Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławscy radni delegowani pod pomnik Lenina

Utworzony przez PT, 20 maja 2009 r. o 11:23 Powrót do artykułu
Z tego doborowego towarzystwa najbardziej podpała mi pani wiceprezydent Ewa Wójcik. Kilka miesięcy temu wpadła na genialny pomysł, żeby: 1. przenieść uczniów i nauczycieli z SP nr3 do budynku SP nr 10 2. przenieść uczniów i nauczycieli Gimnazjum z dziesiątki do budynku SP nr 3 3. w budynku SP nr 10 istniałyby dwie podstawówki SP nr 3 i SP nr 10 z dwoma dyrektorami Pomysł nie podobał się nikomu oprócz pani Wójcik. Ostatecznie poległa pod wpływem protestów rodziców i nauczycieli, wykazując się przy tym arogancją i lekceważeniem tego grona. Po kilku miesiącach nadszedł czas na zemstę. Ewa Wójcik przy pierwszej nadarzającej się okacji zwolniła dyrektor SP nr 3. Najgorsze jest to, że to między innymi dzięki mojemu głosowi ta cholera psuje krew Puławiakom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Najwięcej wątpliwości budzi jednak podróż do Nieświeża na Białorusi" - A CZEMUŻ TO??? I KTO MA JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI??? Jestem mieszkańcem Puław i ta podróż nie budzi u mnie żadnych wątpliwości. Państwo partnerskie, jedni zaprosili drudzy pojechali i gdzie tu sensacja? Pewnie autor tej "sensacji" uważa, że Białoruś jest FE i Rosja jest FE i należy izolować się od nich bo to swołocz. Kompletna paranoja! Bliżej jest Polsce do Rosji i Białorusi niż do USA. Polska wyjdzie jak Zabłocki na mydle włażąc w tyłek Amerykanom i gardząc Rosją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najśmieszniejsze jest to że na Białoruś pojechali pisowcy którzy tak mocno krytykują wszystko to co za wschodnią granicą:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co się czepiacie, jakbyści mogli to byście sami jeździli zagranicę za darmochę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego doborowego towarzystwa najbardziej podpała mi pani wiceprezydent Ewa Wójcik. Kilka miesięcy temu wpadła na genialny pomysł, żeby: 1. przenieść uczniów i nauczycieli z SP nr3 do budynku SP nr 10 2. przenieść uczniów i nauczycieli Gimnazjum z dziesiątki do budynku SP nr 3 3. w budynku SP nr 10 istniałyby dwie podstawówki SP nr 3 i SP nr 10 z dwoma dyrektorami Pomysł nie podobał się nikomu oprócz pani Wójcik. Ostatecznie poległa pod wpływem protestów rodziców i nauczycieli, wykazując się przy tym arogancją i lekceważeniem tego grona. Po kilku miesiącach nadszedł czas na zemstę. Ewa Wójcik przy pierwszej nadarzającej się okacji zwolniła dyrektor SP nr 3. Najgorsze jest to, że to między innymi dzięki mojemu głosowi ta cholera psuje krew Puławiakom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adrzeja Mitruczuka znam bardzo dobrze ale złego słowa powiedzieć nie dam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...