnóstwo inwestycji, bo nie on podejmował decyzje! A co do elektrowni- poczytaj sobie, kto i kiedy co robił. Nie wiem, jak blisko jesteś z wk, że tak mu czapkujesz....
Nikt nie czapkuje tylko realnie ocenia dorobek Karpińskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński to skompromitowany facet.Powinien przeprosić za ,,Polskę wschodnią,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...