Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławska Szkoła Wyższa pod lupą

Utworzony przez przema, 23 maja 2008 r. o 22:21 Powrót do artykułu
Wyższa Szkoła Trzepania Czereśni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak "kolega" Kamil nie widzi różnicy w poziomie nauczania pomiędzy Puławską Szkołą Wyższą a PL, to zastanawia mnie po co zaczął studiować na POLITECHNICE! Tak sie składa że jestem z PUŁAW i nigdy nie miałem dobrego zdania na temat puławskiej uczelni. Kończe obecnie studia na PL i mogę stwierdzić z pełną odpowiedzialnością że przez te 5 lat nauki wcale nie było tak lekko, i tym bardziej denerwują mnie teksty w stylu: " nie widze różnicy pomiędzy PSW a PL". Więc kolega Kamil zamiast studiowania na PL może zacząć inny kierunek na PSW, bo widze że według jego mniemania: ""Jak nie widać różnicy to po co przepłacać""! Tylko że to w przyszłości powinno zaowocować, a sądzę że po pułaskiej szkole tego nie "będzie". A więc podsumowując stwierdzam że: PSW to SZIT!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje zdanie na temat PSW nie było najlepsze, dopóki nie zaczęłam studiów- a czekałam z rożnych względów nie mało bo 5 lat. Teraz jestem dumna , że kończę tę szkołe!!! Nie wiem czy wszyscy komentujący ten temat zdają sobię sprawę kto u nas wykłada! Najlepsza kadra. Z waszych szkól między innymi! Wcale nie jest tak lekko jam można myśleć o prywatnych uczelniach. Atmosfera rewelka!!! I do tego jaka baza, możecie nam tylko zazrdościć. A co do komentarzy: kolega nie mógł kończyć mgr w PSW bo po poprostu nie ma tu jeszcze 2 stopnia- co pewnie z czasem się zmieni. A daje sobie palca uciąć, że zmiłą chęcią by wrócił gdyby była taka możliwość! Pozdrawiam serdecznie wszystkich sympatyków i przeciwników PSW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adasiek25j napisał:
Jak "kolega" Kamil nie widzi różnicy w poziomie nauczania pomiędzy Puławską Szkołą Wyższą a PL, to zastanawia mnie po co zaczął studiować na POLITECHNICE! Tak sie składa że jestem z PUŁAW i nigdy nie miałem dobrego zdania na temat puławskiej uczelni. Kończe obecnie studia na PL i mogę stwierdzić z pełną odpowiedzialnością że przez te 5 lat nauki wcale nie było tak lekko, i tym bardziej denerwują mnie teksty w stylu: " nie widze różnicy pomiędzy PSW a PL". Więc kolega Kamil zamiast studiowania na PL może zacząć inny kierunek na PSW, bo widze że według jego mniemania: ""Jak nie widać różnicy to po co przepłacać""! Tylko że to w przyszłości powinno zaowocować, a sądzę że po pułaskiej szkole tego nie "będzie". A więc podsumowując stwierdzam że: PSW to SZIT!!!
adasiek..ręce opadają!!studiowałam na UMCS i PSW..i powiem Ci ze wykładowcy bardziej przykładali sie i więcej wymagali w psw niz na umcs a wykładowcy ci sami!stwierdzasz ze psw to szit..studiowales tam by moc cokolwiek osadzac?wnerwia mnie coś takiego..nie był, nie sprawdził a ocenia!nie mowie ze to super szkoła..ale o kazdej szkole mozna cos powiedziec dobrego i zlego..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest szkoła tylko banda (...)
Ostatnio edytowany 20 stycznia 2012 r. o 11:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adasiek..ręce opadają!!studiowałam na UMCS i PSW..i powiem Ci ze wykładowcy bardziej przykładali sie i więcej wymagali w psw niz na umcs a wykładowcy ci sami!stwierdzasz ze psw to szit..studiowales tam by moc cokolwiek osadzac?wnerwia mnie coś takiego..nie był, nie sprawdził a ocenia!nie mowie ze to super szkoła..ale o kazdej szkole mozna cos powiedziec dobrego i zlego.. widac, ze studiowales na PSW. nawet masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. adasiek25j nie porównywał UMCS z PSW, tylko PL z PSW. Studia kontynuuję na UMCS. Tu są bardziej wymagający nauczyciele. Z naszej puławskiej grupy, która przeszła z PSW po pierwszym semestrze dwie trzecie osób odpadło - mówi. to zdanie najlepiej oddaje poziom PSW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student napisał:
adasiek..ręce opadają!!studiowałam na UMCS i PSW..i powiem Ci ze wykładowcy bardziej przykładali sie i więcej wymagali w psw niz na umcs a wykładowcy ci sami!stwierdzasz ze psw to szit..studiowales tam by moc cokolwiek osadzac?wnerwia mnie coś takiego..nie był, nie sprawdził a ocenia!nie mowie ze to super szkoła..ale o kazdej szkole mozna cos powiedziec dobrego i zlego.. widac, ze studiowales na PSW. nawet masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. adasiek25j nie porównywał UMCS z PSW, tylko PL z PSW. Studia kontynuuję na UMCS. Tu są bardziej wymagający nauczyciele. Z naszej puławskiej grupy, która przeszła z PSW po pierwszym semestrze dwie trzecie osób odpadło - mówi. to zdanie najlepiej oddaje poziom PSW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy kierunek fizjoterapia w Puławskiej Szkole Wyższej jest ciężkim kierunkiem czy da się przeżyć? I jak wogóle plan zajęć, atmosfera w szkole?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak z pracą po tej PSW .Wydaje mi się,że pracodawca też patrzy z jakiej uczelni absolwent przynosi dyplom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej studiowałem na PSW jak tylko pojawiła się Politologia i nauczyciele z UMCSu byli bardzo wymagający,z dyplomem tej uczelnii mam pracę w Warszawie, więc głupotą jest to jak piszą o niskim poziomie tej uczelnii, ważna jest wiedza którą tam zdobyłem!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...